UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Клейова суміш СМ 14 CERESIT 25 кг

Код товару: 000000023

383 грн.

Додати в обране

Опис

Суха суміш Ceresit CМ 14 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових і інших мінеральних горизонтальних і вертикальних поверхонь, в тому числі підлог з підігрівом, всередині і зовні будівель керамічними, керамогранітних плитки і плитками з штучного каменю розмірами не більше 60 х 60 см з водопоглинанням від 0%. Для облицювання поверхонь листів гіпсокартону, OSB і т.п. необхідно приготувати суміш розчину Ceresit CМ 14 з додаванням емульсії Ceresit СС 83. Для приклеювання плиток з природного або штучного каменю або мармуру світлих відтінків потрібно застосовувати інші суміші групи СМ відповідно до призначення.
Властивості:
- еластична
- висока тиксотропність
- міцність схоплювання ? 0,8 МПа
- для облицювання підлоги з підігрівом
- для облицювання цоколів, балконів і терас
- водо - морозостійка

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Клейова суміш СМ 14 CERESIT 25 кг

Підготовка основи: Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212: 2016. Основа повинна бути сухою, міцною і рівною, з однорідним водопоглинанням. Поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію. Невеликі нерівності і неміцні ділянки основи слід видалити і відремонтувати сумішшю Ceresit СМ 14 за 24 години до початку робіт. При наявності значних нерівностей поверхонь понад 20 мм ремонтні роботи матеріалами ТМ Ceresit відповідно до призначення. Неміцні підстави обробити ґрунтовкою Ceresit СТ 17 Супер методом «мокрий по мокрому» до повного насичення. Основи з високою всмоктує здатність попередньо обробити ґрунтовкою Ceresit СТ 17 в два шари методом «мокрий по сухому». 

Виконання робіт: Приготування розчинної суміші: в чисту ємність налити по-ду (температура води від 15 °С до + 20 °С) з розрахунку 0,24-0,25 л на 1 кг сухої суміші (6-6,25 л на 25 кг), поступово додати суху суміш і перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинну суміш приблизно 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використання суміші розчину можливе протягом 2 годин. Приготовану суміш розчину нанести на поверхню облицьовується, тонким шаром за допомогою лопатки, шпателя або терки і розрівняти зубчатою теркою або шпателем. Укласти плитки на нанесену розчинну суміш і притиснути. Максимальна товщина розчинної суміші не повинна перевищувати 10 мм. Зубці терки повинні мати квадратну форму і відповідати розміру плиток (див. Таблицю). Плитки попередньо не змочується водою! Не рекомендується укладати плитки в стик, без шва. Ширина шва між плитками повинна бути не менше 2 мм.За нормальних умовах (температура + 20 ± 2 °C і відносна вологість повітря 55 ± 5%) розчинну суміш нанести на площу, яку можна облицювати протягом 20 хвилин, після укладення плитку можна коригувати протягом наступних 10 хвилин. У разі підвищення температури час облицювання і коригування скорочується. Залишки розчинної суміші необхідно змити до її затвердіння. У нормальних умовах розшивання швів потрібно виконувати через 24 години. Для заповнення швів і кутових примикань в облицюванні, а також примикань сантехнічного обладнання до облицювання і заповнення деформаційних швів необхідно застосовувати матеріали групи Ceresit СЕ і силіконовий еластичний заповнювач швів Ceresit CS 25 MicroProtect. 

Примітка: Роботи слід виконувати при температурі основи від + 5 °С до + 30 °C. Всі зазначені рекомендації ефективні при температурі + 20 ± 2 °C і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час схоплювання і тверднення суміші розчину може змінитися. Суміш Ceresit CМ 14 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно захищати очі і шкіру. У разі потрапляння суміші в очі необхідно негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря. 

Рекомендації: На засадах з деформаційними швами останні необхідно додатково дублювати в облицюванні з подальшою їх заповненням еластичними герметиками. При виконанні зовнішніх робіт для кріплення плиток застосовується комбінований метод: розчинну суміш наносять на поверхню шаром, товщина якого повинен відповідати розміру зубця терки, і на плитку шаром до 1 мм, рівномірно по всій поверхні. Для кріплення плиток на поверхнях, не зазначених в цьому технічному описі, слід застосовувати інші суміші або масті десятки групи Ceresit СМ. Крім зазначеної інформації про використання Ceresit CМ 14 слід керуватися діючою нормативною документацією. У разі використання матеріалу в умовах, що не перераховані в цьому технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника. 

Технічні характеристики:

Основа:

цемент з мінеральними наповнювачами та органічними добавками

Витрати води для приготівання розчинної суміші:

6,0-6,25 л води на 25 кг сухої суміші

Витрати води та емульсії для приготування розчинної суміші:

0,18-0,19 л воды и 0,06 л Ceresit CC 83 на 1 кг Ceresit CM 14

Час використання розчинної суміші:

не меньше 120 хвилин

Відкритий час:

не меньше 20 хвилин

Час коригування:

не меньше 10 хвилин

Температура використання розчинної суміші:

від +5 °C до +30 °C

Розшивання швів:

через 24 години

Температура експлуатації:

від -50 до +70 °С

Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови):

не меньше як 0,8 МПа

Витрати сухої суміші* :

в залежності від розміру зубців

 

Плитка, см:

Розмір боку квадратного зубця терки, мм

Витрати* сухої суміші, кг/м2

меньше 5х5

3

1,9

від 5х5 до 10х10

4

2,5

від 10х10 до 20х20

6

3,8

від 20х20 до 30х30

8

5

від 30х30 до 40х40

10

6,3

від 40х40 до 60х60

12

7,6

*Витрати суміші залежать від нерівності основи та навичок виконавця. 

Умови зберігання: У фірменій упаковці в сухих приміщеннях. 

Термін придатності: 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Утилізація: Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку - як побутові відходи. 

Упаковка: Суміш Ceresit CM 14 фасується в мішки по 25 кг. 

Гарантії виробника: Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit CМ 14 вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, наведених в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її застосування в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.