UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Клеюча суміш для пінополістирольних плит CERESIT СТ 85 25кг

Код товару: 000000052

223 грн.

Додати в обране

Опис

Суміш Ceresit СТ 85 призначена для приклеювання пінополістирольних плит і влаштування захисного армованого шару при утепленні фасадів будівель і споруд. Ефективна при приклеюванні декоративних елементів з пінополістиролу всередині і зовні будинків.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Клеюча суміш для пінополістирольних плит CERESIT СТ 85 25кг

Область застосування: Використання суміші Ceresit CT 85 (Зима)* можливе при температурі не нижче 0 °C. Після застосування матеріалу для приклеювання плит утеплювача допускається зниження температури до -5 °C через 8 годин. При улаштуванні захисного шару зниження температури до -5 °C допускається через 24 години після застосування матеріалу. При утепленні фасадів мінераловатними плитами необхідно використовувати суміш Ceresit CT 190. Особливості температури використання: Ceresit CT 85: від +5 °C до +30 °C; Ceresit CT 85 (Зима): від 0 °C до +15 °C.

Підготовка основи: Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед клейкою пінополістирольних плит підстава очищається від пилу, бруду, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію розчину до основи. Всі неміцні ділянки основи слід видалити, обробити відповідні місця ґрунтовкою Ceresit CT 17. Нерівності основи, шви цегельної кладки понад 10 мм, тріщини заповнити розчинною сумішшю Ceresit СТ 29 або Ceresit CT 85. Основи з високим водопоглинанням (гігроскопічністю) необхідно прогрунтувати грунтовкою Ceresit CT17 і витримати до повного висихання (близько 4 годин). У зимовий період основа повинна бути очищеною від льоду і снігу.

Виконання робіт Суху суміш розчинити чистою водою (для Ceresit CT 85 температура води від +15 °C до +20 °C, для Ceresit CT 85 (Зима) температура води від +20 °C до +30 °C) з рас чє та 0,24–0,27 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або мішалки. Потім розчинову суміш витримати протягом 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використання розчинної суміші можливо протягом 2 годин. При клеивание пінополістирольних плит. Залежно від стану огороджувальних конструкцій фасаду обирається один із таких способів на клей кипенополистирольных плит. Смугової– якщо поверхня стіни має нерівності до 5 мм, розчинна суміш наноситься на поверхню плити у вигляді смуг на відстані 20 мм від краю по всьому периметру плити, а потім посередині. Смуги, нанесені по периметру повинні мати розриви, щоб при наклеюванні плит не утворювалися повітряні пробки. Маячковий– якщо поверхня стіни має нерівності до 15 мм, розчинна суміш наноситься на поверхню плити у вигляді смуг на відстані 20 мм від краю по всьому периметру плити шириною 60 мм і висотою 20 мм, а потім посередині плити у вигляді маячків з розрахунку 5-8 штук діаметром близько 100 мм і висотою 20 мм на плиту розміром 0,5 х 1 м. Смуги, нанесені по периметру повинні мати розриви. Суцільний – якщо поверхня стіни має нерівності до 3 мм, розчинна суміш наноситься по всій поверхні плити зубчастим шпателем з розміром зуба 10 х 10 мм. При нормальних кліматичних умовах (температура +20 ± 2 °C і відносна вологість повітря 55 ± 5%) розчинову суміш можна наносити на основа ня зубчастим шпателем. Після нанесення розчинової суміші плиту необхідно відразу встановити в проектне положення і притиснути. Зусилля при притисненні повинно бути таким, щоб розчинна суміш розподілилася між основою і плитою мінімум на 40%. Плити необхідно приклеювати впритул одна до іншої, водній площині, не допускаючи збігу вертикальних швів. Ширина швів не повинна перевищувати 2 мм Залишки розчинової суміші необхідно видалити за допомогою шпателя до її затвердіння. У нормальних умовах до нанесення захисно го шару слід приступити після закінчення 3 су струм після наклеювання плит. У зимовий період до пристрою захисного шару слід приступити через 6 діб після наклеювання плит. Пристрій захисного шару. Розчинову суміш тонким шаром (до 2 мм) нанести на поверхню пінополістирольних плит. Потім укласти на неї армуючу сітку і розгладити. По сітці нанести другий шар розчинової суміші товщиною 3 мм В нормальних умовах до нанесення декоративного захисного покриття слід приступити після закінчення 3 діб після влаштування армованого захисного шару. Захисний армований шар загрунтувати фарбою Ceresit CT 16, витримати до її повного висихання (близько 24 годин), а потім нанести декоративну штукатурку групи Ceresit СТ.

Примітка: При використанні Ceresit CT 85 роботи слід виконувати при температурі основи від +5 °C до +30 °C. Усі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 ± 2 °C і відносній вологості повітря 55 ± 5%. При використанні Ceresit CT 85 (Зима) роботи слід виконувати при температурі від 0 °C до +15 °C. Рекомендації для Ceresit CT 85 (Зима) ефективні при температурі +2 °C і відносній вологості 70%. Якщо очікується зниження температури нижче -5 °C протягом 3 діб, застосування Ceresit CT 85 (Зима) слід зупинити. В інших умовах час окоркованія, схоплювання і твердіння розчинової суміші може змінитися.

Технічні характеристики:

Склад

суміш цементу з мінеральні-

ми наповнювачами та орга-

органічними модифікаторами

Витрата води для самому-

лення розчинової суміші

6,0–6,75 л води

на 25 кг сухої суміші

Температура застосування

розчинової суміші:

- Ceresit 85:

- Ceresit 85 (Зима)

 

 

від +5 °C до +30 °C

від 0 °C до +15 °C

Температура експлуатації

від -50 °C до +80 °C

Час використання розчинової суміші

не менше 120 хвилин

Час коригування

не менше 10 хвилин

Міцність зчеплення

з основою (повітряно-

сухі умови)

не менше 0,5 МПа

Міцність зчеплення з мі-

нераловатными плитами

(повітряно-сухі умови

 

 

не менше 0,08 МПа

Морозостойксть

не менше 50 циклів

Коефіцієнт

водопоглинання

не більше 0,6 кг/(м2•ч0,5)

 

Паропроникність

не менш 0,04 мг/(м•год•Па)

Межа міцності на

стиск (через 28 діб)

не менше 4 МПа

Усадка

не більше 1,5 мм/м

Витрата сухої суміші:

- наклеювання плит:

- пристрій захисного

армованого шару

 

від 6 кг/м2

від 6 кг/м2