UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Будівельна суміш класична МОМЕНТ 30 кг

Код товару: 000000071

119 грн.

Додати в обране

Опис

Будівельна суміш класична «Момент» застосовується для кладки зовнішніх і внутрішніх стін з цегли та каменю, влаштування стяжок М150 на жорстких мінеральних основах всередині приміщень і виконання штукатурних робіт всередині і зовні будинків.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Будівельна суміш класична МОМЕНТ 30 кг

Підготовка основи: Перед нанесенням суміші основу слід очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію розчину до основи. Всі невеликі нерівності і не міцні ділянки основи слід видалити. Основи з високим водопоглинанням або основи, які вимагають зміцнення верхнього шару, попередньо заґрунтувати ґрунтовкою "МОМЕНТ Грунт". Бетонні основи та поверхні з силікатної цегли обробити адгезийным шаром (будівельна суміш 3-4% Ceresit CC 81).

Виконання робіт Суху суміш розчинити чистою водою (температура води від+15 °C до +20 °C) з розрахунку 0,17–0,21 л на 1 кг суміші перемішати з допомогою мішалки або низькообертового дриля з насадкою. Суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Кладка: суміш укладається як класичний розчин для кладки з товщиною шва до 12 мм. При використанні кладочних робіт в сухих умовах і при підвищеній температурі рекомендується зволожити цегла. Штукатурка: суміш укладається на підготовлену поверхню основи і розрівнюється за допомогою шпателя, терки або рейки. Штукатурні роботи слід виконувати безперервно, дотримуючись методу "мокре по мокрому". Пристрій стяжки: приготовану суміш укласти рівномірно і розподілити за допомогою рейки. Для забезпечення потрібної товщини стяжки необхідно попередньо обладнати "маяки". Подальше вирівнювання тренду здійснюється з допомогою механічної терки або з використанням металевих інструментів.

Примітка: Роботи слід проводити при температурі від +5°C до +30°C.

Технічні характеристики:

Склад

цементно-піщана суміш і модифікатори

Розмір заповнювача

не більше 2 мм

Час використання суміші

60 хвилин

Кількість води для приготування суміші

5,1–6,3 л води на 30 кг сухої суміші

Межа потужності на стик на 28 добу

не менше 15 МПа

 

Морозостійкість розчину

не менше 50 циклів

Температура використання суміші

від +5°C до +35 °C

Температура експлуатації

від -30 °C до +70 °C

Витрати на 1 мм товщини шару

2,0 кг/м2