UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Фарба для внутрішніх робіт MGF ECO WEISS DUFA 3,5 кг (2,5л)

Код товару: 000000648

102 грн.

Додати в обране

Опис

Водно-дисперсійна фарба для фарбування стін і стель всередині приміщень. Утворює матове покриття, яке не допускає вологої обробки і ремонтного перефарбовування. Призначена для фарбування волокнистих шпалер "рауфазер", штукатурки, бетону, гіпсових поверхонь та інших будівельних матеріалів.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Фарба для внутрішніх робіт MGF ECO WEISS DUFA 3,5 кг (2,5л)

Властивості:

Витрата: 175-200 г/м?
Колір: білий
Ступінь глянцю: матова
Час висихання: 1 – 2 години
Розріджувач: вода
Зберігання: 24 місяці

Склад: Акрилова дисперсія, диоксид титану, наповнювачі, допоміжні добавкі.Предельно допустима концентрація летких органічних сполук (ЛОС) для матеріалів категорії А / а, згідно з директивою ЄС, становить 30 г / л (2010); даний продукт містить 

Область застосування: Для окрашіваніястен і стель всередині приміщень. Утворює матове покриття, яке не допускає вологої обробки і ремонтного перефарбовування. Призначена для фарбування шпалер з шорсткого волокна «рауфазер», штукатурки, бетону, гіпсових поверхонь та інших будівельних матеріалів. 

Основа: Поверхня повинна бути міцною, чистою, сухою та придатною для обробки. Залишки старих побелок, виконаних на клейовий основі, клейових лакофарбових покриттів ретельно видалити. Нерівності і тріщини вирівняти фінішної шпаклівкою MGF Acryl-Spachtel. Поверхня обробити ґрунтовкою торгової марки MGF. Уражені грибками місця очистити засобом MGF Saniermittelі обробити антисептичним грунтом d?fa Grund Antiseptik D613 згідно з інструкцією. 

Спосіб нанесення і виконання робіт: Наносити щіткою, валиком або розпилювачем (включаючи безповітряний метод - «airless»). Чи не фарбувати при температурі нижче + 5 ° С. 

1-й шар: фарбу розбавити більше 10% води. 

2-й шар: фарбу розбавляти. 

Час висихання кожного шару -1-2 години при температурі основи + 20 °С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах терміни висихання і витримки можуть змінитися (при зменшенні температури час збільшиться). Для збільшення стійкості поверхні до пошкоджень мікроорганізмами додати в фарбу антіплесневую добавку d?fa Schimmelstoppі ретельно перемішати. Витрата: 175-200 г / м2 в один шар. Роботи виконувати при температурі вище + 5 °С і відносній вологості повітря нижче 80%. Робочі інструменти промити водою відразу після закінчення робіт. 

Колеровка: Можлива барвником d?fa Vollton-und Abt?nfarbe D230.

Фасовка: 1,4 кг; 3,5 кг; 7 кг; 14 кг; 25 кг. 

Заходи безпеки і утилізація: Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі відразу промити їх чистою водою. Не викидати фарбу в каналізацію, водойми або на грунт. Залишки висохлої фарби утилізуються як звичайний будівельне сміття. 

Зберігання: У щільно закритій тарі в складських приміщеннях при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С. Дату і партію виготовлення дивись на упаковці. Гарантійний термін зберігання в непошкодженій заводській упаковці - 24 місяці.