UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Гіпс будівельний 30 кг KNAUF

Код товару: 170

117 грн.

Додати в обране

Опис

Гіпс будівельний застосовується для приготування сухих розчинних сумішей, будівельних деталей, при ремонтних і електромонтажних роботах, в модельному справі і медицині. Гіпс - це чудовий будівельний матеріал зі славним минулим і прекрасним майбутнім. Неперевершені фізичні та технічні властивості будматеріалів на основі гіпсу принесли їм широку популярність. Гіпс володіє здатністю дихати, тобто поглинати надлишкову вологу і виділяти її в навколишнє середовище при її недоліку. Це негорючий і вогнестійкий матеріал, що задовольняє найсуворішим вимогам пожежної безпеки. У поєднанні з ізоляційними матеріалами гіпс забезпечує найвищий рівень звуко - і теплоізоляції. Гіпс не містить токсичних компонентів чи речовин. Він має кислотність, за величиною відповідає кислотності людської шкіри. Він використовується в образотворчому мистецтві та ортопедії. Гіпс зовсім позбавлений запаху і електрично нейтральний. Його виробництво та використання не надають шкідливої дії на навколишнє середовище.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Гіпс будівельний 30 кг KNAUF

Використовується в будівельній практиці гіпсове в'яжуче виробляється в основному з природного гіпсового каменю - двоводяного сульфату кальцію (СаЅО4х2Н2О ). Для того щоб гіпсовий камінь перетворився в в'яжучий, його піддають температурній обробці, під час якої відбувається зневоднення. При звичайних умовах вода виділяється у вигляді пари, а при підвищеному тиску вона може бути отримана в краплинному стані. Така вода з кристалів - найчистіша в природі, а гіпсове в'яжуче, як і вся продукція на його основі, - екологічно чистий будівельний матеріал негорючий, наприклад, гіпсокартон.

Приготування: Всипати в чисту холодну воду, розмішати до отримання кашоподібної маси без грудок. Використовувати чисті ємності й інструмент, щоб уникнути скорочення термінів схоплювання.


Підготовка роботи: Швидко твердне: готувати стільки розчину, скільки можна використовувати протягом приблизно 8 хвилин. Повне висихання - близько 10 днів в залежності від товщини шару або вироби та температури приміщення.


Упаковка: В мішки по 5, 10 і 30 кг.