UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Структурна акрилова фарба CT 53 CERESIT 10 л

Код товару: 000001925

767 грн.

Додати в обране

Опис

Структурна акрилова фарба Ceresit CT 53 призначена для обробки поверхонь стін і стель всередині будівель. Фарба наноситься як по мінеральних (зокрема, гіпсові штукатурки і плити), так і органічних основах (шпалери, полістирольні плити, фанера, деревостружкові та деревоволокнисті плити). Застосовується також по раніше пофарбованих поверхонь.
Властивості:
- яскраво виражена структура;
- стійка до стирання;
- готова до застосування;
- екологічно безпечна.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Структурна акрилова фарба CT 53 CERESIT 10 л

Підготовка основи: Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною без видимих ??руйнувань.

- гіпсові плити, штукатурки (залишкова вологість не більше 1%) - очистити від пилу, бруду, заґрунтувати Ceresit СТ 17 супер;

- деревостружкові, деревоволокнисті плити, фанера - очистити і загрунтувати Ceresit CT 17 супер;

- пофарбовані водоемульсійними фарбами поверхні, що втратили зчеплення з основою - видалити, ретельно промити, висушити і заґрунтувати Ceresit CT 17 супер;

- клейові фарби, вапняну і крейдяну побілку, клею, папір і ін. Покриття, розчинні у воді - видалити повністю, промити, висушити і заґрунтувати Ceresit CT 17 супер;

- старі, що втратили міцність вапняні штукатурки - видалити до міцної основи, обробити ґрунтовкою Ceresit CT 17 супер, вирівняти СТ 29 + СО 85 у співвідношенні (100: 1,45), пофарбувати через 72 години;

- пористий бетон - поверхню вирівняти Ceresit CT 24 або Ceresit CT 21, прогрунтувати Ceresit CT 17 супер, пофарбувати через 72 години;

- масляну фарбу з хорошою адгезією до основи - очистити, зашкурити, заґрунтувати Ceresit CT 17 супер. Тріщини в мінеральних основах закладаються шпаклівкою Ceresit CT 93 або СТ 225 + 4% CC 83. 

Виконання робіт: Структурну акрилову фарбу Ceresit CT 53 перед застосуванням ретельно перемішати. Фарба наноситься поролоновим валиком в один шар. Час висихання фарби, перш за все, залежить від температури навколишнього середовища і вологості повітря. У нормальних кліматичних умовах (температура 20 ° С і відносна вологість повітря 60%) час висихання фарби до ступеня 3 - не більше 2 годин. Суха фарба стійка до механічних впливів. Відразу після роботи промити водою використаний інструмент. Висохлі бризки необхідно видалити органічними розчинниками. Не допускається використання ємностей та інструментів, які іржавіють. 

Примітки: Роботи слід виконувати при температурі основи і навколишнього середовища від +5 ° С до +35 ° С і відносній вологості повітря не більше 80%. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час сушки може змінитися. Для збереження рівномірності кольору рекомендується при роботі на однорідних і великих поверхнях використовувати матеріали однієї партії, зазначеної на упаковці, а також воду з одного джерела. Якщо фарба випадково потрапила на скляні, керамічні, металеві та кам'яні поверхні може змінити їх колір, тому перед виконано робіт їх необхідно захистити від попадання Ceresit СТ 53. Під час роботи необхідно берегти очі і шкіру. У разі потрапляння фарби в очі негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря. 

Рекомендації: Крім вищевказаного документа щодо застосування фарби, при роботі з нею слід керуватися діючими нормативними документами. При наненсенія фарби для отримання однорідної фактури необхідно застосовувати однотипні валики. Застосування фарби не завдає труднощів за умови дотримання правил викладених в даному технічному описі. У разі використання фарби в інших умовах необхідно самостійно випробувати матеріал або звернутися за порадою до виробника. Гарантовані властивості матеріалу перевірені практичним шляхом і дослідженнями. 

Термін зберігання: У фірмовій герметичній упаковці та в прохолодних умовах - 18 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці. 

Упаковка: Акрилова фарба Ceresit СТ 53 фасується в пластикові ємності по 10 л.

Гарантії виробника: Виробник гарантує відповідність акрилової фарби Ceresit EKO вказаним технічним характеристикам за умови виконання правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, наведених в даному технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в цілях і умовах, не передбачених технічним описом. З моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними. 

Технічні характеристики:

Склад:

водна дисперсія стирол-акрилової смоли з 
мінеральними наповнювачами і пігментами
Щільність:

1,5 кг/л

Температура основи при застосуванні:

від + 5 до + 35 °С

В'язкість (Брукфильд, шпиндель №7, 100 об./хв.):

не менше 11000 МПа*с

Рівень рН:

8,5-9,5

Зміст не летючих речовин нелетучих веществ (140 °С):

не менше 70%

Витрата:

близько 0,5 л/м2 при одношаровом нанесенні