UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Клейова суміш для теплоізоляційних матеріалів СТ 82 CERESIT 25 кг

Код товару: 000002575

126 грн.

Додати в обране

Опис

Суміш Ceresit CT 82 призначена для приклеювання теплоізоляційних матеріалів (пінополістирольних / мінераловатних плит) і виконання захисного армованого шару при утепленні фасадів будівель і споруд. Ceresit CT 82 є складовою частиною систем утеплення Ceresit на базі пінополістирольних і мінераловатних плит. Застосовується при утепленні по цегляним, бетонним, обштукатурених і іншим мінеральним поверхням нових будівель, а також будівель, що знаходяться в експлуатації.
Властивості:
- для мінеральної вати і пінополістиролу;
- хороше зчеплення з мінеральними основами і теплоізоляційними матеріалами;
- механізований спосіб нанесення;
- міцна;
- економічна у використанні.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Клейова суміш для теплоізоляційних матеріалів СТ 82 CERESIT 25 кг

Підготовка основи: Підготовку основи слід виконувати відповідно до ТК на пристрій теплової ізоляції огороджувальних конструкцій із застосуванням сухих сумішей Ceresit.Основаніе має бути сухим, міцним і очищеним від забруднень і речовин, що знижують адгезію (пилу, жирів, лакофарбових покриттів і т.п. ). Всі неміцні ділянки основи необхідно видалити і обробити поверхню глибокопроникаючою ґрунтовкою Ceresit СТ 17. Після висихання грунтовки приступити до закладення дефектів. Нерівності підстави, тріщини і виїмки глибиною до 10 мм сле-дует заповнити Ceresit СТ 82. Вади глибиною більше 10 мм - полімермінеральні шпаклівкою Ceresit CT 29 або вирівнює сумішшю Ceresit Штукатурка. Поверхні, уражені мікроорганізмами (грибки, мох), очистити дротяною щіткою, а потім обробити протигрибковим ґрунтовкою Ceresit CT 99. Перед приклеюванням теплоізоляційних плит утеплюють поверхні слід знепилити, обробити глибокопроникаючою ґрунтовкою Ceresit CT 17 і витримати до повного висихання (не менше 4 годин). що сильно вбирають підстави, наприклад, газобетон, силікатна цегла, рекомендується грунтувати грунтовкою Ceresit CT 17 два і більше разів і витримати до повного висихання (не менше 4 годин) .При роботі в умовах знижених температур слід застосовувати клейовий склад Ceresit CT 82 «зима». В цьому випадку основа повинна бути сухим, без слідів обмерзання і інею. 

Виконання робіт: Роботи слід виконувати при наступних умовах: 

- при використанні Ceresit CT 82 температура повітря і підстави: 

- від +5 ° С до +30 ° С, відносна вологість повітря - не більше 60%; 

- при використанні Ceresit CT 82 «зима» температура повітря і підстави: 

- від -5 ° С до +15 ° С, відносна вологість повітря - не більше 80%. Забороняється проводити роботи при прямому вплив сонячних променів, під час сильного вітру, дощу, а також після дощу на мокрому підставі. Необхідно охороняти шари від впливу атмосферних опадів. Для захисту фасаду від атмосферних впливів будівельні ліси рекомендується закривати спеціальною сіткою або плівкою, а на будівлі встановити водовідливи. Суху суміш Ceresit CT 82 поступово додати в відведені кількість чистої води (температура води для Ceresit CT 82 +15 ... + 20 ° С, для Ceresit CT 82 «зима» +20 ... + 30 ° С) і перемішати з допомогою низькооборотної дрилі з насадкою-міксером (400 - 800 об / хв) до отримання однорідної маси без грудок. Витримати технологічну паузу 5 хвилин і повторно перемішати суміш. Використання приготовленої суміші Ceresit CT 82 можливо на протязі - не більше 2 годин, Ceresit CT 82 «зима» - не більше 1,5 годин. 

1. Приклеювання пінополістирольних / мінераловатних плит. Для мінераловатних плит: на монтажну поверхню плити перед кріпленням попередньо нанести тонкий шар клейової смесі.В залежності від стану огороджувальних конструкцій фасаду вибирається спосіб приклеювання плит утеплювача: 

• маячковий - поверхня стіни має нерівності до 15,0 мм. Розчинна суміш наноситься на поверхню плити у вигляді смуг на відстані 20 мм від краю по всьому периметру плити шириною 50 мм і висотою 20 мм, а потім по середині плити в вигляді маячків діаметром близько 100 мм і висотою 20 мм з розрахунку 5-8 штук на плиту розміром 0,5 х 1,0 м. Смуги по периметру повинні мати розрив-ви, щоб при приклеюванні плит не утворювалися повітряні пробки; 

• смугової - поверхня стіни має нерівності до 5,0 мм. Розчинна суміш наноситься на поверхню плити у вигляді смуг шириною 50 мм і висотою 10 ... 15 мм на відстані 20 мм від краю по всьому периметру плити, а потім по середині, смуги по периметру повинні мати розриви; 

• суцільний - поверхня стіни має нерівності до 3 мм. Рас-творная суміш наноситься по всій поверхні плити зубцюватим шпателем з розміром зуба 10х10 мм. Після нанесення розчинної суміші плиту необхідно відразу встановити в проектне положення і притиснути. 

Мінімальна площа контакту плити з основою повинна становити не менше 40%. Плити необхідно кріпити впритул, з Т-образною перев'язкою швів. Поверхні плит повинні знаходитися в одній площині. Ширина швів не повинна перевищувати 2 мм. Залишки розчинної суміші необхідно видалити за допомогою води до її затвердіння, затверділі залишки видаляються механічно. До механічного кріплення теплоізоляційних плит приступають не раніше ніж через 3 доби після приклеювання при використанні Ceresit CT 82 або не раніше ніж через 1 добу при використанні Ceresit CT 82 «зима» .

2. Пристрій армованого шару. Пристрій захисного шару виконують після додаткового механічного кріплення плит дюбелями. Перед пристроєм армованого шару зазори між плитами (при необхідності) заповнюються на всю глибину шматочками-клинами з пінополістиролу / мінеральної вати. Зазори між пінополістирольними плитами можуть бути заповнені монтажною піною Ceresit TS або поліуретановим клеєм Ceresit CT 84. Після заповнення зазорів стики плит шліфуються. Якщо протягом 2 тижнів після монтажу пінополістирольних плит не був виконаний армований шар, поверхня плит необхідно відшліфувати грубим наждачним папером. Чи не укладати склосітку на поверхню теплоізоляції перед нанесенням суміші. Приготована суміш наноситься на поверхню плит шаром товщиною 2 - 3 мм зубчастим шпателем з розміром зуба 6 - 8 мм. У свеженанесенную розчинну суміш топиться склосітка (з нахлестом не менше 100 мм), поверх сітки рівномірно наноситься клейовий склад шаром 1-2 мм і загладжується так, щоб сітка не була видна на поверхні. Загальна товщина армованого шару з одним шаром сітки повинна становити 3-5 мм, з подвійним - 5-6 мм. До шліфуванню армованого шару можна приступати через 1 добу. Через 3 доби (1 доба при використанні Ceresit CT 82 «зима») армований шар грунтується грунтуючою фарбою Ceresit CT 16, після висихання якої наноситься декоративна штукатурка Ceresit групи СТ. 

Примітка: Вимоги до проектування і влаштування ЛШСУ наведені в ТКП 45-3.02-113-2009, ТКП 45-3.02-114-2009 і ТК на пристрій теплової ізоляції огороджувальних конструкцій із застосуванням сухих сумішей «Ceresit» .Все зазначені параметри дійсні при температурі основи і повітря +20 ° С і відносній вологості 60%, для Ceresit CT 82 «Зима» при температурі основи і повітря від 0 до 15 ° С і відносній вологості 80%. В інших умовах час схоплювання і твердіння матеріалу може ізменіться.Матеріал містить цемент і при гідратації має лужну реакцію, тому під час роботи слід захищати очі і шкіру! У разі потрапляння суміші в очі рясно промити їх водою і звернутися до лікаря. 

Рекомендації: При роботі використовувати засоби індивідуального захисту. Інформація, наведена в цьому технічному листі, визначає область застосування матеріалу і спосіб проведення робіт, але при цьому не може замінити відповідної підготовки виконавця робіт. Крім викладеної інформації, при роботі з матеріалом слід керуватися чинними нормативами в будівництві. При сумніви щодо можливості конкретного застосування матеріалу слід самостійно випробувати його в достатній кількості або звернутися за консультацією до виробника. Виробник не несе відповідальності за застосування матеріалу в цілях і умовах, не передбачених цим описом. Вищевикладена інформація не може служити підставою для безумовної відповідальності виробника. 

Зберігання та утилізація: Термін зберігання - 12 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці. При зберіганні і транспортуванні повинна забезпечуватися за-щита від атмосферних опадів і збереження упаковки від механічних пошкоджень. Зберігати в фірмовій закритій упаковці в сухих, прохолодних приміщеннях. Допускається зберігати і транспортувати при мінусовій температурі. При зберіганні слід уникати різких коливань температури і вологості. Не допускати злежування смесі.Упаковка і продукт після закінчення терміну зберігання підлягають утілізації як побутове сміття. 

Упаковка: Мішки по 25 кг.

Технічні характеристики:

Основа:

суміш цементу, мінеральних наповнювачів та модифікаторів

Витрата води для приготування суміші, що клеїть:

4,75-5,25 л води на 25 кг

Температура використання розчинної суміші:

- Ceresit CT 82

- Ceresit CT 82 «зима»

 

від +5 °С до +30 °С

від -5 °С до +15 °С

Час споживання:

- Ceresit CT 82

- Ceresit CT 82 «зима»

 

близько 120 хвилин

близько 90 хвилин

Адгезія:

- до бетону

- до утеплювача

 

? 0,6 МПа перевищує межу міцності утеплювача на розтягнення

Орієнтовані витрати:

- приклеювання плит

- армований шар

 

4,5–5,5 кг/м2

4,0–5,5 кг/м2