UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Фасадна фарба Fassadenfarbe F90 DUFA 2,5 л

Код товару: 000000622

365 грн.

Додати в обране

Опис

Атмосферостійка акрилова фарба для внутрішніх і зовнішніх робіт. Утворює водовідштовхувальне, вологостійке, еластичне і довговічне покриття. Призначена для фарбування фасадів будівель та створення зносостійких і вологостійких покриттів всередині приміщень. Для покриття цементної штукатурки, бетону, цегли, поверхонь систем теплоізоляції фасадів, а також по гіпсових підстав, гіпсокартону, ДВП, ДСП, QSB і OSB, фанері, дереву та шпалер усередині приміщень.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Фасадна фарба Fassadenfarbe F90 DUFA 2,5 л

Фасовка: 1 л, 2,5 л, 5л, 10л

Витрата: 100-140 мл/м2

Колір: білий

Ступінь глянцю: матова

Щільність: 1,56 кг/л

Клас стирання: 2

Нанесення наступного шару: 2 години

Розріджувач: вода до 10%

Зберігання: 24 місяці

Основні: Поверхня повинна бути чистою, сухою і придатною для обробки. Пил, залишки вапняних побілок, висоли, покриття на мінеральній і масляній основі, інші забруднення ретельно видалити. Свіжа цементна штукатурка повинна бути витримана мінімум 28 днів, бетон-мінімум 3 місяці, поверхні систем теплоізоляції-мінімум 7 днів, поверхні, зашпакльовані цементною шпаклівкою-мінімум 3 дні. Вологість підстав не повинна перевищувати 4%, гіпсових основ 1%. Міцні алкідні та олійні покриття зашкурити і знепилити. Всі поверхні потрібно обробити ґрунтовкою марки dufa. Тріщини розшити, загрунтувати і зашпаклювати. Уражені грибками місця очистити і обробити антисептичним розчином dufa Grund Antiseptik D613 згідно інструкції.

Нанесення: Наносити пензлем, валиком або розпилювачем, включаючи безповітряний метод. Перед використанням ретельно перемішати. 1. Первинне покриття: фарбу розбавляти не більше 10% води. 2. Заключне покриття: фарбу розбавляти. При нанесенні методом безповітряного розпилення використовувати сопло 0,66-0,79 мм і тиск 160-180 бар. При нанесенні методом повітряного розпилення розводити водою до робочої в'язкості і використовувати сопло 2мм.

Витрата: Витрата на один шар–100-140 мл/м2 в залежності від зернистості основи. Точний розхід визначається шляхом пробного фарбування на об'єкті.

Примітка: Поверхні, схильні до впливу мікроорганізмів, фарбувати з додаванням у фарбу антиплесневой добавки dufa Schimmelstopр.

Час висихання: До нанесення наступного шару-1-2 години, повне висихання-8-10 годин при температурі підстави +20°С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах термін висихання може змінитися. Повну міцність покриття набуває через 7 діб.

Температура нанесення: Роботи проводити при температурі основи і навколишнього повітря від +5°С до +30°С і відносній вологості повітря не більше 80%. Не наносити фарбу на поверхні під дією прямих сонячних променів, при сильному вітрі, опадах. Пофарбовані поверхні захищати отдействия опадів до повного висихання фарби, але не менше доби.

Колеровка: Барвником dufa Vollton-und Abt?nfarbe, D230, а також машинним способом по системі Color Mix.

Зберігання: В щільно закритій тарі в прохолодному місці при температурі від +5°С до+30°С; уникати потрапляння прямих сонячних променів на тару. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій заводській упаковці-24 місяці. Дату виготовлення та номер партії дивись на упаковці.