UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Цвяхи будівельні 70 * 3 мм

Код товару: 000000546

62 грн.

Додати в обране

Опис

Будівельними цвяхами називають кріпильні вироби, виконані у формі стрижня, один кінець якого загострений, а інший має рифленою головкою (головкою). Як стрижень, так і капелюшок можуть мати різноманітну форму і розміри, які, в кінцевому рахунку, визначають призначення даного цвяха. Виготовляються цвяхи з низьковуглецевої сталевого дроту круглого, а іноді і квадратного перетину, без термічної обробки. Однак для особливих випадків запускають у виробництво цвяхи з міді або із сталі з кислототривкими властивостями. Будівельні цвяхи - це різновид кріплення. Конструкція цього виробу є стрижень і капелюшок. Деякі виробники можуть нанести на стрижень рельєф, завдяки чому вдається поліпшити з'єднання. Великим попитом користуються будівельні цвяхи при ремонтних роботах, які використовують, як професійні робітники, так і звичайна людина в побуті. Такі елементи кріплення сьогодні регламентовані ГОСТом, отже, для кожного виду є свої властивості і особливості застосування.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Цвяхи будівельні 70 * 3 мм

Будівельні цвяхи також можуть виготовлятися з дроту по інший нормативно-технічної документації. Наприклад, кріплення за кресленням 7811-7075. Відповідно до вимог стандарту ГОСТ 4028-63 підприємствами-виробниками можуть виготовлятися металовироби з плоскою головкою (з круглим перетином стержня) і головкою конічної форми (круглі, трефові, трефові з перемичками). 

Торцева поверхня головки конічної форми повинна бути рифленою. Загострена частина має перетин квадратної або круглої форми. Кут загострення по гранях не може бути більше 400. Застосування будівельних цвяхів зрозуміло з їх назви. Ці металовироби застосовують при виконанні внутрішніх будівельно-оздоблювальних робіт, де в основному використовують вироби без антикорозійного покриття для умов з нормальною вологістю. Оцинковані зазвичай використовують для зовнішніх робіт, де цей кріплення схильний до дії з боку зовнішніх кліматичних умов. 

Металовироби поставляються упакованими в картонні коробки вагою 5 або 10 кг. 

Цвяхи можна застосовувати при роботі як всередині так і зовні будинку при обробці дерев'яних конструкцій. Такі елементи кріплення гарантують міцність і надійність з'єднання. Близько капелюшки цвяха є нерівності, які покращують якість зчіпки. Для виробництва таких виробів використовують вуглецеву сталь, яка може протистояти іржі. 

Кріплення на будівельних цвяхах дуже часто відносять до найпростішим методам монтажу виробів але часом такий кріплення не завжди є міцним і довговічним. 

Види головки: 

- з гвинтом

- гладкі

- з борозенками

Цвяхи поділяються на такі види: 

- Нержавіючі - вони задіюються при кріпленні дерев'яних дощок;

- Оцинковані - застосовуються при кріпленні колод;

- Латунні - для бетонної поверхноті; 

- Пластикові - для монтажу гіпсокартонних листів. 

Будівельні цвяхи - це дуже надійні кріпильні елементи, завдяки яким вдається виконати якісне з'єднання з різними поверхнями. Застосовують їх при виконанні різних робіт: кріплення покрівельних листів, оздоблювальних матеріалів, при виготовленні меблів.