UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Смесь клеевая ANSERGLOB BCX 34 для керамогранита 25кг

Код товару: 000002387

118 грн.

Додати в обране

Опис

Суміш клейова ANSERGLOB BCX 34 для керамограніту, призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних недеформованих поверхонь, монолітних підлог керамічною, бетонною плиткою і штучним каменем, а також плиткою з водопоглинанням менше 1% (керамограніт), в тому числі підлогових великого формату. Клей можна використовувати всередині і зовні виробничих і житлових будівель, на терасах, балконах. Можливе застосування в системах підлог з водяним та електричним опаленням.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Смесь клеевая ANSERGLOB BCX 34 для керамогранита 25кг

Приготування суміші: Суху суміш необхідно засипати в ємність з чистою водою з розрахунку 0,21 - 0,22 л води на 1 кг суміші (5,25 -5,5 л на мішок 25 кг) при одночасному перемішуванні уручну або механічно (дрилем на низьких оборотах) до отримання однорідної маси. Через 5 хвилин суміш необхідно повторно перемішати, після чого її можна використовувати протягом 2 годин.

Підготовка основи: Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ - Н Б А.3.1-23: 2013 і ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, масел, жирів, воску, масляних або емульсійних фарб. Неміцні ділянки основи видалити. Нерівності поверхні до 10 мм вирівняти клейовою сумішшю ANSERGLOB BCX 34, великі нерівності стін штукатурним розчином ANSERGLOB BCT 20, статей - стяжкою цементної ANSERGLOB LFS 70. що сильно основи перед виконанням робіт необхідно обробити однією з глибокопроникаючу емульсій ANSERGLOB і витримати 4 години. Слабко підстави перед початком робіт обробляються емульсією ANSERGLOB EG 62 і витримуються від 3 до 6 годин.

Спосіб застосування: Приготовану суміш розчину нанести за допомогою лопатки, шпателя або терки на облицьовується поверхню. Потім розчин "причісується" зубчастої гребінкою або шпателем з U-образними або квадратної форми зубцями, які утворюють на поверхні рівні гребені однієї висоти. Залежно від товщини і розміру облицювальний матеріал підбирається розмір зуба шпателя (наприклад, для плитки розміром 33х33 см використовуються гребінки з квадратними зубцями розміром 8 мм і більше). Плитки укладають по черзі на вкриту клейовим розчином поверхню і рівномірно притискають. Положення плитки можна корегувати протягом 10 хвилин з моменту приклеювання. Шар клею між плиткою і основою повинен бути завтовшки мінімум 2 мм щоб повністю проявилася здатність клею до схоплювання. При використанні плитки, виготовленої вручну, з нерівною зворотною стороною і деякої різаною керамічної і кам'яної плитки потрібне додаткове нанесення клею на зворотну сторону плитки за допомогою прямокутної кельми, для досягнення повного контакту між плиткою і основою. Нанесення клею на зворотну сторону плиток є додатковим заходом і не замінює його розподіл по поверхні підстави. Ширина шва між плитками повинна бути не менше 1,5 мм.

Плитки попередньо не змочується!

Примітка: Роботи слід виконувати при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час окоркованія, схоплювання і затвердіння може змінитися.

Витрата: Витрата суміші при товщині 1 мм становить в середньому 1,3 кг / м2.

Технічні дані:

- Товщина шару - 2-10 мм

- Пропорція суміші - 0,21-0,22 л води / кг

- Час придатності до роботи - не менше 2 годин

- Відкритий час робіт - не менше 20 хвилин

- Час коригування - не менше 10 хвилин

- Час твердіння розчину - через 24 години

- Адгезія до основи - понад 1,0 МПа

- Морозостійкість - не менше 50 циклів

- Зрушення - не більше 0,5 мм

- Температура підстави - від + 5 ° С до + 30 ° С

- Температура експлуатації - від -30 ° С до + 80 ° С.

Переваги:

- Висока адгезія

- Екологічно безпечна

- Морозостойкая

- Атмосферостійка

- Висока пластичність

- Водостійка.