UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Фасадна латексна фарба MGF FASSADENFARBE DUFA 7 кг (5л)

Код товару: 000000661

395 грн.

Додати в обране

Опис

Дисперсійна латексна фасадна фарба. Паропроникна, відрізняється стійкістю до атмосферних впливів, високу адгезію і хорошими декоративними властивостями. Придатна для фарбування цементної штукатурки, бетону і пінобетону, цегли, а також гіпсових підстав, гіпсокартону, ДВП, ДСП, QSB і OSB, фанери, дерева і шпалер всередині приміщень. Не містить розчинників.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Фасадна латексна фарба MGF FASSADENFARBE DUFA 7 кг (5л)

Властивості:

Витрата: 180-200г/м?
Колір: білий
Ступінь глянцю: матова
Час висихання: 1 - 2 години
Розріджувач: вода
Зберігання: 24 місяці

Склад: Акрилова дисперсія, діоксідтітана, наповнювачі, допоміжні добавки. Гранично допустима концентрація летких органічних сполук (ЛОС) для матеріалів категорії А / с, згідно з директивою ЄС, становить 40 г / л (2010); даний продукт містить <40г / л ЛОС.

Область застосування: Дисперсійна латексна фасадна фарба для зовнішніх і внутрішніх робіт, паропроникна, відрізняється стійкістю до атмосферних впливів, високу адгезію і високими декоративними властивостями. Підходить для фарбування цементної штукатурки, бетону і пінобетону, цегли, а також по гіпсовим підставах, гіпсокартону, ДВП, ДСП, QSB і OSB, фанери, дереву і шпалер всередині приміщень. Не містить розчинників.

Основа: Поверхня повинна бути міцною, чистою, сухою та придатною для обробки. Неміцні старі покриття, забруднення і висоли слід ретельно видалити. Свіжа цементна штукатурка повинна бути витримана мінімум 28 днів. Тріщини на поверхні розшити і обробити фасадної шпаклівкою. Поверхні обробити яка глибоко проникла ґрунтовкою торгової марки MGF. Міцні алкідні та олійні покриття зашкуріть і знепилити. Уражені грибками місця очистити засобом MGF Saniermittelі обробити антисептичним грунтом d?fa Grund Antiseptik D613 згідно з інструкцією.

Виконання робіт: Перед використанням ретельно перемішати. Наносити на поверхню щіткою, валиком або розпилювачем (включаючи безповітряний метод) в 2 шари.

1 шар - фарбу рекомендується розбавити максимум 10% води.

2 шар - фарбу, по можливості, не розбавляти.

Час висихання кожного шару-1-2 години, повне висихання -24 години при температурі основи + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах терміни висихання і витримки можуть змінитися. При нанесенні методом безповітряного розпилення використовувати сопло 0,66-0,79 мм і тиск 160-180 бар. При нанесенні методом повітряного розпилення розводити водою до робочої в'язкості і використовувати сопло 2 мм. При використанні апаратів ТМ Wagner рекомендуємо використовувати модель Wagner ProjectPro 117, рекомендоване сопло 517 з робочим тиском 200 бар. При незначних площах нанесення можна використовувати модель Wagner Flexio W585. Робочий рівень потужності (AIR CONTROL) 7-8, діаметр сопла 2,5 мм. Фарбу в цьому випадку розбавити водою на 3%.

Витрата: 180-200 гр / м2, точний витрата визначається шляхом пробного фарбування на об'єкті. Для збільшення стійкості поверхні до пошкоджень мікроорганізмами додавати в фарбу антіплесневую добавку d?fa Schimmelstopp. Роботи проводити при температурі основи від + 5 ° С до + 30 ° С і відносній вологості повітря нижче 80%. Не наносити фарбу на поверхні під дією прямих сонячних променів, при сильному вітрі, опадах. Пофарбовані поверхні захищати від дії опадів до повного висихання фарби не менше доби. Знаряддя промивати водою відразу після закінчення робіт.

Колеровка: Можлива барвником d?fa Vollton-und Abtonfarbe D230, а також машинної колеровки по системі SELEСT.

Фасовка: 1,4 кг; 3,5 кг; 7 кг; 14 кг; 25 кг.

Заходи безпеки і утилізація: Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі відразу промити їх чистою водою. Не викидати фарбу в каналізацію, водойми або на грунт. Залишки висохлої фарби утилізуються як звичайний будівельне сміття.

Зберігання: У щільно закритій тарі, в складських приміщеннях при температуреот + 5 ° С до + 30 ° С; уникати попадання прямих сонячних променів на тару. Дату і партію виготовлення дивись на упаковці. Гарантійний термін зберігання в непошкодженій заводській упаковці -24месяца.