UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Інтер'єрна структурна фарба IN 57 CERESIT 10 л

Код товару: 000000297

1 139 грн.

Додати в обране

Опис

Структурна акрилова фарба Ceresit IN 57 призначена для обробки поверхонь стін і стель всередині будівель. Фарба наноситься як по мінеральних (а саме, гіпсові штукатурки і плити тощо), так і по органічним основам (шпалери, стеклохолст, пінополістирольні плити, фанера, деревостружкові та деревоволокнисті плити). Може також використовуватися по раніше пофарбованих поверхонь. Дозволена для використання в будівлях медичного призначення та дитячих закладах.
Властивості:
- створює декоративний ефект;
- паропроникна;
- приховує нерівності основи;
- стійка до вологого стирання;
- стійка до вигорання;
- без різкого запаху.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Інтер'єрна структурна фарба IN 57 CERESIT 10 л

Підготовка основи: Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ-Н БА.3.1-23: 2013 і ДСТУ В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих ??пошкоджень:

- гіпсові плити, штукатурки (залишкова вологість не більше 1%): очистити від пилу, забруднень, заґрунтувати Ceresit СТ 17 супер, зашпаклювати Ceresit СТ 95;

- деревостружкові, деревоволокнисті плити, фанера: очистити і заґрунтувати Ceresit СТ 17 супер;

- поверхні, пофарбовані водоемульсійними фарбами, що втратили зчеплення з основою: видалити, ретельно промити, висушити і заґрунтувати Ceresit СТ 17 супер;

- клейові фарби, вапняну і крейдяну побілку, клеї, папір і інші покриття, що розчиняються у воді: видалити повністю, промити, висушити і заґрунтувати Ceresit СТ 17супер;

- старі вапняні штукатурки, що втратили міцність: видалити до міцної основи, обробити ґрунтовкою Ceresit СТ 17 супер, вирівняти Ceresit СТ 29 + Ceresit СО 85 у співвідношенні 100: 1,45, зашпаклювати і пофарбувати через 72 години;

- ніздрюватий бетон: поверхню вирівняти Ceresit СТ 24 або Ceresit СТ 21, зашпаклювати Ceresit СТ 95 і заґрунтувати Ceresit 17 супер, пофарбувати через 7 діб;

- масляну фарбу з високу адгезію до основи: очистити, відшліфувати, заґрунтувати Ceresit СТ 16. Тріщини в мінеральних основах заповнити шпаклівкою Ceresit СТ 95 або Ceresit СТ 225 + 4% Ceresit СС 83. Якщо поверхня покрита грибком або мохом, необхідно здійснити її механічну очистку , потім промити і висушити. Чисту і суху поверхню обробити засобом Ceresit СТ 99 перед початком проведення грунтовальних робіт. 

Виконання робіт: Структурну акрилову фарбу Ceresit IN 57 перед використанням необхідно ретельно перемішати. Фарба наноситься поролоновим або повстяним валиком в один шар. Час висихання фарби залежить від температури зовнішнього средиі вологості повітря. При нормальних кліматичних умовах (температура +20 ± 2 ° С і відносна вологість повітря 55 ± 5%) час висихання фарби до ступеня 3 - небільше 2 годин. Суха фарба стійка до механічного впливу. Інструменти слід відразу ж після використання промити водою. Висохлі бризки слід видалити органічним розчинником. Не допускається іспользованіержавеющіх ємностей і інструментом.

Примітки: Роботи слід виконувати при температурі від +5 ° С до +30 ° С і відносній вологості не вище 80%. Всі зазначені рекомендації ефективні при температурі +20 ± 2 ° С і відносній вологості повітря 55 ± 5%. За інших умов час висихання фарби може змінюватися. Для збереження рівномірності кольору рекомендовано при роботі на однорідний і великих поверхнях використовувати матеріали однієї партії, зазначеної на упаковці, а також воду з одного джерела. Якщо фарба випадково потрапила на скляні, керамічні, дерев'яні, металліческійілі кам'яні поверхні, вона може змінити їх колір, тому перед виконанням робіт їх необхідно захистити від попадання Ceresit IN 57. Під час роботи необхідно захищати очі і шкіру. У разі потрапляння фарби в очі негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря. 

Рекомендації: Крім зазначеної інформації щодо використання фарби, при роботі з нею слід дотримуватися чинних нормативних документів. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести тестові випробування або звернутися за консультацією виробника. При нанесенні фарби для отримання однорідної фактури необхідно використовувати однотипні валики. 

Зберігання: У фірмовій герметичній упаковці та у приміщеннях з постійною температурою від +5 ° С до +35 ° С - 18 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці. Берегти від заморожування. 

Утилізація: Залишки продукції слід утилізувати як строітельниймусор. Упаковку утилізувати як побутові відходи.

Упаковка: Акрилова фарба Ceresit IN 57 фасується в пластикові їм-кістки по 10 л (15 кг). 

Технічні характеристики:

 

Склад:

водна дисперсія акрилової смоли  з мінеральним наповнювачем та пігментами

Щільність:

около 1,5 кг/л

Температура основи при використанні:

от +5 до +30 °С

Нанесение слідуючого шару:

через 4 години

Витрата:

близько2 м2/л

Гарантії виробника: Виробник гарантує відповідність структурної акрилової фарби Ceresit IN 57 вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання і нанесення, наведених в даному технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його використання в інших цілях і умовах, не передбачених технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.