UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Суміш для приклеювання пінополістиролу МОМЕНТ

Код товару: 000000066

130 грн.

Додати в обране

Опис

Суміш для приклеювання пінополістиролу «Момент» призначена для наклеювання пінополістирольних плит на вертикальні і горизонтальні поверхні, як тепло - і звукоізоляційний шар (стіни, підлога і т. д.).

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Суміш для приклеювання пінополістиролу МОМЕНТ

Підготовка основи: Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. перед наклеюванням пінополістирольних плит основу слід очистити від пилу, бруду, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію розчину до основи. Всі неміцні ділянки основи слід видалити, обробити відповідні місця ґрунтовкою «Момент Грунт». Нерівні ділянки основи, шви цегельної кладки більше 10 мм, тріщини заповнити будівельною сумішшю універсальної «Момент» або сумішшю для приклеювання пінополістиролу «Момент». Основи з високим водопоглинанням (гігроскопічністю) слід загрунтувати грунтовкою «Момент Грунт» і витримати до повного висихання (близько 4 годин).

Виконання робіт Суху суміш затвориты чистою водою (температура води від +15 ° C до +20 ° C) з розрахунку 0,21-0,22 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або мішалки. Потім суміш витримати протягом 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використовувати суміш можна протягом не менше 120 хвилин. Приклеювання пінополістирольних плит в залежності від стану вертикальних і горизонтальних конструкцій вибирають такі способи наклеювання пінополістирольних плит. Смуговий - якщо поверхня має нерівності до 5 мм, суміш наносять на поверхню плити у вигляді смуг на відстані 20 мм від краю по всьому периметру плити, а потім посередині. Смуги, нанесені по периметру повинні мати розриви, щоб при наклеюванні плит не утворювалися повітряні пробки. Маячковий - якщо поверхня має нерівності до 15 мм, суміш наносять на поверхню плити на відстані 20 мм від краю по всьому периметру плити у вигляді смуг з шириною 60 мм і висотою 20 мм, а потім посередині плити у вигляді маячків в кількості 5-8 смуг діаметром близько 100 мм і висотою 20 мм розміром 0,5 ? 1 м. Смуги, нанесені по периметру, повинні бути з розривами. Суцильний - якщо поверхня стіни має нерівності до 3 мм, суміш наносять по всій поверхні лити зубчастим шпателем з розміром зуба 10 ? 10 мм. Після нанесення суміші плиту слід відразу встановити в проектне положення і притиснути. Зусилля при притисненні повинно бути таким, щоб суміш розподілилася між основою і плитою мінімум на 40%. Плити потрібно приклеювати щільно один до одного в одній площині і не допускати збігу вертикальних швів. Ширина швів не повинна перевищувати 2 мм Залишки суміші необхідно видалити до її затвердіння з допомогою шпателя. Через 3 доби після приклеювання необхідно розпочати додаткове механічне кріплення пінополістирольних плит фасадними дюбелями і приступати до влаштування армованого захисного шару.

Примітка: При використанні суміші для приклеювання пінополістиролу «Момент» роботи слідвиконувати при температурі від + 5 ° C до +30 ° C. Усі зазначені вище рекомендації ефективні притемпературі + 20 ± 2 ° C і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час утворення кірки, тужавлення і тверднення суміші може змінюватися.

Технічні характеристики:

Склад

суміш цементу з мінеральними наповнювачами та органічними добавками

Витрати води для приготування суміші

5,25–5,5 л води на 25 кг сухої суміші

Час використання суміші

не менше 120 хвилин

Температура використання суміші

від +5°C до +30 °C

Потужність зчеплення про основою (повітряно-сухі умови)

не менше 0,5 МПа

 

Морозостійкість

не менше 50 циклів

Витрати суміші для однієї технологічної операції

6,0 кг/м2