UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Супербіла фарба Budgetfarbe DUFA 1л

Код товару: 000000636

37 грн.

Додати в обране

Опис

Водно-дисперсійна фарба для внутрішніх робіт. Призначена для стін і стель. Має високу укрывистось, утворює поверхню з обмеженою стійкістю до миття. Придатна для фарбування волокнистих шпалер "рауфазер", бетону, гіпсових поверхонь.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Супербіла фарба Budgetfarbe DUFA 1л

Фасовка: 1 л, 2,5 л, 5л, 10л

Витрата: 100-150 мл/м2

Колір: білий

Ступінь глянцю: матова

Щільність: 1,46 кг/л

Клас стирання: 4

Нанесення наступного шару: 2 години

Розріджувач: вода до 10%

Зберігання: 24 місяці

Область застосування: Призначена для стін і стель. Володіє високою криючою здатністю. Утворює стійку до протирання поверхню; не допускає вологої обробки. Підходить для фарбування волокнистих шпалер «Рауфазер», цементної і вапняної штукатурки, бетону, гіпсових поверхонь, інших будівельних матеріалів.

Підстава: Основа повинна бути міцною, чистою, сухою і придатною для обробки. Залишки на поверхні старих побілок, виконаних на клейовій основі, клейових і лакофарбових покриттів ретельно видалити. Нерівності вирівняти шпаклівкою dufa Acryl-Spachtel. Поверхні, легко вбирають вологу, крейдяні поверхні, а також оштукатурені ділянки обробити грунтовкою торгової марки dufa. Уражені грибками місця очистити і обробити антисептичним розчином dufa Grund Antiseptik D613 згідно інструкції.

Нанесення: Пензлем, валиком або розпилювачем (включаючи безповітряний спосіб-«airless»). Не наносити при температурі нижче +5 ° С. При необхідності користуватися рекомендаціями технічної пам'ятки.Виконання роботи: 1. Первинне покриття: фарбу розбавити не більше 10% води. 2. Заключне покриття: фарбу не розбавляти. При нанесенні методом безповітряного розпилення використовувати сопло 0,66-0,79 мм і тиск 160-180 бар.Фарбування поверхонь в одній площині повинно проводиться методом "мокрим по мокрому", без перерв у роботі. Поверхні, схильні до впливу мікроорганізмів, фарбувати з додаванням у фарбу антиплесневой добавки dufa Schimmelstopр.

Витрата: Витрата на один шар–100-150 мл/м2 в залежності від зернистості основи. Точна витрата визначається пробним фарбуванням на об'єкті.

Примітка: Ремонтна забарвлення покриттів з Budgetfarbe можлива тільки фарбою Budgetfarbe або подібної. При нанесенні фарб більш високого класу покриття має бути видалене.

Час висихання: Час висихання до нанесення наступного шару–2 години при температурі підстави +20°С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах термін висихання може змінитися.

Температура нанесення: Не фарбувати при температурі основи і повітря нижче +5°С і відносній вологості повітря не більше 80%.

Колеровка: Барвником dufa Vollton-und Abtunfarbe, D230.

Зберігання: В щільно закритій тарі в прохолодному місці при температурі від +5°С до +30°С; уникати потрапляння прямих сонячних променів на тару. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій заводській упаковці-24 місяці. Дату виготовлення та номер партії дивись на упаковці.