UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Клейова і армуюча суміш Baumit ProContact 25 кг

Код товару: 206

186 грн.

Додати в обране

Опис

Клейова і армуюча суміш Baumit ProContact - порошкоподібний мінеральний клейовий склад заводського приготування для приклеювання і армування теплоізоляційних плит з мінеральної вати, пінополістиролу в комплексній системі теплоізоляції Baumit Pro, а також для вирівнювання (шпаклювання) поверхні. Призначена для приклеювання і створення армуючого шару на мінераловатної і пінополістирольному утеплювачі в системі теплоізоляції Baumit Pro. Підходить для приклеювання армувальної склосітки на будь-які мінеральні основи.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Клейова і армуюча суміш Baumit ProContact 25 кг

Властивості: Клейовий склад для зовнішніх і внутрішніх робіт з хорошою клеїть здатністю, паропроникністю, перешкоджає водопоглащением, легко наноситься.

Підготовка до нанесення: Основа повинна бути чистим, сухим, непромерзшім, без вицвітів, всмоктує, немелящім, що не обсипаються, міцним.

Нанесення: Змішування (приготування робочого розчину): Суха суміш Baumit ProContact додається в чисту воду, перемішується тихохідної мішалкою (з розрахунку ~ 5 літрів води на мішок 25 кг), витримується 5 хвилин і перемішується ще раз. Приготований розчин необхідно використати протягом 1, 5 годин. Ні в якому разі не можна схопився матеріал розбавляти водою і використовувати! Не допускається доповнювати розчин іншими матеріалами (наприклад, противоморозні добавками, прискорювачами схоплювання)! Приклеювання Важливо! Поверхня мінераловатних плит для поліпшення адгезії перед нанесенням клейового складу і вирівнюючого шару необхідно заґрунтувати, «на сдир» шляхом втирання за допомогою шпателя Baumit ProContact. Розчин Baumit ProContact наноситься на теплоізоляційні плити у вигляді потовщення по краях шириною 5 см і мінімум в трьох точках у центрі (розміром з долоню). Кількість клею, що наноситься повинна забезпечувати площа контакту не менше 40%. При цьому слід враховувати особливості підстави і товщину клейового шару (від 1 до 2 см). Кріплення дюбелями. При необхідності кріплення дюбелями можна робити через 24 години після приклеювання плит розчином Baumit ProContact. Капелюшки дюбелів необхідно закрити розчином Baumit ProContact. Армування поверхні. Розчин Baumit ProContact наноситься зубчастим шпателем (10 мм) з нержавіючої сталі. У свіжий шар розчину укладається армована склоткана сітка вертикальними полотнищами з перехлестами 10 см і вдавлюється зубчастої стороною шпателя. Армована сітка повинна перекриватися розчином Baumit ProContact шаром не менше 1 мм (в місцях накладок 0,5 мм - максимальний шар 3 мм). Виступаючий над армуючої сіткою розчин Baumit ProContact відразу вирівнюється гладкою стороною зубчастого шпателя (не давати розчину схоплюватися). При необхідності, для перекривання сітки додається розчин Baumit ProContact ( «свіже на свіже»). Уникати надмірного вигладжування поверхні. Великі нерівності затверділої замазки - зашкуріть. Перед нанесенням декоративного покриття шару не повинна твердеть не менше 7 днів. Вирівнювання поверхні мінераловатних плит. На всю поверхню закріплених дюбелями теплоізоляційних плит наноситься вирівнюючий шар розчину Baumit ProContact товщиною не менше 2 мм. Нанесення проводиться нержавіючим шпателем. Час витримки (твердіння) не менше 3-х днів перед нанесенням армуючого шару. Шпатлювання Baumit ProContact використовується в якості вирівнюючого шпаклювання за новими оштукатуреним і бетонних поверхнях, а також за старими міцно тримається покриттям. Підготовка підстави проводиться відповідно до загальноприйнятих норм. Розчин Baumit ProContact наноситься нержавіючим шпателем товщиною не менше 2 мм. Час витримки перед нанесенням декоративних покриттів не менше 7 днів. При необхідності розчин Baumit ProContact можна застосовувати з армуючої стеклотканной сіткою.

Загальні рекомендації: Температура повітря, матеріалів і підстави під час нанесення і висихання матеріалів повинна бути не нижче + 5 °С. Не працювати при прямих сонячних променях, дощі або вітрі (наприклад, закрити фасад сіткою для лісів). Висока вологість повітря і низькі температури можуть помітно збільшити час сушіння. Рекомендовані фінішні покриття: Baumit GranoporTop + UniPrimer; Baumit SilikatTop + UniPrimer.

Технічні характеристики:

РОзмір частин:

0,6 мм

Щільність сухої суміші:

~ 1300 кг/м3

Коефіцієнт теплопровідності, λ:

~ 0,8 Вт/м*К

Коефіцієнт опору паропроникності, μ:

~ 18

Коефіцієнт паропроникності (при товщині шару 5 мм) Sd:

0,09 м

Витрати води:

~ 5 л на мешок

Мінімальна товщина:

вирівнюючого шару:

армуючого шару:

 

2 мм

2-3 мм

Витрата матеріалу:

для приклеювання:

для вирівнювання:

для армування

 

~ 5-6 кг/м2

~ 4-5 кг/м2

 ~ 4-5 кг/м2