UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Клейова суміш для керамограніту СМ 12 CERESIT 25 кг

Код товару: 000000022

180 грн.

Додати в обране

Опис

Суха суміш Ceresit CМ 12 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових і інших мінеральних горизонтальних і вертикальних поверхонь, не деформуються, всередині будівель керамічними, керамогранітних плитки і плитками з штучного каменю розміром не більше 40 ? 40 см з водопоглинанням від 0%. Для облицювання зовнішніх поверхонь необхідно застосовувати суміш Ceresit CМ 12 з додаванням емульсії Ceresit СС 83. Для приклеювання плиток з природного або штучного каменю або мармуру світлих відтінків потрібно застосовувати інші суміші групи СМ відповідно до призначення.
Властивості:
- висока адгезія до основи
- для сухих і вологих приміщень
- морозостійкість
- стійка до сповзання з вертикальних поверхонь.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Клейова суміш для керамограніту СМ 12 CERESIT 25 кг

Підготовка основи: Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212: 2016. Основа повинна бути сухою, міцною і рівною, з однорідним водопоглинанням. Поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію. Невеликі нерівності і неміцні ділянки основи слід видалити і відремонтувати сумішшю Ceresit СМ 12 за 24 години до початку робіт. При наявності значних нерівностей поверхонь понад 20 мм ремонтні роботи матеріалами ТМ Ceresit відповідно до призначення. Основи з високим водопоглинанням (гігроскопічні стю) прогрунтувати Ceresit CT 17. 

Виконання робіт: Приготування розчинної суміші: в чисту ємність налити воду (температура води від 15 ° С до + 20 ° С) з розрахунку 0,23-0,24 л на 1 кг сухої суміші (5,75-6 л на 25 кг ), поступово додати суху суміш і перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинну суміш приблизно 5 хвилин і знову перемішати. Використання суміші розчину можливе протягом 2 годин. Приготовану суміш розчину нанести на поверхню облицьовується, тонким шаром за допомогою лопатки, шпателя або терки і розрівняти зубчатим теркою або шпателем. Укласти плитки на нанесену розчинну суміш і притиснути. Максимальна товщина розчинної суміші не повинна перевіщуваи 10 мм. Зубці терки повинні мати квадратну форму і відповідати розміру плиток (див. Таблицю). Плитки попередньо не змочується водою! Не рекомендується укладати плитки в стик, без шва. Ширина шва між плитками повинна бути не менше 2 мм.За нормальних кліматичних умовах (температура + 20 ± 2 ° C і відносна вологість повітря 55 ± 5%) розчинну суміш нанести на площу, яку можна облицювати протягом 10 хвилин, після укладення плитку можна коригувати протягом наступних 10 хвилин. При підвищенні температури час облицювання і коригування скорочується. Залишки розчинної суміші необхідно змити до її затвердіння. У нормальних умовах розшивання швів потрібно виконувати через 24 години. Для заповнення швів і кутових примикань в облицюванні, а також примикань сантехнічного обладнання до облицювання і заповнення деформаційних швів необхідно застосовувати матеріали групи Ceresit СЕ і силіконовий еластичний заповнювач швів Ceresit CS 25 MicroProtect. 

Примітка: Роботи потрібно виконувати при температурі основи від +5 ° C до +30 ° C. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі + 20 ± 2 ° C і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час схоплювання і тверднення суміші розчину може змінитися. Суміш Ceresit СМ 12 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, то м під час роботи необхідно захищати очі і шкіру. У разі потрапляння суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря. 

Рекомендації: На засадах з деформаційними швами останні необхідно додатково дублювати в облицюванні з подальшою їх заповненням еластичними герметікамі.Зовні будівель для приклеювання плиток може застосовуватися комбінований метод: розчинну суміш з додаванням емульсії Ceresit CC 83 наносять на підставу шаром, товщина якого відповідає розміру зубця терки, і на плитку шаром товщиною до 1 мм, рівномірно по всій поверхні. Для приклеювання плиток на підстави, які не вказані в цьому технічному описі, слід використовувати інші суміші або мастики ТМ Ceresit. Крім вищезгаданої інформації про використання Ceresit CM 12, слід керуватися діючою нормативною документацією. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянуті в цьому технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника. 

Технічні характеристики:

Основа:

цемент з мінеральними наповнювачами та полімерними добавками

Витрати води для приготування розчинної суміші:

5,75-6,0 л води на 25 кг сухої суміші

Витрати води та емульсії для приготування розчинної суміші:

0,15-0,16 л води та 0,08 л Ceresit CC 83 на 1 кг Ceresit CM 12

Термін придатності розчинної суміші:

не меньше 120 хвилин

Відкритий час:

не меньше 10 хвилин

Час коригування:

не меньше 10 хвилин

Температура використання розчинної суміш:

від +5 °C до +30 °C

Розшивання швів:

через 24 години

Температура експлуатації:

від -50 до +40 °С (до +70 °С з додаванням емульсії Ceresit СС 83)

міцність зчеплення з основою в повітряно-сухих умовах через 28 діб:

не меньше 0,5 МПа

Витрати* сухої суміші:

в залежності від розміру зубців та нерівності основи

 

Плитка, см:

Розмір боку квадратного зубця терки, мм

Витрати * сухої суміші, кг/м2

меньше 5х5

3

1,9

від 5х5 до 10х10

4

2,5

від 10х10 до 20х20

6

3,8

від 20х20 до 30х30

8

5,1

від 30х30 до 40х40

10

6,4

        40х40

12

7,6

*Витрати залежать від нерівності основи та навичок виконавця. 

Умови зберігання: У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях. 

Термін придатності: 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці. 

Утилізація: Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку - як побутові відходи. 

Упаковка: Суміш Ceresit CM 12 фасується в мішки по 25 кг. 

Гарантії виробника: Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit СМ 12 вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її застосування в інших цілях і умовах, непередбачніх цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.