UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Фарба грунтуюча з кварцовим піском CERESIT СТ 16 15 кг (10л)

Код товару: 000000048

524 грн.

Додати в обране

Опис

Грунтуюча фарба Ceresit СТ 16 призначена для попередньої обробки підстав з метою їх зміцнення і збільшення адгезії, а також спрощення виконання робіт з нанесення декоративних штукатурок і фарб групи Ceresit СТ, а також для консервації штукатурок фасадів на зимовий період.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Фарба грунтуюча з кварцовим піском CERESIT СТ 16 15 кг (10л)

Область застосування: Застосовується на основах з бетону, цементно-вапняних, цементно-піщаних штукатурок, цегли, на гіпсових поверхнях і т. п., на стінах і стелях всередині і зовні будинків. У фасадних системах скріпленої теплоізоляції Ceresit застосовується для підготовки захисного армованого шару (Ceresit CT 85 і Ceresit CT 190) під обробку.

Підготовка основи: Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням ґрунтуючої фарби підстава очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію до основи. Всі нерівності і неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти сумішшю Ceresit СТ 29 або Ceresit СХ 5 за 24 години до початку робіт. На підставі, схильному зволоженню, необхідно попередньо, за 3 доби, виконати гідроізоляцію матеріалами групи Ceresit СR. Підстава з елементами біологічної корозії слід обробити спеціальним складом Сereist CT 99 або видалити механічним шляхом.

Виконання робіт: Грунтуючу фарбу Ceresit СТ 16 перед застосуванням слід ретельно перемішати. Фарба наноситься кистю або щіткою. Час висихання фарби, насамперед, залежить від температури навколишнього середовища і вологості повітря. При нормальних кліматичних умовах (температура +20°с і відносна вологість повітря 60 %) фарба висихає через 4 години. Висохла фарба стійка до механічних впливів. Інструменти слід відразу ж після використання промити водою. Засохлі бризки слід видалити органічними розчинниками.

Примітка: Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +35°C і відносній вологості до 80 %. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20°C і відносній вологості повітря 60 %. В інших умовах час висихання фарби може змінитися.

Технічні характеристики:

Склад

дисперсія синтетичних

смол і наповнювачів

Щільність дисперсії

близько 1,5 кг/л

Колір

білий

Температура основи при застосуванні

від +5°C до +35°С

Час висихання до ступеня 3

від 3 до 6 ча сов

Коефіцієнт опору дифузії водяної пари

близько 120

Витрата

від 0,3 до 0,75 кг/м2