UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Гідроізоляційна суміш швидкодіюча С-80 АРТИСАН

Код товару: 197

159 грн.

Додати в обране

Опис

Гідроізоляційна суміш швидкодіюча С-80 застосовується для гідроізоляції в середині і зовні приміщень. Для гідроізоляції стін підвальних приміщень, заглиблених і підземних споруд, санітарно-технічних приміщень, басейнів, балконів, відкритих терас і експлуатованих покрівель, а також резервуарів, колодязів, колекторів і при зачеканке стиків і
каналізаційних труб. Оброблені поверхні сприймають тиск води в кілька атмосфер; володіє хорошими адгезійними характеристиками; після набору міцності гідроізоляційного складу та його повного затвердіння поверхня придатна для подальшої обробки, фарбування, облицювання плиткою і т. п.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Гідроізоляційна суміш швидкодіюча С-80 АРТИСАН

Перед нанесенням гідроізоляційного розчину необхідно провести механічну очистку поверхні від старої штукатурки і фарби, глинистих і мулистих нашарувань, жирових і бітумних плям і т. д. Сухі поверхні перед нанесенням гідроізоляційного покриття повинні бути зволожені до стану, коли припиняється подальше проникнення в неї води. (З-за втрати вологи в процесі набору міцності гідроізоляційні властивості складу можуть істотно знизитися). Надлишки води з горизонтальних поверхонь повинні бути видалені. Слабкі поверхні, інтенсивно вбирають воду необхідно прогрунтувати. В іншому випадку, в подальшому можливе відшарування гідроізоляційного покриття разом з ослабленим шаром. 25 кг сухої суміші змішати з 6-7 л води до отримання однорідної густої нерастекающейся маси. Надмірна кількість води, що додається в суміш, що може знизити експлуатаційні показники гідроізоляції. Розчин залишити на 5 хвилин, ще раз перемішати.
 
Технічні характеристики:
 

Склад: суміш цементу, мінеральних наповнювачів і спеціальних добавок.

Час схоплювання

початок 30-45 хв.

Міцність на стиск

не менше 15,0 МПа

Лінійне розширення

безусадочний

Водонепроникність через 24 години

не менше 6 атм

Витрата матеріалу 1 мм товщини гідроізоляційного шару

1,5 кг/м2

Рекомендована товщина покриття

3-5 мм