UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Суміш для армування і приклеювання пінополістеролу МОМЕНТ

Код товару: 000000065

170 грн.

Додати в обране

Опис

Суміш для армування і приклеювання пінополістиролу і мінераловатних плит «Момент» призначена для приклеювання пінополістирольних і мінераловатних плит на вертикальні і горизонтальні поверхні, а також влаштування захисних шарів, в тому числі армованих, лугостійкою склосіткою всередині і зовні будівель і споруд.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Суміш для армування і приклеювання пінополістеролу МОМЕНТ

Підготовка основи: Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед наклеюванням пінополістирольних і мінераловатних плит основу слід очистити від пилу, бруду, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію розчину до основи. Всі неміцні ділянки основи слід видалити, обробити відповідні місця ґрунтовкою «Момент Грунт». Нерівні ділянки основи, шви цегельної кладки більше 10 мм, тріщини заповнити будівельною сумішшю універсальної «Момент» або сумішшю для армування і приклеювання пінополістиролу і мінераловатних плит «Момент». Основи з високим водопоглинанням (гігроскопічністю) варто заґрунтувати грунт.

Виконання робіт Суху суміш затвориты чистою водою (температура води від +15 ° C до +20 ° C)  з розрахунку 0,19-0,2 1 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або мішалки. Потім суміш витримати протягом 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використовувати суміш можна протягом не менше 120 хвилин. Приклеювання пінополістирольних плит. Залежно від стану конструкцій вибирають такі способи наклеювання пінополістирольних плит. Смуговий - якщо поверхня має нерівності до 5 мм, суміш наносять на поверхню плити у вигляді смуг на відстані 20 мм від краю по всьому периметру плити, а потім посередині. Смуги, нанесені по периметру повинні мати розриви, щоб при наклеюванні плит не утворювалися повітряні пробки. Маячковий - якщо поверхня має нерівності до 15 мм, суміш наносять на поверхню плити на відстані 20 мм від краю по всьому периметру плити у вигляді смуг з шириною 60 мм і висотою 20 мм, а потім посередині плити у вигляді маячків з розрахунку 5-8 штук діаметром близько 100 мм і висотою 20 мм на плиту розміром 0,5 х 1 м. Смуги, нанесені по периметру, повинні бути з розривами. Приклеювання пінополістирольних і мінераловатних плит. Суцильний - якщо поверхня стіни має нерівності до 3 мм, суміш наносять по всій поверхні плити зубчастим шпателем з розміром зуба 10 х10 мм. Після нанесення суміші плиту слід відразу встановити в проектне положення і притиснути. Зусилля при притисненні повинно бути таким, щоб суміш розподілилася між основою і плитою мінімум на 40%. Плити потрібно приклеювати щільно один до одного в одній площині і не допускати збігу вертикальних швів. Ширина швів не повинна перевищувати 2 мм Залишки суміші необхідно видалити до її затвердіння з допомогою шпателя. Через 3 доби після приклеювання необхідно розпочати додаткове механічне кріплення пінополістирольних, мінераловатних плит фасадними дюбелями і приступати до влаштування армованого захисного шару. Пристрій захисного шару. Суміш тонким шаром (до 2 мм) нанести на поверхню пінополістирольних і мінераловатних плит, потім укласти на неї армовану лугостійку сітку (щільність не менше 160 г / м2) і розрівняти. На сітку нанести другий шар суміші товщиною 1-3 мм в залежності від умов експлуатації і матеріалів декоративного шару. При нормальних кліматичних умовах до нанесення декоративного захисного покриття слід взятися за 3 доби після влаштування армованого захисного шару.

Примітка: При використанні суміші для армування і приклеювання пінополістиролу і мінераловатних плит «Момент» роботи слід виконувати при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С. Всі зазначені вище рекомендації ефективні при температурі + 20 ± 2 ° С і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час утворення кірки, тужавлення і тверднення суміші може змінюватися.

Технічні характеристики:

Склад

Полімерцементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками

Витрати води для приготування суміші

4,75–5,25 л води на 25 кг сухої суміш

Час використання суміші

не менше 120 хвилин

Температура застосування суміші

від +5°C до +30 °C

Температура експлуатації

від -50°C до +70 °C

Потужність зчеплення (повітряно-сухі умови):

- з основою

- з пінополістиролом

- з мінеральною ватою

 

не менше 50 циклів

0,5 МПа

0,08 МПа

0,015 МПа

Морозостійкість

не менше 50 циклів

Коефіцієнт водопоглинання

не більше 0,6 кг/(м2•рік 0,5)

Паропроникність

не менш як 0,1 мг/(м•год•Па)

Межа потужності на стисненні

не менше 0,4 МПа

Витрати суміші для однієї технологічної операції

від 5,5 до 6,5 кг/м2