UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Латексна матова фарба MGF MATTLATEX DUFA 3,5 кг (2,5л)

Код товару: 000000656

205 грн.

Додати в обране

Опис

Латексна матова фарба для внутрішніх робіт. Утворює покриття з високою адгезією і здатністю до вологого очищення. Призначена для фарбування штукатурки, бетону, цегли, гіпсових поверхонь, також ДВП, ДСП, QSB і OSB, фанери, дерева, лакофарбових покриттів і шпалер.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Латексна матова фарба MGF MATTLATEX DUFA 3,5 кг (2,5л)

Властивості:

Витрата: 175-200 г/м?
Колір: білий
Ступінь глянцю: матова
Час висихання: 1 – 2 години
Розріджувач: вода
Зберігання: 24 місяці.

Склад: Акрилова дисперсія, діоксідтітана, наповнювачі, допоміжні добавкі.Предельно допустима концентрація летких органічних сполук (ЛОС) для матеріалів категорії А / а, згідно з директивою ЄС, становить 30 г / л (2010); даний продукт містить

Область застосування: Латексна матова фарба для внутрішніх робіт. Утворює покриття з високою адгезією і здатністю до вологого очищення. Призначена для окрашіваніяштукатуркі, бетону, цегли, гіпсових поверхонь, також ДВП, ДСП, QSB і OSB, фанери, дерева, лакофарбових покриттів, шпалер.

Основа: Повинно бути міцним, чистим, сухим і придатним для обробки. Неміцні старі покриття слід ретельно видалити. Нерівності і тріщини вирівняти фінішної шпаклівкою MGF Acryl-Spachtel. Інтенсивно вбираючі і обсипаються оштукатурені поверхні обробити ґрунтовкою торгової марки MGF. Міцні алкідні та олійні покриття зашкуріть і знепилити. Уражені грибками місця очистити засобом MGF Saniermittel і обробити антисептичним грунтом d?fa Grund Antiseptik D613 згідно з інструкцією.

Виконання робіт: Перед використанням ретельно перемішати. Фарба наноситься на поверхню пензлем, валиком або розпилювачем (включаючи безповітряний метод) в 2 шари.

1 шар - фарбу рекомендується розбавити не більше 10% води.

2 шар - фарбу розбавляти.

При нанесенні методом безповітряного розпилення використовувати сопло 0,66-0,79 мм і тиск 160-180 бар. При нанесенні методом повітряного розпилення розводити водою до робочої в'язкості і використовувати сопло 2 мм. При використанні апаратів ТМ Wagner рекомендуємо на незначних площах використовувати модель WagnerFlexio W585. Робочий рівень потужності (AIR CONTROL) 7-8, діаметр сопла 2,5 мм. Фарбу розбавити водою на 3%. При значних площах нанесення раціональніше використовувати апарат Wagner ProjectPro 117, рекомендоване сопло 517 з робочим тиском 200 бар. Фарбу в цьому випадку можна не розбавляти. Час висихання кожного шару-1-2 години при температурі основи + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%, в інших умовах терміни висихання і витримки можуть змінитися (при зменшенні температури час збільшиться). Витрата-175-200 гр / м2. Точний витрата визначається шляхом пробного фарбування на об'єкті. Для збільшення стійкості поверхні до пошкоджень мікроорганізмами добавітьв фарбу антіплесневую добавку d?fa Schimmelstoppі ретельно перемішати. Нанесення виконувати при температурі не нижче + 5 ° С і відносній вологості повітря не вище 80%. Робочі інструменти промити водою відразу після закінчення робіт.

Колеровка: Можлива барвником d?fa Vollton-und Abtonfarbe D230.Также машинним способом по системі SELEСT.

Фасовка: 1,4 кг; 3,5 кг; 7 кг; 14 кг; 25 кг.

Заходи безпеки і утилізація: Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі відразу промити їх чистою водою. Не викидати фарбу в каналізацію, водойми або на грунт. Залишки висохлої фарби утилізуються як звичайний будівельне сміття.

Зберігання: У щільно закритій тарі в складських приміщеннях при температурі + 5 ° С до + 30 ° С; уникати попадання прямих сонячних променів на тару. Гарантійний термін зберігання в непошкодженій заводській упаковці - 24 місяці. Дату виготовлення і номер партії дивись на упаковці.