UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Клейова суміш Mosaic & Marble CM 115 CERESIT 25 кг

Код товару: 000000019

511 грн.

Додати в обране

Опис

Суха суміш Ceresit CМ 115 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових і інших мінеральних горизонтальних і вертикальних поверхонь, не деформуються, всередині і зовні будівель плитками з мармуру і природного і штучного каменю світлих порід, а також мозаїчними і скляними плитками розмірами не більше 60 х 60 см з водопоглинанням від 0%. Для облицювання поверхонь, деформуються, необхідно застосовувати суміш Ceresit CМ 115 з додаванням емульсії Ceresit СС 83.
Розчинна суміш також ефективна для:
- облицювання басейнів і резервуарів
- облицювання підстав, схильних постійним атмосферних впливів (цоколі, тераси, балкони, покрівлі, експлуатується ються і т.д.);
- облицювання поверхонь підлог, що зазнають інтенсивних навантажень - облицювання поверхонь без видалення старої плитки, тобто те «плитка по плитці", за винятком облицювання на глазурованої поверхні
- облицювання підлоги з водяним і електричним підігрівом
- облицювання поверхонь деформуються. У цьому випадку в розчинної суміші слід додати емульсію Ceresit СС 83.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Клейова суміш Mosaic & Marble CM 115 CERESIT 25 кг

Підготовка основи: Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212: 2016. Основа повинна бути сухою, міцною і рівною, з однорідним водопоглинанням. Поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та ін ших речовин, що знижують адгезію. Невеликі нерівності і неміцні ділянки основи слід видалити і відремонтувати Ceresit СМ 115 за 24 години до початку робіт. При наявності значних нерівностей поверхонь понад 20 мм ремонтні роботи матеріалами ТМ Ceresit відповідно до призначення. Гіпсові підстави і підстави з високим водопоглинанням (гігроскопічні стю) прогрунтувати Ceresit CT 17. Основи підлог з великими нерівностями необхідно вирівняти за допомогою матеріалів групи Ceresit CN. 

Виконання робіт: Приготування розчинної суміші: в чисту ємність налити воду (температура води від 15 ° С до + 20 ° С) з розрахунку 0,29-0,31 л на 1 кг сухої суміші (7,25-7,75 л на 25 кг), поступово додати суху суміш і перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинну суміш приблизно 5 хвилин і знову перемішати. Використання суміші розчину можливе протягом 60 хвилин. У разі ості емульсії Ceresit СС 83 в якості добавки необхідно 0,08 л емульсії змішати з 0,2-0,21 л води, після чого додати 1 кг сухої суміші і перемішати. Приготовану суміш розчину потрібно нанести на поверхню, що облицьовується, тонким шаром за допомогою лопатки, шпателя або терки і розрівняти зубчатим теркою або шпателем. Укласти плитку на нанесену розчинну суміш і притиснути. Плитка попередньо не змочується водою! Максимальна товщина розчинної суміші не повинна перевищувати 10 мм. Зубці повинні мати квадратну форму і відповідати розміру плитки. Не рекомендується укладати плити встик, без шва. Ширина шва між плитками повинна бути не менше 2 мм. При нормальних кліматичних умовах (температура + 20 ± 2 ° C і відносна вологість повітря 55 ± 5%) розчинну суміш нанести на площу, яку можна облицювати протягом 20 хвилин, після укладення плитку можна коригувати протягом наступних 20 хвилин. При підвищенні температури час облицювання і коригування скорочується. Залишки розчинної суміші необхідно змити до початку її схоплювання. У нормаль них умовах розшивку потрібно виконувати через 24 години. Для заповнення швів і кутових примикань в облицюванні, а також примикань сантехнічного обладнання до облицювання і заповнення деформаційних швів необхідно застосовувати матеріали групи Ceresit СЕ і силіконовий еластичний заповнювач швів Ceresit CS 25 MicroProtect. 

Примітка: Роботи необхідно виконувати при температурі основи від +5 ° C до +30 ° C. Всі вищевказані рекомендації ефективні при температурі + 20 ± 2 ° C і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час схоплювання і тверднення суміші розчину може змінитися. Суміш Ceresit СМ 115 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно захищати очі і шкіру. У разі попадання розчинової суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації: При облицюванні підлог і гігроскопічних підстав оптимальну кількість води - 7,75 л на 25 кг суміші, що клеїть. На засадах з деформаційного шва ми останні необхідно дублювати і в облицювань ні з подальшим заповненням швів еластичними герметика ми. Зовні будівель для приклеювання плиток може використовуватися комбінований метод: розчинна суміш наноситься на підставу шаром, товщина якого відповідає розміру зубця терки, і на плитку шаром до 1 мм, рівномірно по всій поверхні. Для приклеювання плиток на підставах, не зазначених в даному технічному описі, слід використовувати інші продукти ТМ Ceresit. Крім вищезгаданої інформації про використання Ceresit CM 115, слід керуватися діючою нормативною документацією. У разі використання матеріалу в умовах, які не були розглянуті в даному технічному описі, необхідно самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника. 

Умови зберігання: У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях. 

Термін придатності: 12 меяцев від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Утилізація: Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку - як побутові відходи. 

Упаковка: Суміш Ceresit CV 115 фасується в мішки по 25 кг.

Технічні характеристики:

Основа:

суміш цементу з мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами

Витрати води для приготування розчинної суміші:

7,25-7,75 л води на 25 кг сухої суміші

Витрати води та ємульсії для приготування розчинної суміші:

0,20-0,21 л води та 0,08 л Ceresit CC 83 на 1 кг Ceresit CM 115

Термін придатності розчинної суміші:

не меньше 60 хвилин

Відкритий час:

не меньше 20 хвилин

Час коригування:

не меньше 20 хвилин

Температура використання розчинної суміші:

від +5 °C до +30 °C

Розшивання швів:

через 24 години

Температура експлуатації:

від -50 до +70 °С

Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови, через 28 діб):

не меньше як 1,0 МПа

Витрати* сухої суміші:

в залежності від розміру плитки та  зубця терки

 

Плитка, см:

Розмір боку квадратного зубця терки, мм

Витрати* сухої суміші, кг/м2

меньше 5х5

3

1,8

від 5х5 до 10х10

4

2,4

від 10х10 до 20х20

6

3,6

від 20х20 до 30х30

8

4,8

від 30х30 до 40х40

10

6

від 40х40 и більше

12

7,2

*Витрати суміші залежать від нерівності основи та навичок виконавця.