UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Цвяхи шиферні

Код товару: 000000549

81 грн.

Додати в обране

Опис

Шиферний цвях - пристрій цвяха просте. Він складається з декількох елементів. Довга його частина називається ніжкою, саме на ній знаходиться капелюшок і вістря. Виготовляється ніжка з низьковуглецевої сталі, за рахунок чого здатна витримувати високі механічні навантаження. Довжина цієї частини цвяха становить близько 9-12 см. Вістря - нижня частина цвяха, яка при забиванні кріплення пробиває шифер і деталі обрешітки, щоб цвях міг проникнути всередину неї. Заточка вістря може бути різною, але в цілому її кут не може бути більше 40 градусів. Вістря цвяха Капелюшок у шиферного цвяха складна, вона має ковпачок і шайбу. Завдяки наявності цих елементів можна знизити ризик деформації шиферу під час кріплення, а за рахунок того, що капелюшок у такого цвяха більше, ніж у звичайного, вода і вологе повітря не можуть проникати в підпокрівельний простір через утворені стрижнем цвяха і його вістрям отвори. Діаметр капелюшка становить 12-16 мм.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Цвяхи шиферні

Цвяхи для шиферу можуть мати різні розміри, які вказані в їх стандарті. Тобто інших варіантів, крім як наведених в таблиці нижче, не буде можливості знайти в магазинах. Фасовка виробляється по 5, 10, 15 кг в коробки або по 25 або 30 кг - в дерев'яні ящики. Для укладання штучних покрівельних матеріалів до сьогоднішнього моменту не придумали кращого кріплення, ніж шиферні цвяхи.

Параметри шиферних цвяхів:

Довжина, мм

Діаметр ніжки, мм

Діаметр капелюшки, мм

Висота головки, мм

Маса 1000 шт, кг

90

4

16

4

11

100

4

16

4

11,9

120

4

16

4

13,9

120

5

16

4

13,9

Вибирати розміри шиферних цвяхів потрібно, орієнтуючись на висоту шиферу, чим вище цей показник, тим більшого розміру цвяхи необхідно купувати. Важливо пам'ятати, що висота аркуша і товщина брусків - опор покрівлі в суммі повинні бути на 1 см менше, ніж довжина використовуваного кріпильного матеріалу. 

Цвяхи для кріплення шиферу вважаються найбільш простим варіантом серед тих, які використовуються при фіксації асбестоцементного листа на обрешітці. Робота виконується за допомогою молотка і щипців. У процесі кріплення листа слід проявляти обережність, так як шифер - це досить крихкий матеріал, який легко пошкоджується від удару молотка. Запобігти псуванню матеріалу допомагають такі правила: 

- Отвори під кріпильні елементи краще робити заздалегідь за допомогою дриля. При цьому діаметр отвору повинен трохи перевищувати товщину цвяха.

- При фіксації м'якої покрівлі кріпильний елемент повинен розташовуватися в жолобі, а твердий матеріал кріпиться на гребені хвилі. 

- Виконуючи кріплення шиферних листів, не рекомендується загинати кріпильні елементи. В результаті різного температурного розширення може відбутися руйнування покрівельного матеріалу. 

- Гвоздь необхідно забивати перпендикулярно елементам обрешітки, залишаючи зазор між капелюшком і шифером не більше 2 мм. 

- Для герметизації отвору і збереження цілісності матеріалу використовуються цвяхи для шиферу з гумкою. 

- Фіксація асбестоцементного листа починається з країв, потім кріпиться середина і інші ділянки.