UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Силікатна фарба СТ 54 Silicate Aero CERESIT 10 л

Код товару: 000000309

2 119 грн.

Додати в обране

Опис

Ceresit СТ 54 призначена для фарбування мінеральних поверхонь (бетонних, цегляних, цементно-піщаних, в тому числі раніше пофарбованих водно-дисперсійних або олійними фарбами) всередині і зовні будівель і споруд. Рекомендується для фарбування систем фасадної теплоізоляції (з мінераловатним або пінополістирольним утеплювачем). Витримує інтенсивне, багаторазове миття може застосовуватися в приміщеннях, де необхідно довговічне, зносостійке фарбувальне покриття (місця загального користування, розважальні центри, сходові клітини, фойє, паркінги, гаражі, офісні приміщення, громадські установи і т.д.).
Властивості:
- Високопаропроніцаемая (дихаюча): для системи утеплення МВ
- Можливість нанесення на свежеустроенние цементні поверхні вже через 12 годин (підвищена стійкість до високого pH)
- Підвищена стійкість кольору до вигоряння
- Можливість нанесення при низьких температурах (від + 2 °С)
- Не містить коалесценти

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Силікатна фарба СТ 54 Silicate Aero CERESIT 10 л

Підготовка основи: Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ-Н Б A.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212: 2016. Підготовлено для забарвлення основа повинна бути рівним, сухим, досить міцним, з однорідним і низьким водопоглинанням. Перед застосуванням фарби поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію. Неміцні ділянки основи видалити і при необхідності відремонтувати матеріалами ТМ Ceresit відповідно до призначення. Ділянки основ з ознаками біологічної корозії видалити механічним способом і прогрунтувати Ceresit СТ 99. Перед вирівнюванням або виконанням ремонтних робіт, а також нанесенням декоративної штукатурки поверхню рекомендується проґрунтовувати грунтовка ТМ Ceresit відповідно до призначення. Наносити фарбу на свіжовлаштовані цементні поверхні можна через 12 годин (завдяки підвищеній стійкості до високого pH), на полімер-цементний фасадну декоративну штукатурку - через 24-години після її пристрою. 

Виконання робіт: Фарбу перед застосуванням ретельно перемішати протягом 2 хвилин. Фарбу наносять будівельним пензлем або валиком в два шари. Для першого шару в фарбу рекомендується додати до 10% води від обсягу фарби і ретельно перемішати. Під час нанесення фінішного шару фарбу розводити не рекомендується. Залежно від температури навколишнього середовища і вологості повітря наступний шар наноситься через 4-6 годин. Переривати або завершувати роботи необхідно в кутах або в межах архітектурних елементів поверхні фасаду. Не дозволяється використання ємностей та інструментів, іржавіють. Відразу після роботи інструмент промити водою. Після висихання фарбу можна видалити механічним способом або за допомогою органічних розчинників. 

Примітка: Роботи потрібно виконувати при температурі основи від + 5 °С до + 30 °C і відносній вологості повітря не вище 80%. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі + 20 ± 2 °С і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час висихання фарби може змінитися. Для збереження рівномірності кольору рекомендується тонувати фарбу однієї партії, зазначеної на упаковці. При наявності тонированной фарби з різних партій її рекомендується змішати. Час твердіння фарби залежить від вологості і температури поверхні і повітря. Зберігати в недоступному для дітей. Під час роботи користуватися захисними рукавичками. Уникати потрапляння в очі. У разі потрапляння в очі негайно промити водою. 

Рекомендації: Крім вищевказаного документа, під час фарбування слід керуватися чинними нормативними документами. При використанні фарби в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника. При фарбуванні зовнішніх поверхонь необхідно запобігати діям прямих сонячних променів. Свеженанесенному фарбу протягом 12:00 захищати від дощу. 

Умови зберігання: У фірмовій герметичній упаковці в приміщеннях з температурою від +5 ° С до +35 ° С. Берегти від заморожування! 

Термін придатності: 1 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці. 

Утилізація: Схіе залишки і порожню тару утилізувати як будівельні відходи. Рідкісні залишки матеріалів можна здати в пункт збору вторинної сировини або пересувний пункт збору шкідливих відходів. Якщо здати залишки як вторинну сировину неможливо, то відкрийте кришку ємності з продуктом, дайте йому висохнути і викидайте як будівельне сміття. Додавши в матеріал невелика кількість гіпсу або цементу, ви скоро висихання. 

Упаковка: Силікатна фарба Ceresit CТ 54 фасується в пластикові відра по 10 л і 3 л. 

Технічні характеристики:

Основа:

дисперсія на основі синтетичних смол

Густота:

близько 1,5 кг/л

Температура основи при використанні:

від +2 до +30 °С

Витрата при одношаровому нанесенні:

- для поглинаючих поверхонь

- для непоглинающіх поверхонь

 

5–8 м2/л

9–11 м2/л

Гарантії виробника: Виробник гарантує відповідність силікатної щелочестойкой фарби Ceresit CT 54 вказаним технічним характеристикам за умови дотримання правил транспортування, зберігання і нанесення, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях і в інших умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.