UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Фасадна дисперсійна фарба MGF ECO FASSADE DUFA 1,4 кг (1л)

Код товару: 000000662

74 грн.

Додати в обране

Опис

Матова фарба, призначена для фарбування зовні і всередині приміщень. Придатна для нанесення на цементні і цементно-вапняні штукатурки, бетон і пінобетон, цегла, а також на гіпсові підстави, гіпсокартон, ДВП, ДСП, QSB і OSB. Не містить розчинників.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Фасадна дисперсійна фарба MGF ECO FASSADE DUFA 1,4 кг (1л)

Властивості:

Витрата: 220-250 г/м?
Колір: білий
Ступінь глянцю: матова
Час висихання: 1 - 2 години
Розріджувач: вода
Зберігання: 24 місяці

Склад: Акрилова дисперсія, діоксідтітана, наповнювачі, допоміжні добавки. Гранично допустима концентрація летких органічних сполук (ЛОС) для матеріалів категорії А / с, згідно з директивою ЄС, становить 40 г / л (2010) даний продукт містить <40г / л ЛОС.

Область застосування: Матова дисперсійна фарба, призначена для фарбування зовні і всередині приміщень. Підходить для нанесення нацементниеі цементно-вапняні штукатурки, бетон і пінобетон, цегла, а також на гіпсові підстави, гіпсокартон, ДВП, ДСП, QSB і OSB. Не містить розчинників.

Основа: Повинно бути міцним, чистим, сухим і придатним для обробки. Неміцні старі покриття, бруд і висоли слід ретельно видалити. Свіжа цементна штукатурка повинна бути витримана мінімум 28 днів. Тріщини і нерівності вирівняти фасадною шпаклівкою. Поверхні обробити яка глибоко проникла ґрунтовкою торгової марки MGF. Міцні алкідні та олійні покриття зашкуріть і знепилити. Уражені грибками місця очистити засобом MGF Saniermittel і обробити антисептичним розчином d?fa Grund Antiseptik D613 згідно з інструкцією.

Виконання робіт: Фарба наноситься на поверхню пензлем, валиком або розпилювачем (включаючи безповітряний метод). Наносити в 2 шари. Час висихання до нанесення наступного шару - 3 години, повне висихання 24 години при температурі основи + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання та витримки може змінитися (при зменшенні температури час збільшиться).

При нанесенні методом безповітряного розпилення використовувати сопло 0,66-0,79 мм і тиск 160-180 бар. При нанесенні методом повітряного розпилення розводити водою до робочої в'язкості і використовувати сопло 2 мм. При використанні апаратів ТМ Wagner рекомендуємо використовувати модель Wagner Project Pro 117, що рекомендується сопло 517 з робочим тиском 200 бар. При незначних площах нанесення можна використовувати модель Wagner Flexio W585. Робочий рівень потужності (AIR CONTROL) 7-8, діаметр сопла 2,5 мм. Фарбу в цьому випадку розбавити водою на 3%. Витрата: 220-250 г / м2. Точний витрата визначається шляхом пробного фарбування на об'єкті. Для додання поверхні стійкості до пошкоджень мікроорганізмами додати в фарбу антіплесневую добавку d?fa Schimmelstopp. Роботи проводити при температурі основи від + 5 ° С до + 30 ° С і відносній вологості повітря нижче 80%. Не наносити фарбу на поверхні під дією прямих сонячних променів, при сильному вітрі, опадах. Пофарбовані поверхні захищати від дії опадів до повного висихання фарби не менше доби. Знаряддя промивати водою відразу після закінчення робіт.

Колеровка: Можлива барвником d?fa Vollton-und Abt?nfarbe D230. Строго заборонено колорувати пігментними концентратаміна спирто-водній основі!

Заходи безпеки і утилізація: Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі відразу промити їх чистою водою. Не викидати фарбу в каналізацію, водойми або на грунт. Залишки висохлої фарби утилізуються як звичайний будівельне сміття.

Зберігання: У щільно закритій тарі, в складських приміщеннях при температурі + 5 ° С до + 30 ° С, уникати потрапляння прямих сонячних променів на тару. Гарантійний термін зберігання в непошкодженій заводській упаковці -24 місяці.