UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Саморіз 4,2х70 мм метал (100 шт)

Код товару: 000000509

44 грн.

Додати в обране

Опис

Саморізи по металу - це вид кріпильних елементів, що часто застосовуються для монтажу не тільки в підстави з металу, а також для монтажу металевих елементів. Дане кріплення є універсальним, однак, в залежності від монтованої елемента, застосовуються різні типи.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Саморіз 4,2х70 мм метал (100 шт)

Саморізи по металу застосовуються для кріплення будь-яких конструкцій до металевих листів і профілів. Наконечники саморізів по металу можуть бути двох видів: свердло і гострий кінець. Капелюшки саморезов по металу бувають з прес-шайбою, напівсферичної головкою, шестигранною головкою.

Саморізи по металу виготовляються з вуглецевої сталі. Після виробництва піддаються обробці — фосфатированию, або оцинкування. Обробка сприяє збільшенню терміну служби і експлуатації саморіза у вологих умовах, і забезпечує захист від корозії. Саморізи по металу мають товщину від 3,5 до 4,8 мм, а довжину від 11 до 300 мм. Різьблення, як правило часта, а іноді і подвійна — для досягнення найбільшого зчеплення з листовим металом.

Класифікація саморізів по металу:

Поділ кріплення залежить від специфіки робіт, для яких він призначений.

  1. Саморізи з прес-шайбою мають велику капелюшок, яка щільно притискує матеріал для більшої надійності, виконуючи таким чином роль шайби. Подібними саморізами можна закріплювати листовий метал товщиною до 0,9 мм без попереднього свердління отвору.
  2. Саморізи по металу зі свердлом і прес-шайбою використовуються для приєднання більш товстого металу товщиною до 2 мм без попереднього отвори. Свердло, розташоване на кінці кріплення, самостійно виконує поглиблення, і кріплення закручується.
  3. Покрівельні саморізи, як видно з назви, слугують для приєднання покрівельних матеріалів. Особливість їх конструкції полягає в наявності гумової прокладки. Вона потрібна, щоб отвори в місці з'єднання не потрапляла вода.

Характеристика кріплення:

  • Діаметр саморіза слід вибирати виходячи з товщини металу. Чим більше значення цього параметра, тим більш масивну залізну деталь можна зафіксувати з його допомогою. Приміром, кріпленням діаметром 4,2 мм можна закріпити лист металу товщиною близько 0,9 – 1,2 мм.
  • Довжина кріплення залежить від сумарної товщини матеріалів, які ви з'єднуєте. Краще, якщо вона буде перевищувати товщину деталей з невеликим запасом. Наприклад, для двох деталей сумарною товщиною 22,5 мм підійде саморіз довжиною 25 мм.