UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Клеюча суміш СМ 9 CERESIT 25 кг

Код товару: 000000018

160 грн.

Додати в обране

Опис

Суха суміш Ceresit CМ 9 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових і інших мінеральних горизонтальних і вертикальних поверхонь, не деформуються, всередині будівель керамічними плитками розмірами не більше 40 ? 40 см і з водопоглинанням не менше 3%. Для облицювання зовнішніх поверхонь, а також приклеювання плиток з керамограніта, природного або штучного каменю необхідно застосовувати суміш Ceresit CМ 9 з додаванням емульсії Ceresit СС 83 або інші суміші групи СМ відповідно до призначення.
Властивості:
- для внутрішніх робіт
- для сухих і вологих приміщень
- стійка до сповзання з вертикальних поверхонь
- зручна у використанні.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Клеюча суміш СМ 9 CERESIT 25 кг

Підготовка основи: Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212: 2016. Основа повинна бути сухою, міцною і рівною, з однорідним водопоглинанням. Перед нанесенням поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, які знижують адгезію. Невеликі нерівності і неміцні ділянки основи необхідно видалити і відремонтувати сумішшю Ceresit СМ 9 за 24 години до початку роботи. При наявності значних нерівностей поверхонь понад 20 мм виконати ремонт матеріалами ТМ Ceresit відповідно до призначення. Гіпсові основи та основи з високим водопоглинанням (гігроскопічністю) прогрунтувати Ceresit CT 17.

Виконання робіт: Приготування розчинної суміші: в чисту ємність налити воду (температура води від 15 °С до + 20 °С) з розрахунку 0,19-0,21 л на 1 кг сухої суміші (4,75-5,25 л на 25 кг), поступово додати суху суміш і перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинну суміш приблизно 5 хвилин і знову перемішати. Суміш можна використовувати протягом 2:00. Приготовану суміш розчину тонким шаром нанести на поверхню облицьовується за допомогою лопатки, шпателя або терки і розрівняти зубчатим теркою або шпателем. Плитки укласти на нанесену розчинну суміш і притиснути. Максимальна товщина розчинної суміші не повинна перевищувати 10 мм. Зубці повинні мати квадратну форму і відповідати розміру плиток (див. Таблицю). Плитки попередньо не змочується водою! Не рекомендується викладати плитки встик, без шва. Ширина шва між плитками повинна бути не менше 2 мм. При нормальних кліматичних умовах (температура + 20 ± 2 °C і відносна вологість повітря 55 ± 5%) розчинну суміш нанести на площу, яку можна облицювати протягом 10 хвилин, після укладення плитку можна коригувати протягом наступних 10 хвилин. При підвищенні температури час облицювання і коригування скорочується. Залишки розчинної суміші з поверхні плитки треба змити до її затвердіння. У нормальних умовах розшивання швів слід виконувати через 48 годин. Для заповнення швів і кутових примикань в облицюванні, а також примикань сантехнічного обладнання до облицювання і заповнення деформаційних швів необхідно застосовувати матеріали групи Ceresit СЕ і силіконовий еластіч ний заповнювач швів Ceresit CS 25 MicroProtect. 

Примітка: Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 °C до +30 °C. Всі зазначені рекомендації ефективні при температурі + 20 ± 2 °C і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час схоплювання і тверднення суміші розчину може змінитися. Суміш Ceresit СМ 9 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, то м під час роботи треба захищати очі і шкіру. У разі потрапляння суміші в очі слід не гайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря. 

Рекомендації: На засадах з деформаційними швами останні необхідно дублювати і в облицюванні з подальшою їх заповненням еластичними герметика ми. Для приклеювання плиток на підставах, не зазначених в цьому технічному описі, слід застосовувати інші суміші або мастики ТМ Ceresit. Крім зазначеної інформації про використання Ceresit CM 9, слід керуватися діючою нормативною документацією. При використанні матеріалу в умовах, що не перераховані в цьому технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника.

Технічні характеристики:

Основа:

цемент з мінеральним наповнювачами та органічними добавками

Витрати води для приготування розчинної суміші:

4,75-5,25 л води на 25 кг сухої суміші

Витрати води та емульсії для приготування розчинної суміші:

0,11 л води та 0,08 л Ceresit CC 83 на 1 кг Ceresit CM 9

Термін придатності розчинної суміші:

не меньше 120 хвилин

Відкритий час:

не меньше 10 хвилин

Час коригування:

не меньше 10 хвилин

Температура використання розчинної суміші:

від +5 °C до +30 °C

Розшивання швів:

через 48 годин

Температура експлуатації:

від +5 до +40 °С (від ?30 до +70 °С з додаванням емульсії Ceresit СС 83)

Міцність зчеплення з основою в повітряно - сухих умовах через 28 діб:

не меньше 0,5 МПа

Витрати* сухої суміші:

в залежності від розміру зубців та нерівності основи

 

Плитка, см:

Розмір боку квадратного зубця терки, мм

Витрати* сухої суміші, кг/м2

меньше 5х5

3

2

від 5х5 до 10х10

4

2,6

від 10х10 до 20х20

6

3,9

від 20х20 до 30х30

8

5,2

від 30х30 до 40х40

10

6,5

        40х40

12

7,8

*Витрати залежать від нерівності основи та навичок виконавця. 

Умови зберігання: У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях.

Термін придатності: 12 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Упаковка: Суміш Ceresit CV 9 фасується в мішки по 25 кг. 

Гарантії виробника: Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit СМ 9 вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортувння, зберігання, приготування і нанесення, наведених в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її примі ня в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.