UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Інтер'єрна дисперсійна фарба MGF WANDFARBE DUFA 3,5 кг (2,5л)

Код товару: 000000652

136 грн.

Додати в обране

Опис

Водно-дисперсійна фарба для внутрішніх робіт на стінах і стелі. Утворює суконно-матове покриття, яке допускає легку вологу обробку та ремонтне перефарбування. Призначена для фарбування штукатурки, бетону, цегли, гіпсових поверхонь, лакофарбових покриттів, також ДВП, ДСП, шпалер.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Інтер'єрна дисперсійна фарба MGF WANDFARBE DUFA 3,5 кг (2,5л)

Властивості:

Витрата: 150-180 г/м?
Колір: Колір
Ступінь глянцю: матова
Час висихання: 1 – 2 години
Розріджувач: вода
Зберігання: 36 місяців

Склад: Акрилова дисперсія, діоксідтітана, наповнювачі, допоміжні добавкі.Предельно допустима концентрація летких органічних сполук (ЛОС) для матеріалів категорії А / а, згідно з директивою ЄС, становить 30 г / л (2010); даний продукт містить

Область застосування: Фарба для внутрішніх робіт на стінах і стелі. Утворює суконно-матове покриття, яке допускає легку вологу обробку та ремонтне перефарбування. Призначена для окрашіваніяштукатуркі, бетону, цегли, гіпсових поверхонь, лакофарбових покриттів, також ДВП, ДСП, шпалер.

Основа: Поверхня повинна бути міцною, чистою, сухою та придатною для обробки. Залишки старих побелок, виконаних на клейовий основі або клейових лакофарбових покриттів ретельно видалити. Нерівності і тріщини вирівняти фінішної шпаклівкою MGF Acryl-Spachtel. Поверхня обробити ґрунтовкою торгової марки MGF. Уражені грибками місця очистити засобом MGF Saniermittel і обробити антисептичним грунтом d?fa Grund Antiseptik D613 згідно з інструкцією.

Виконання робіт: Перед нанесенням ретельно перемішати. Наносити щіткою, валиком або розпилювачем (включаючи безповітряний метод - "airless") в 2 шари.

1 шар - фарбу розбавити не більше 10% води.

2 шар - фарбу розбавляти.

Час висихання кожного шару -1-2 години при температурі основи + 20 °С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах терміни висихання і витримки можуть змінитися (при зменшенні температури час збільшиться). При нанесенні методом безповітряного розпилення використовувати сопло 0,45-0,79 мм і тиск 160-180 бар. При нанесенні методом повітряного розпилення розводити водою до робочої в'язкості і використовувати сопло 2 мм. При використанні апаратів ТМ Wagner рекомендуємо на незначних площах використовувати модель Wagner Flexio W585. Робочий рівень потужності (AIR CONTROL) 7-8, діаметр сопла 2,5 мм. Фарбу розвести водою на 3%. При значних площах нанесення раціональніше використовувати апарат Wagner ProjectPro 117, рекомендований сопло 517 з робочим тиском 200 бар. Фарбу в цьому випадку можна не розбавляти. Витрата-150-180 г / м2. Точний витрата визначається шляхом пробного фарбування на об'єкті. Для збільшення стійкості поверхні до пошкоджень мікроорганізмами додати в фарбу антіплесневую добавку d?fa Schimmelstoppі ретельно перемішати. Нанесення виконувати при температурі не нижче + 5°С і відносній вологості повітря не вище 80%. Робочі інструменти промити водою відразу після закінчення робіт.

Колеровка: Можлива барвником d?fa Vollton-und Abt?nfarbeD230.

Фасовка: 1,4 кг; 3,5 кг; 7 кг; 14 кг; 25 кг.

Заходи безпеки і утилізація: Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі відразу промити їх чистою водою. Не викидати фарбу в каналізацію, водойми або на грунт. Залишки висохлої фарби утилізуються як звичайний будівельне сміття.

Зберігання: У щільно закритій тарі, в складських приміщеннях при температурі від + 5 °С до + 30 °С. Дату і партію виготовлення дивись на упаковці. Гарантійний термін зберігання в непошкодженій заводській упаковці - 36 місяців.