UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Акрилова фарба СТ 42 CERESIT 10 л

Код товару: 000000306

1 087 грн.

Додати в обране

Опис

Акрилова фарба Ceresit CT 42 призначена для фарбування фасадів і поверхонь всередині будівель. Застосовується по мінеральних підставах (бетон, цегла, цементно-піщані, цементно-вапняні і вапняні штукатурки). Також може застосовуватися в якості фінішного шару для обробки мінеральних штукатурок Ceresit CT 35, CT 36 і CT 137 і акрилових Ceresit CT 60, CT 63 і CT 64.Может служити в якості декоративно-захисного шару в легких штукатурних системах утеплення будівель при використанні в якості утеплювача пінополістирольних плит. Також може застосовуватися для обробки деревних підстав з ОСБ, ДСП, ЦСП і т.п. всередині приміщень. Колерується відповідно до палітри Ceresit Colors of Nature і іншими колірними колекціями. Можливий підбір кольору за зразком замовника. Нагрівання фасадів сонцем викликає значні внутрішні напруги, тому темні і насичені кольори слід використовувати на невеликих поверхнях і архітектурних елементах.
Властивості:
- хороша покриваність;
- висока стійкість до атмосферних впливів;
- широка палітра кольорів.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Акрилова фарба СТ 42 CERESIT 10 л

Підготовка основи: Фарбу Ceresit CT 42 можна застосовувати на рівних, сухих, міцних підставах, очищених від речовин, що перешкоджають адгезії (жир, бітум, пил і т.п.):

- традиційні цементні, вапняні і цементно-вапняні штукатурки (вік понад 14 діб), заґрунтовані глибокопроникаючою ґрунтовкою Ceresit CT 17;

- бетонні підстави (вік понад 28 діб), заґрунтовані глибокопроникаючою ґрунтовкою Ceresit CT 17;

- гіпсові шпаклівки і штукатурки (тільки всередині будівель) з вологістю менше 1%, заґрунтовані глибокопроникаючою ґрунтовкою Ceresit CT 17 або IN 10; 

- гіпсоволокнисті та гіпсокартонні плити (тільки всередині будівель), встановлені відповідно до рекомендацій виробників плит, заґрунтовані глибокопроникаючою ґрунтовкою Ceresit CT 17 або IN 10; 

- міцні малярні покриття з гарну адгезію до основи, при необхідності заґрунтовані грунтуючою фарбою СТ 16. Нерівності і пошкоджені поверхні оштукатурених і бетонних підстав необхідно відремонтувати за допомогою полімермінеральні шпаклівки Ceresit CT 29 або суміші, що вирівнює Ceresit Штукатурка. Існуючі забруднення, шари з низькою міцністю, малярні покриття з вапняних, клейових і Меля фарб, залишки шпалер і клеїв необхідно повністю видалити. Оброблену і обеспиленную поверхню слід заґрунтувати глибокопроникаючою ґрунтовкою Ceresit CT 17 або грунтуючою фарбою Ceresit СТ 16. 

Виконання робіт: Роботи слід виконувати при температурі основи і навколишнього середовища від +5 ° С до +25 ° С і відносній вологості повітря до 80%. Акрилову фарбу Ceresit CT 42 перед застосуванням слід ретельно перемішати. Фарба наноситься на поверхню за допомогою кисті, валика або фарбопульта мінімум в два шари. Кожен наступний шар необхідно витримати технологічну перерву 4-6 годин. Для створення більш рідкої консистенції при нанесенні першого шару в фарбу можна додати не більше 10% води і ретельно перемішати. Не застосовувати препарат іржаві інструменти і ємності. Фарбувальні роботи всієї поверхні, що знаходиться в одній площині, мають проводитися без перерви методом «мокре по мокрому». Роботи на одній поверхні варто виконувати безупинно, використовуючи матеріал однаковою консистенції. Перерва в роботі або завершення фарбування рекомендується проводити в місцях стику поверхонь (кути будівлі або приміщення), архітектурних елементів фасаду. Поверхні, що не призначені для забарвлення (двері, вікна і т.п.), а також дерева і кущі слід укрити плівкою. Відразу після закінчення робіт інструмент ретельно вимити. Свіжа фарба змивається водою, висохла фарба видаляється тільки механічним шляхом. 

Рекомендації: При виконанні зовнішніх робіт слід уникати нанесення фарби на сильно нагріваються поверхні, наприклад, поверхні, що знаходяться безпосередньо під впливом прямих сонячних променів. Свіжопофарбовані поверхні необхідно захищати від дощу до повного висихання фарби (рекомендується прикривати будівельні ліси). Для забезпечення рівномірності тони фарби на одній поверхні рекомендується використовувати матеріал з однієї партії. Номер партії вказано на упаковці продукту. Колеровку фарби рекомендується проводити колеровочні пастами Ceresit, згідно палітрі кольорів Colours of Nature. У разі використання колеровочних паст інших виробників відповідальність за результат колеровки і стійкість кольору несе організація або приватна особа, що виробляють колеровку матеріалу. Для запобігання надмірного нагрівання сонцем поверхонь будівлі рекомендується використовувати кольори матеріалів з коефіцієнтом світлового відбиття не менше 25%. Матеріали темних і насичених кольорів рекомендується застосовувати на окремих ділянках фасаду, що займають не більше 10% площі фасаду. Для виявлення можливих помилок колеровки необхідно перед нанесенням перевірити матеріал на відповідність необхідному стандарту кольору. Відповідальність за результат колеровки (відповідність стандарту кольору) несе організація або приватна особа, що виробляють колеровку матеріалу. Один і той же колір може по-різному сприйматися на поверхнях з різною фактурою, а також на фасадах в оточенні сусідніх будівель, дерев та ін. Рекомендується виконувати вибір кольору поверхні в реальних умовах шляхом нанесення заколероваться зразків матеріалу ( «викрасок») на фасад або підкладку. Не змішувати матеріал з іншими фарбами, барвниками і в'яжучими. Частково використану упаковку необхідно ретельно закрити, а її вміст використовувати в найбільш короткий термін. 

Примітка: Всі характеристики продукту і рекомендації по його застосуванню дійсний при температурі +20 °С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання фарби може змінитися. Наведена інформація визначає область застосування матеріалу і спосіб проведення робіт, але при цьому не може замінити відповідної підготовки виконавця робіт. Крім викладеної інформації, при роботі з матеріалом слід керуватися чинними нормативами в будівництві. При сумніви щодо можливості конкретного застосування матеріалу слід самостійно випробувати його в достатній кількості або звернутися за консультацією до виробника. Вищевикладена інформація не може служити підставою для безумовної відповідальності виробника. Виробник не несе відповідальності за застосування матеріалу в цілях, не передбачених цим описом. Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати контакту з очима та шкірою. Використовувати індивідуальні засоби захисту. У разі потрапляння продукту в очі рясно промити їх водою і звернутися до лікаря. Не допускати попадання в грунтові води, грунт. 

Зберігання та утилізація: Зберігати в оригінальній непошкодженій упаковці при позитивних температурах. Термін зберігання - 12 місяців з дня виготовлення, зазначеного на упаковці. Оберігати від заморожування і потрапляння прямих сонячних лучей.Остаткі фарби підлягають утилізації як побутове сміття. Порожня полімерна тара підлягає збору для вторинної переробки. Після закінчення терміну зберігання підлягає утилізації як побутове сміття. 

Упаковка: Відра 2,5 і 15 л (3; 7,5 і 22,5 кг). 

Технічні характеристики:

Основа:

дисперсія акрилових смол з мінеральними наповнювачами та пігментами

Щільність:

близько 1500 кг/м3

Температура застосування:

від +5 до +25 °С

Стійкість до опадів:

 приблизно через 12 годин

Ориентировочный расход:

0,2 – 0,4 л/м2 (0,3-0,6 кг/м2) при нанесенні в 2 шари(залежить від структури і всмоктуючої здатності основи)