UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Саморіз 3,5х11 мм метал (100 шт)

Код товару: 000000500

9 грн.

Додати в обране

Опис

Саморізи по металу - це вид кріпильних елементів, часто застосовуються для монтажу не тільки в підстави з металу, але також для монтажу металевих елементів. Дане кріплення є універсальним, проте, в залежності від монтируемого елемента, застосовуються різні типи.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Саморіз 3,5х11 мм метал (100 шт)

Саморізи по металу застосовуються для кріплення будь-яких конструкцій до металевих листів і профілів. Наконечники саморізів по металу можуть бути двох видів: свердло і гострий кінець. Капелюшки саморезов по металу бувають з прес-шайбою, напівсферичної головкою, шестигранною головкою.

Саморізи по металу виробляються з вуглецевої сталі. Після виробництва піддаються обробці - фосфатуванню, або оцинкування. Обробка сприяє збільшенню терміну служби і експлуатації самореза у вологих умовах, і забезпечує захист від корозії. Саморізи по металу мають товщину від 3,5 до 4,8 мм, а довжину від 11 до 300 мм. Різьба, як правило часта, а іноді і подвійна - для досягнення найбільшого зчеплення з листовим металом.

Класифікація саморізів по металу:

Поділ кріплення залежить від специфіки робіт, для яких він призначений.   

  1. Саморізи з прес-шайбою мають велику капелюшок, яка щільно притискає матеріал для більшої надійності, виконуючи таким чином роль шайби. Подібними саморізами можна закріплювати листовий метал товщиною до 0,9 мм без попереднього свердління отвору.
  2. Саморізи по металу зі свердлом і прес-шайбою використовуються для приєднання більш товстого металу товщиною до 2 мм без попереднього отвору. Свердло, розташоване на кінці кріплення, самостійно проробляє поглиблення, і кріплення закручується.
  3. Покрівельні саморізи, як видно з назви, служать для приєднання покрівельних матеріалів. Особливість їх конструкції полягає в наявності гумової підкладки. Вона потрібна, щоб в отвори в місці з'єднання не потрапляла вода.

Характеристика кріплення:     

  • Діаметр шурупа слід вибирати виходячи з товщини металу. Чим більше значення цього параметра, тим більше масивну залізну деталь можна зафіксувати з його допомогою. Наприклад, кріпленням діаметром 4,2 мм можна закріпити лист металу товщиною близько 0,9 - 1,2 мм.     
  • Довжина кріплення залежить від сумарної товщини матеріалів, які ви поєднуєте. Краще, якщо вона буде перевищувати товщину деталей з невеликим запасом. Наприклад, для двох деталей сумарною товщиною 22,5 мм підійде саморіз довжиною 25 мм.