UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Фарба дисперсійна Wandfarbe D1a DUFA 2,5 л

Код товару: 000000626

167 грн.

Додати в обране

Опис

Водно-дисперсійна фарба утворює суконно-матове покриття витримує легке вологе прибирання і повторне фарбування. Використовується для фарбування стін і стель всередині приміщення. Призначена для фарбування штукатурки, бетону, цегли, гіпсових поверхонь, також ДВП, ДСП і шпалер.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Фарба дисперсійна Wandfarbe D1a DUFA 2,5 л

Фасовка: 1 л, 2,5 л, 5л, 10л

Витрата: 90 мл/м2

Колір: білий

Ступінь глянцю: матова

Щільність: 1,53 кг/л

Клас стирання: 3

Нанесення наступного шару: 2 години

Розріджувач: вода до 10%

Зберігання: 24 місяці

Область застосування: Використовується для фарбування стін та стелі. Утворює суконно-матове покриття, яке допускає легку вологу чистку і повторну забарвлення. Призначена для фарбування штукатурки, бетону, цегли,гіпсових поверхонь, також ДВП, ДСП, шпалер, у тому числі з волокна "Рауфазер".

Підстава: Потрібно видалити пил, залишки вапняних побілок, покриття на клейовій і масляній основі, інші забруднення. Основа повинна бути чистим, сухим і придатним для обробки. Свіжа цементна штукатурка повинна бути витримана мінімум 28 днів. Вологість підстав не повинна перевищувати 4%, гіпсових підстав - 1%. Нерівності вирівняти шпаклівкою dufa Acryl-Spachtel. Вбираючі і крейдяні поверхні, поштукатурені ділянки обробити грунтовкою торгової марки dufa. Тріщини потрібно розшити, загрунтувати і зашпаклювати. Уражені грибками місця очистити і обробити антисептичним розчином dufa Grund Antisepti D613 згідно інструкції.

Нанесення: Перед використанням ретельно перемішати. Наносити пензлем, валиком або розпилювачем (включаючи безповітряний спосіб-«airless»). Виконання роботи: 1. Первинне покриття: фарбу розбавити не більше 10% води. 2. Заключне покриття: фарбу не розбавляти. При нанесенні методом безповітряного розпилення використовувати сопло 0,45-0,79 мм і тиск 160-180 бар. При нанесенні методом повітряного розпилення розводити водою до робочої в'язкості і використовувати сопло 2мм. Фарбування поверхонь в одній площині повинна проводиться методом "мокре по мокрому", без перерв у роботі.

Витрата: Витрата на один шар –90мл/м2 в залежності від зернистості основи. Точна витрата визначається пробним фарбуванням на об'єкті.

Примітка: Поверхні, схильні до впливу мікроорганізмів, фарбувати з додаванням у фарбу антиплесневой добавки dufa Schimmelstopр.

Час висихання: Час висихання до нанесення наступного шару–1-2 години прітемпературе підстави +20°С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах термін висихання може змінитися. Повну міцність покриття набуває через 7 днів.

Температура нанесення: Не фарбувати при температурі основи і повітря нижче +5°С і відносній вологості повітря не більше 80%.

Колеровка: Барвником dufa Vollton-und Abtunfarbe, D230.

Зберігання: В щільно закритій тарі в прохолодному місці при температурі від +5°С до +30°С; уникати потрапляння прямих сонячних променів на тару. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій заводській упаковці-24 місяці. Дату виготовлення та номер партії дивись на упаковці