UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Саморіз з прес-шайбою 4,2х14 (100 шт)

Код товару: 000000513

17 грн.

Додати в обране

Опис

Саморіз з прес-шайбою довжиною 14 мм, і діаметром різьби 4,2 мм, з прес шайбою і хрестоподібним шліцом. Кріплення призначається для фіксації листового металу до поверхні з дерева, ДВП або гіпсокартону. Виріб виконаний з алюмінію, і покрито цинковим напиленням, яке захищає метал від корозії.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Саморіз з прес-шайбою 4,2х14 (100 шт)

Саморіз з прес-шайбою гострий (з гострим наконечником) призначені для монтажу металевих конструкцій. Завдяки шайбі, розташованої під головкою, прес-шайба створюють міцні кріплення, стійкі до вібрації і іншій фізичній дії. Саморіз з прес-шайбою гострі мають такі технічні характеристики: • довжина виробу - від 13 мм до 76 мм (найбільш поширені розміри); • дрібна різьблення з кроком 1,40; • полусферическая головка з напрессованной шайбою, хрестоподібний шліц (Ph-2);

Зовнішній опис: Гострий шуруп сріблястого кольору. Хрестоподібний шліц. Напівсферична капелюшок з потовщенням по краю. Дві нитки різьблення однакової висоти.

Технічний опис: Шуруп виготовлений зі сталі за американським стандартом. Для зміцнення проведена гарт і цементація поверхневого шару. Шуруп оцинкований в білий колір для захисту від корозії. Довжина шурупа від 13 мм до 76 мм, діаметр 4.2 мм.

Сфера застосування: Шуруп створений для монтажних робіт, для міцного кріплення до гіпсокартону або дерев'яної обрешітки тонких матеріалів, таких як: лист металу не більше 0.9 мм, дерматин, оргаліт, тонкі пластикові панелі і ін.