UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Дюбель стельовий 6х35 Bierbach (100 шт)

Код товару: 000001915

135 грн.

Додати в обране

Опис

Дюбель застосовують при проведенні ремонтних робіт в якості надійного і швидкого кріплення підвісних стель, підходить для монтажу тонколистых матеріалів, рам, рейок до об'єктів з бетону, цеглини, каменю.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Дюбель стельовий 6х35 Bierbach (100 шт)

Широке поширення цього виду кріплення при фіксації натяжних стель обумовлене заходами протипожежної безпеки. Так, у разі сильного нагріву, кріплення із сталі, на відміну від пластикового, не плавиться, що сприяє відвертанню передчасного обвалення конструкції. Дюбель виготовлений з високоякісної сталі з цинковим покриттям. Конструктивно є об'єднаною шпилькою і клином. Принцип роботи полягає в тому, що після того, як шпилька вставляється в заздалегідь просвердлений отвір (відповідного діаметру і глибини), здійснюється забивання клину, який потрапляє на широку частину шпильки, за рахунок чого відбувається розпірка і надійна фіксація.

Важливою особливістю стельового дюбеля, являється його протипожежна стійкість. При пожежі металевий дюбель анкер-клина не дозволить стелі або конструкції провиснути або впасти, як це трапляється з пластиковими дюбелями.