UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Клеюча суміш для пінополістирольних плит CERESIT СТ 83 25кг

Код товару: 000000051

225 грн.

Додати в обране

Опис

Суміш Ceresit СТ 83 призначена для приклеювання пінополістирольних плит при утепленні фасадів будівель і споруд.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Клеюча суміш для пінополістирольних плит CERESIT СТ 83 25кг

Область застосування: Використання суміші Ceresit CT 83 (Зима) можливе при температурі не нижче 0 °C. Через 8 годин після застосування матеріалу допускається зниження температури до -5° С. При утепленні фасадів мінераловатними плитами необхідно використовувати суміш Ceresit CT 190. Особливості температури використання: Ceresit CT 83: від +5 °C до +30 °C; Ceresit CT 83 (Зима): від 0 °C до +15 °C.

Підготовка основи: Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед наклейкою пінополістирольних плит підстава очищається від пилу, бруду, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію розчину до основи. Все не міцні ділянки основи слід видалити, обробити відповідні місця ґрунтовкою Ceresit CT 17. Нерівності основи, шви цегельної кладки понад 10 мм, тріщини заповнити розчинною сумішшю Ceresit СТ 29 або Ceresit CT 83. Основи з високим водопоглинанням (гігроскопічністю) необхідно загрунтувати грунтовкою Ceresit CT 17 і витримати до повного висихання (близько 4 годин). У зимовий період основа повинна бути очищеною від льоду і снігу.

Виконання робіт Суху суміш розчинити чистою водою (для Ceresit CT 83 температура води від +15 °C до +20 °C, для Ceresit CT 83 (Зима) температура води від +20 °C до +30 °C) з розрахунку 0,21–0,22 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або мішалки. Потім розчинову суміш витримати протягом 5 ми нут, після чого знову перемішати. Використання розчинної суміші можливо протягом 2 годин. При склеювання пінополістирольних плит. Залежно від стану огороджувальних конструкцій фасаду вибирають один з наступних способів наклейки пінополістирольних плит. Смугової– якщо поверхня стіни має нерівності до 5 мм, розчинна суміш наноситься на поверхню плити у вигляді смуг на відстані 20 мм від краю по всьому периметру плити, а потім посередині. Смуги, нанесені по периметру повинні мати розриви, щоб при наклеюванні плит не утворювалися повітряні пробки. Маяч ковий– якщо поверхня стіни має нерівності до 15 мм, розчинна суміш наноситься на поверхню плити на відстані 20 мм від краю по всьому периметру плити у вигляді смуг шириною 60 мм і висотою 20 мм, а потім посередині плити у вигляді маячків з розрахунку 5-8 штук діаметром близько 100 мм і висотою 20 мм на плиту розміром 0,5 х1 м. Смуги, нанесені по периметру повинні мати розриви.Суцільний– якщо поверхня стіни має нерівності до 3 мм, розчинна суміш наноситься по всій поверхні плити зубчастим шпателем з розміром зуба 10 х 10 мм. При нормальних кліматичних умовах (температура +20 ± 2 °C і відносна вологість повітря 55± 5%) розчинову суміш можна наносити на основу зубчастим шпателем.Після нанесення розчинової суміші плиту необхідно відразу встановити в проектне положення і притиснути. Зусилля при притисненні повинно бути таким, що б розчинна суміш розподілилася між основою і плитою мінімум на 40%.Плити необхідно приклеювати впритул одна до іншої в одній площині, не допускаючи збігу вертикальних швів. Ширина швів не повинна перевищувати 2 мм Залишки розчинової суміші необхідно видалити за допомогою шпателя до її затвердіння. Через 3 доби після приклеювання слід приступати до додаткового механічного кріплення пінополістирольних плит фасадними дюбелями і пристрою захисного армованого шару. У зимовий період до додаткового механічного кріплення пінополістирольних плит фасадними дюбелями і пристрою захисного армованого шару слід приступати після закінчення 6 діб після наклейки плит.Пристрій захисного шару в системі теплоізоляції виконується за допомогою Ceresit CT 85 або Ceresit CT 85 (Зима).

Примітка: При використанні Ceresit CT 83 роботи слід виконувати при температурі від +5 °C до +30 °C. Усі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 ± 2 °C і відносній вологості повітря 55 ± 5%. При використанні Ceresit CT 83 (Зима) роботи слід виконувати при температурі від 0 °C до +15 °C. Рекомендації для Ceresit CT 83 (Зима) ефективні при температурі +2 °C і відносній вологості повітря 70%. Якщо очікується зниження температури нижче -5 °C протягом 3 діб, використання Ceresit CT 83 (Зима) слід зупинити. В дру гих умовах час окоркованія, схоплювання і твердіння розчинової суміші може змінити ся.

Технічні характеристики:

Склад

месь цементу з мінеральними

наповнювачами та органічними

модифікаторами

Витрата води для самому-

лення розчинової суміші

5,25–5,5 л

води

на 25 кг сухої суміші

Температура застосування

розчинової суміші:

- Ceresit 83:

- Ceresit 83 (Зима)

 

 

від +5 °C до +30 °C

від 0 °C до +15 °C

Температура експлуатації

від -50 °C до +70 °C

Міцність зчеплення

з основою (повітряно-

сухі умови)

не менше 0,5 МПа

Морозостойксть

не менше 50 циклів

Час використання розчинової суміші

не менше 120 хвилин

Час коригування

не менше 10 хвилин

Витрата** сухої суміші

(наклеювання плит)

близько 6,0 кг/м2