UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Силіконова фарба фасадна СТ 48 CERESIT 10 л

Код товару: 000000310

1 868 грн.

Додати в обране

Опис

Ceresit СТ 48 призначена для фарбування мінеральних поверхонь (бетонних, цегляних, цементно-піщаних, в тому числі раніше пофарбованих водно-дисперсійними силіконовими або олійними фарбами) всередині і зовні будівель і споруд. Рекомендується для фарбування систем фасадної теплоізоляції (з мінераловатним або пінополістирольним утеплювачем), поверхонь огороджувальних конструкцій з ніздрюватого бетону або інших пористих матеріалів. Особливо ефективна для фарбування поверхонь при реставрації фасадів пам'яток архітектури.
Властивості:
- Гідрофобна (водовідштовхувальна);
- Стійка до забруднення;
- Паропроникна (дихаюча);
- Висока атмосферостійкість;
- Висока міцність і довговічність.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Силіконова фарба фасадна СТ 48 CERESIT 10 л

Підготовка основи: Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ-Н Б A.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212: 2016. Підготовлено для забарвлення основа повинна бути рівним, сухим, досить міцним, з однорідним і низьким водопоглинанням. Перед застосуванням фарби поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію. Неміцні ділянки основи видалити і при необхідності відремонтувати матеріалами ТМ Ceresit за призначенням. Ділянки основ з ознаками біологічної корозії видалити механічним способом і прогрунтувати Ceresit СТ 99. Перед фарбуванням поверхню рекомендується прогрунтувати грунтовкою ТМ Ceresit відповідно до призначення. Забарвлення полимерцементной фасадної декоративної штукатурки можна починати через 72 години після її пристрою. 

Виконання робіт: Фарбу перед застосуванням ретельно перемішати протягом 2 хвилин. Фарбу наносять будівельним пензлем або валиком в два шари. Для першого шару до фарби рекомендується додати не більше 5% води від обсягу фарби і ретельно перемішати. Для нанесення фінішного шару фарбу розводити не рекомендується. Залежно від температури навколишнього середовища і вологості повітря наступний шар наноситься через 4-6 годин. Переривати або завершувати роботи необхідно в кутах або в межах архітектурних елементів поверхні фасаду. Не дозволяється використання ємностей та інструментів, іржавіють. Відразу після роботи інструмент промити водою. Після висихання фарбу можна видалити механічним способом або за допомогою органічних розчинників. 

Примітка: Роботи потрібно виконувати при температурі основи від + 5 ° С до + 30 ° C і відносній вологості повітря не вище 80%. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі + 20 ± 2 ° С і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час висихання фарби може змінитися. Для збереження рівномірності кольору рекомендується тонувати фарбу однієї партії, зазначеної на упаковці. При наявності тонированной фарби з різних партій її рекомендується змішати. Зберігати в недоступному для дітей. Під час роботи користуватися захисними рукавичками. Уникати потрапляння в очі. У разі потрапляння в очі негайно промити водою. 

Рекомендації: Крім вищевказаного документа, під час фарбування слід керуватися чинними нормативними документами. При використанні фарби в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника. При фарбуванні зовнішніх поверхонь необхідно запобігати діям прямих сонячних променів. Свеженанесенному фарбу протягом 12 годин захищати від дощу. 

Умови зберігання: У фірмовій герметичній упаковці в приміщеннях з температурою від + 5 ° С до + 35 ° C. Берегти від заморожування! 

Термін зберігання: 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці. 

Утилізація: Сухі залишки порожню тару утилізувати як будівельні відходи. Рідкі залишки матеріалів можна здати в пункт збору вторсировини або пересувний пункт збору шкідливих відходів. Якщо здати залишки як вторинну сировину неможливо, то відкрийте кришку ємності з продуктом, дайте йому висохнути і утилізувати як будівельне сміття. Додавши в матеріал невелика кількість гіпсу або цементу, ви прискорите висихання. 

Упаковка: Силіконова фарба Ceresit СТ 48 фасується в платікових ємності по 10 л. 

Технічні характеристики:

 

Основа:

модифіковані силіконові і акрилові смоли з наповнювачами та пігментами

Густота:

близько 1,45 кг/л

Температура основи при використанні:

від +5 до +30 °С

Стійкість до опадів:

через 12 годин

Витрати при одношаровому нанесенні:

- для поглинаючих поверхонь

- для непоглинающіх поверхонь

 

5–8 м2/л

9–11 м2/л