UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Фасадна фарба Fassade D690 DUFA 1л

Код товару: 000000633

133 грн.

Додати в обране

Опис

Акрилова фарба для зовнішніх та внутрішніх робіт. Призначена для створення зносостійких і вологостійких покриттів. Має гарну адгезію та високу криючу здатність. Для фарбування цементних та гіпсових основ, силікатної та керамічної цегли, бетону, систем теплоізоляції фасадів, ДВП, ДСП, QSB і OSB, дерева і шпалер усередині приміщень.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Фасадна фарба Fassade D690 DUFA 1л

Фасовка: 1 л, 2,5 л, 5л, 10л

Витрата: 120-170 мл/м2

Колір: білий

Ступінь глянцю: матова

Щільність:близько 1,55 кг/л

Клас стирання: 2

Нанесення наступного шару: 2 години

Розріджувач: неразбавлять

Зберігання: 18 місяців

Підстава: Поверхня повинна бути чистою, сухою і придатною для обробки. Залишки вапняних побілок, висоли, покриття на мінеральній і масляній основі, інші забруднення ретельно видалити. Міцні алкідні та олійні покриття зашкурити.Свіжа цементна штукатурка повинна бути витримана мінімум 28 днів, бетон-мінімум 3 місяці, поверхні систем теплоізоляції-мінімум 7днів, поверхні, шпакльовані цементною шпаклівкою-мінімум 3 дні. Вологість підстав не повинна перевищувати 4%. Поверхні видалити пил, загрунтувати грунтовкою торгової марки dufa. Уражені грибками місця очистити і обробити антисептичним розчином dufa Grund Antiseptik D613 згідно інструкції.

Нанесення: Фарба готова до застосування, перед використанням ретельно перемішати. Наносити в два шари пензлем, валиком або розпилювачем, включаючи безповітряний метод. При нанесенні методом безповітряного розпилення використовувати сопло 0,66-0,79 мм і тиск 160-180 бар. При нанесенні методом повітряного розпилення розводити водою до робочої в'язкості і використовувати сопло 2мм.

Витрата: Витрата на один шар – 120-170 мл/м2 в залежності від зернистості основи. Точна витрата визначається пробним фарбуванням на об'єкті.

Примітка: Поверхні, схильні до впливу мікроорганізмів, фарбувати з додаванням у фарбу антиплесневой добавки dufa Schimmelstopр.

Час висихання: До нанесення наступного шару-1-2 години, повне висихання-8-10 годин при температурі підстави +20°С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах термін висихання може змінитися. Здатність витримувати механічні навантаження настає через 7 днів.

Температура нанесення: Роботи проводити при температурі основи і навколишнього повітря від +5 ° С до +30 ° С і відносній вологості повітря не більше 80%. Ненаносить фарбу на поверхні під дією прямих сонячних променів, при сильному вітрі, опадах. Пофарбовані поверхні захищати від дії опадів до повного висихання фарби, але не менше доби.

Колеровка: Барвником dufa Vollton-und Abtunfarbe, D230. Суворо заборонено колеровать фарбу пігментними концентратами на спирто-водній основі.

Зберігання: В щільно закритій тарі в прохолодному місці при температурі від +5°С до+30°С; уникати потрапляння прямих сонячних променів на тару. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій заводській упаковці-18 місяців. Дату виготовлення та номер партії дивись на упаковці.