UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Гідроізоляційна суміш CERESIT CR 65

Код товару: 000000031

490 грн.

Додати в обране

Опис

Суміш Ceresit CR 65 призначена для гідроізоляції будівельних конструкцій: басейнів, фундаментів, гідротехнічних споруд, резервуарів для зберігання води, в тому числі і питної.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Гідроізоляційна суміш CERESIT CR 65

Підготовка основи: Основу необхідно очистити від речовин, що перешкоджають адгезії: жир, масло, оліфа, мастика, і інших речовин, що зменшують зчеплення суміші з основою. Невеликі нерівності поверхні вертикальних підстав слід згладити, а не міцний шар видалити. В залежності від характеру поверхні, що це можна зробити або піскоструминним методом, або за допомогою води під тиском, або вручну. Основа повинна бути рівною і шорстким. Всі ребра слід сфрезировать, а кути закруглити з радіусом не менше 3 см цементним розчином Ceresit СN 83 з додаванням 3% емульсії Ceresit CC 83. Тріщини більше 0,5 мм необхідно розшити і заповнити матеріалом Ceresit СХ 5. Міцність основи на стиск повинна бути не менш 15 МПа. Бетонні підстави гідроізоляційна не раніше, ніж через 3 місяці після їх пристрою, цегляна скарбу з розшитими "урівень" швами, цементно-піщані основи – не раніше 28 су струм. Перед застосуванням Ceresit CR 65 основу необхідно зволожити, не допускаючи появи суцільної водяної плівки.

Виконання робіт Суху суміш розчинити чистою водою (температурою від +15°C до +20°С і інтенсивно перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою з оборотами 600 об/хв або мішалки. Кількість води регулюється в залежності від технології виконання робіт: при нанесенні шпателем або лопаткою необхідно змішати 25 кг сухої суміші Ceresit CR 65 і 5,5 л води; при нанесенні кистю або макловицею необхідно змішати 25 кг сухої суміші Ceresit CR 65 і 6,5–6,7 л води. Розчинову суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використання розчинної суміші можливо протягом 2 годин. Приготовлену розчинову суміш тонким шаром за допомогою зазначених інструментів нанести на вологу, але не мокру основу. Розчинову суміш необхідно наносити на основу в одному напрямку без перехресних рухів, дотримуючись методу "мокре на мокре". Нанесений шар необхідно захистити від швидкого висихання. Другий шар наноситься перпендикулярно до попереднього. Перед закінченням робіт необхідно переконатися в тому, що вся поверхня підстави рівномірно покрита розчинною сумішшю.

Примітка: Гідроізоляційні роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +30°С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20°С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах технологічні параметри застосування можуть бути змінені. Гідроізоляційна суміш Ceresit СR 65 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У разі потрапляння розчину в очі необхідно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Технічні характеристики:

Склад:

Полімерцементна суміш

з мінеральними наповни-

приятелями і органічними

модифікаторами

Витрата води для приготування

розчинової суміші:

- штукатурної гідроізоляції:

- обмазувальної гідроізоляції:

 

 

 

 

5,5 л води на 25 кг сухої суміші

 

6,5-6,7 л води на 25 кг сухої суміші

 

Температура застосування

розчинової суміші:

від + 5 °C до + 30 °C

Час використання

розчинової суміші:

не менше 60 хвилин

Готовність покриття

до експлуатації:

- технологічне пересування:

- облицювання, заповнення водою:

 

 

 

через 3 доби

 

через 7 діб

 

Міцність зчеплення

з основою (повітряно-

сухі умови):

не менше 1 МПа

Стійкість до атмосферних

опадів:

через 24 години

Водонепроникність

(через 24 години):

не менш 0,05 МПа

Паропроникність:

не менше 0,03 мг/(м•год•Па)

Морозостійкість:

не менше 50 циклів

Межа міцності на стиск:

- через 2 доби:

- через 28 діб:

 

 

не менше 4 МПа

не менше 12 МПа

 

Усадка:

не більше 2 мм/м

Витрата сухої суміші:

близько 3,0-8,0 кг/ м2

 

 

Товщина шару

(мм)

Витрата Ceresit CR 65

(кг/м2)

Періодичне зволоження

2,0 - 2,5

3,0 - 4,0

Постійне зволоження

без тиску води

2,5 – 3,5

4,0 – 6,0

Постійна дія води

з тиском до 0,05 МПа

3,5 – 5,0

6,0 – 8,0