UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Суміш клейова ANSERGLOB BCX 30 25 кг

Код товару: 000002385

128 грн.

Додати в обране

Опис

Суміш клейова ANSERGLOB BCX 30 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних, а також гіпсових недеформівних поверхонь, керамічної, бетонною плиткою і штучним каменем розмірами не більше 300х300 мм і водопоглинанням понад 1%. Клей можна використовувати всередині і зовні виробничих і житлових будівель.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Суміш клейова ANSERGLOB BCX 30 25 кг

Приготування суміші: Суху суміш необхідно засипати в ємність з чистою водою з розрахунку 0,17 - 0,19 л води на 1 кг суміші (4,25 - 4,75 л на мішок 25 кг) при одночасному перемішуванні уручну або механічно (дрилем на низьких оборотах) до отримання однорідної маси. Через 5 хвилин суміш необхідно повторно перемішати, після чого її можна використовувати протягом 2 годин.

Підготовка основи: Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ - Н Б А.3.1-23: 2013 і ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, масел, жирів, воску, масляних або емульсійних фарб. Неміцні ділянки основи видалити. Нерівності поверхні до 10 мм вирівняти клейовою сумішшю ANSERGLOB BCX 30, великі нерівності стін - штукатурним розчином ANSERGLOB BCT 20. що сильно основи перед виконанням робіт необхідно обробити однією з глибокопроникаючу емульсій ANSERGLOB і витримати 4 години.

Спосіб застосування: Приготовану суміш розчину нанести за допомогою лопатки, шпателя або терки на облицьовується поверхню. Потім розчин "причісується" зубчастої гребінкою або шпателем з U-образними або квадратної форми зубцями, які утворюють на поверхні рівні гребені однієї висоти. Залежно від товщини і розміру облицювальний матеріал підбирається розмір зуба шпателя (наприклад, для плитки розміром 20х20 см використовуються гребінки з квадратними зубцями розміром 6 мм і більше). Плитки укладають по черзі на вкриту клейовим розчином поверхню і рівномірно притискають. Положення плитки можна корегувати протягом 10 хвилин з моменту приклеювання. Шар клею між плиткою і основою повинен бути завтовшки мінімум 2 мм щоб повністю проявилася здатність клею до схоплювання. При використанні плитки, виготовленої вручну, з нерівною зворотною стороною і деякої різаною керамічної і кам'яної плитки потрібне додаткове нанесення клею на зворотну сторону плитки за допомогою прямокутної кельми, для досягнення повного контакту між плиткою і основою. Нанесення клею на зворотну сторону плиток є додатковим заходом і не замінює його розподіл по поверхні підстави. Ширина шва між плитками повинна бути не менше 1,5 мм.

Плитки попередньо не змочується!

Примітка: Роботи слід виконувати при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час окоркованія, схоплювання і затвердіння може змінитися.

Витрата: Витрата суміші при товщині 1 мм становить в середньому 1,3 кг / м2.

Технічні дані:

- Товщина шару - 2-10 мм

- Пропорція суміші - 0,17-0,19 л води / кг

- Час придатності до роботи - не менше 2 годин

- Відкритий час робіт - не менше 15 хвилин

- Час коригування - не менше 10 хвилин

- Час твердіння розчину - через 24 години

- Адгезія до основи - понад 0,6 МПа

- Морозостійкість - не менше 50 циклів

- Зрушення - не більше 0,5 мм

- Температура підстави - від + 5 ° С до + 30 ° С

- Температура експлуатації - від -30 ° С до + 80 ° С.

Переваги:

- Морозостойкая

- Екологічно безпечна

- Пластична

- Достатня адгезія

- Атмосферостійка.