UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Латексна матова фарба Mattlatex D100 DUFA 2,5 л

Код товару: 000000617

323 грн.

Додати в обране

Опис

Матова латексна фарба, стійка до зношування й стирання. Стійка до миття, може застосовуватися в приміщеннях з підвищеною вологістю. Призначена для фарбування штукатурки, бетону, цегли, гіпсових поверхонь, також ДВП, ДСП, фанери, дерева, склошпалер, шпалер, у тому числі з волокна "рауфазер". Паропроникна і зносостійка.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Латексна матова фарба Mattlatex D100 DUFA 2,5 л

Фасовка: 1 л, 2,5 л, 5л, 10л

Витрата: 80-100 мл/м2

Колір: білий

Ступінь глянцю: матова

Щільність: 1,56 кг/л

Клас стирання: 2

Нанесення наступного шару: 2 години

Розріджувач: вода до 10%

Зберігання: 24 місяці

Область застосування: Фарба для внутрішніх робіт. Утворює стійку до миття, паропроніцаємую, сукняно-матову поверхню на стінах і стелі. Витримує більше 5000 циклів стирання. Призначена для фарбування штукатурки, бетону, цегли, гіпсових поверхонь, також ДВП, ДСП, фанери, дерева, склошпалер, шпалер, у тому числі з волокна "рауфазер". Абсолютно безпечна.

Підстава: Поверхня повинна бути чистою, сухою і придатною для обробки. Пил, залишки вапняних побілок, покриття на клейовій і масляній основі, інші забруднення ретельно видалити. Міцні алкідні та олійні покриття зашкурити і знепилити. Нерівності вирівняти шпаклівкою dufa Acryl-Spachtel. Свіжа цементна штукатурка повинна бути витримана мінімум 28 днів, бетон-мінімум 3 місяці. Вологість підстав не повинна перевищувати 4%, гіпсових підстав-1%. Вбираючі і крейдяні поверхні, поштукатурені ділянки обробити грунтовкою торгової марки dufa. Уражені грибками місця очистити і обробити антисептичним розчином dufa Grund Antiseptik D613 згідно інструкції.

Нанесення: Перед використанням ретельно перемішати. Наносити щіткою, валиком або розпилювачем (включаючи безповітряний метод) . 1. Первинне покриття: фарбу розбавити до 10% водою. 2. Заключне покриття: фарбу не розбавляти. При нанесенні методом безповітряного розпилення використовувати сопло 0,66-0,79 мм і тиск 160-180 бар. При нанесенні методом повітряного розпилення розводити водою до робочої в'язкості і використовувати сопло 2мм. Фарбування поверхонь в одній площині повинно проводитися методом "мокре по мокрому", без перерв у роботі.

Витрата: Витрата на один шар–80-100 мл/м2 в залежності від зернистості основи.Точна витрата визначається пробним фарбуванням на об'єкті.

Примітка: Поверхні, які можуть пошкоджуватися мікроорганізмами, фарбувати з додаванням у фарбу антигрибкової добавки dufa Schimmelstop.

Час висихання: Час висихання до нанесення наступного шару–1-2 години при температурі підстави +20°С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах термін висихання може змінитися. Повну міцність і здатність сприймати механічні навантаження покриття набуває через 7 днів.

Температура нанесення: Не фарбувати при температурі основи і повітря нижче +5°С і відносній вологості повітря не більше 80%.

Колеровка: Барвником dufa Vollton-und Abtunfarbe, D230, також машинним способом по системі Color Mix.

Зберігання: В щільно закритій тарі в прохолодному місці при температурі від +5°С до +30°С; уникати потрапляння прямих сонячних променів на тару. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій заводській упаковці-24 місяці. Дату виготовлення та номер партії дивись на упаковці.