UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Клеюча суміш для мінералватнимі плит С-14 АРТИСАН 25 кг

Код товару: 000003284

120 грн.

Додати в обране

Опис

Клеюча суміш для мінералватнимі плит С-14 для приклеювання мінералватнимі плит і виконання армуючого шару. Суміш використовується в системі утеплення фасадів "легким мокрим" методом для приклеювання мінералватнимі плит і виконання армуючого шару. Суміш еластична, має гарне зчеплення з основою і мінералватнимі плитами.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Клеюча суміш для мінералватнимі плит С-14 АРТИСАН 25 кг

Підготовка основи: Основа повинна бути рівною, сухою, міцною, очищеною від жиру, старих фарб і інших матеріалів, що зменшують адгезію. Пухкий неміцний шар необхідно видалити. Підстава перед нанесенням розчинної суміші обробити грунтом № 7 або при необхідності грунтом № 8 торгової марки "Артисан". ! Рекомендується перевірити зчеплення зразків мінералватнимі плити (15 х 15 см) з основою. Через 3 дні перевірити надійність зчеплення на відрив. 

Виконання робіт: Суху суміш змішують вручну або механічним способом з чистою водою до отримання однорідної консистенції. Суміш розчину залишити на 3-5 хвилин, потім знову перемішати. Після цього суміш розчину можна використовувати близько 2 годин. Для приклеювання плит приготована розчинна суміш наноситься по периметру плит смугою (ширина 4-5 см). У центрі плити формується 6-8 плям, висотою не менше 1 см і діаметром близько 10 см. Це дає можливість подальшого вирівнювання плит відносно один одного. Вкрита розчинної сумішшю, площа повинна складати не менше 40% площі плити. Допускається приклеювання плит утеплення клеєм «Артисан С13». Наносити клей на всю поверхню зубчатим шпателем 8 х 8 або 10 х 10 мм можна лише, маючи рівну основу. ! Розчин не повинен потрапляти на торці плит, надлишки розчину необхідно видалити. ! Корисна порада: спочатку рекомендуємо зробити рівною стороною шпателя тонкий контактний шар по периметру мінералватнимі плити і в місцях, де будуть формуватися плями розчину. Це значно полегшить подальшу роботу по монтажу плит. До виготовлення армуючого шару штукатурки необхідно приступати через 72 години після приклеювання плит. Розчинна суміш тонким шаром наноситься рівною стороною шпателя. Зубчастої стороною формуються борозни. Сітка зі скловолокна вдавлюється в розчин, що клеїть. Виступив розчин вирівнюється пласким шпателем. При цьому сітка повинна знаходиться всередині шару розчину, що клеїть. Після висихання нанести тонкий шар С-14, щоб прибрати вафельний малюнок. Ретельне виконання армуючого шару має дуже важливе значення як з конструктивної точки зору, так і з естетичної. Нерівності необхідно ретельно відшліфувати, щоб їх не було помітно крізь тонкий шар декоративної штукатурки. Всі рекомендації дійсні при температурі 20 ° С і відносній вологості 60%. При виконанні робіт слід керуватися чинними будівельними нормами і правилами. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією. 

Техніка безпеки: Суміш містить цемент, який при з'єднанні з водою утворює луг. Необхідно уникати потрапляння розчину на шкіру і слизові оболонки. Обов'язково працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння розчину на шкіру і в очі, необхідно ретельно їх промити проточною водою. 

Термін придатності: В сухих умовах і герметичній упаковці не менше 12 місяців від дати виготовлення продукції.

Упаковка: Суха суміш розфасовується в мішки по 25 кг.