UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Еласт-клей для балконів і підлоги з водяним підігріванням П- 24 Polimin 25 кг

Код товару: 000001780

275 грн.

Додати в обране

Опис

Клейова суміш призначена для облицювання мінеральних підстав підвищеної щільності (бетон, армоцементные плити, азбошифер) різними видами плит і плиток з штучного і натурального каменю, граніту, бетонної плитки і так далі. Ефективна при облицюванні терас, балконів, "теплих" підлог з водяним і електрообігрівом.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Еласт-клей для балконів і підлоги з водяним підігріванням П- 24 Polimin 25 кг

Технічні характеристики:

 • Водопотреба на 25 кг сухої суміші, л - 5,0.6,0
 • Витрата сухої суміші, кг/м?, від - 1,2
 • Придатність суміші розчину, ч., не менше - 1
 • Максимальна товщина клейового шару, мм - 10
 • Час коригування плитки, хв., не менше - 15
 • Придбання готовності до розшивання швів, сут., не раніше - 1
 • Міцність зчеплення керамічних плиток з основою в повітряно-сухих умовах, МПа, не менше:
 • для керамічної плитки - 1,6
 • для плит ГРЕС (водопоглащение від 0,2%) - 1,0
 • Морозостійкість, циклів не менше - 75
 • Температура експлуатації, ?З - - 30.+70
 • Площа облицювання з 1 мішка 25 кг сухої суміші (плитка 300х300 мм, товщина шару 2-3 мм), м? - 6,0

Упаковка: Паперові крафт-мешки по 25 кг

Таблиця витрат:

Орієнтовна витрата плиткового клею:

розмір плитки, мм

величина зубів терки, мм

мінімальна товщина клейової суміші, мм

витрата клейової суміші, кг/м

max 20х20

3-4

2

от 2,5

max 100х100

? 4

3

от 3,5

max 400х400

? 10

6

от 7

max 600х600

 

? 12

 

8

 

от 10

Умови зберігання : Зберігати в щільно запакованих фірмових мішках, в сухих умовах (краще всього на піддонах). Беечь від вологи. Термін придатності до використання в умовах, що відповідають вказаним вимогам, складає 12 місяців від дати виробництва, вказаною на упаковці.

Додаткова інформація: Не замочувати плитку перед приклеюванням. При определе-нии товщини клею під приклеювані плитки треба учиты-вать геометричні відхилення плитки, наприклад, коробле-ния площини. Приклеюючи плитки на слабких підставах, з важкою для визначення здатністю (що напр. порошать, важких для очищення), що несе, рекомендується выпол-нение проби на адгезію, що полягає у відповідній підготовці основи і приклеюванні плитки для про-верки міцності з'єднання через 48 годин.

Відкритий час - час, впродовж якого можливо надійне приклеювання плитки є обмеженим (близько 20 хвилин). Щоб переконатися, чи можна ще приклеювати плитки, необхідно доторкнутися пальцями до раніше нанесеного клею. Якщо клей залишається на пальцях, то плитки ще можна приклеювати. Якщо ж пальці чисті, то необхідно зняти старий шар клею і нанести новий.

Інструмент миють водою безпосередньо після використання.

Продукт містить цемент. Дратівливо діє на дихальні шляхи. Викликає ушкодження очей. Може викликати алергію при контакті з шкірою. Зберігати далеко від дітей. Не вдихати. Необхідно використати захисний одяг, захисні рукавиці і окуляри або маску для особи. У разі попадання продукту на шкіру (чи волосся) треба негайно зняти забруднений одяг і помити шкіру під струменем води (під душем). У разі роздратування шкіри або появи висипу звернутися до лікаря. У разі попадання продукту в очі обережно промити їх водою впродовж декількох хвилин. 

Витягнути контактні лінзи (якщо вони є і їх легко можна витягнути) і продовжити промивати очі водою. Діяти згідно рекомендації карти безпеці. Зміст розчинного хрому (VI) в готовій масі продукту ? 0,0002%.

Витрата: Середня витрата для повного заповнення простору під плиткою: прим. 1,4 кг сухої суміші на 1 м2 на кожен 1 мм товщини клею. Це залежить від міри рівності і всмоктуючої здатності як самої основи, так і нижньої поверхні плитки.