UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Суміш гідроізоляційна (двокомпонентна) CR 66 CERESIT 17,5 кг + 5 л

Код товару: 000000032

1 205 грн.

Додати в обране

Опис

Ceresit CR 66 призначена для влаштування гідроізоляції мінеральних поверхонь, будівельних конструкцій (бетон, цегляна кладка, цементно-піщана штукатурка, стяжка), що в процесі експлуатації зазнають деформацій (фундаменти, цоколі, балкони, тераси, душові, басейни, очисні споруди, резервуари, призначені для зберігання води, в тому числі питної). Застосовується всередині і зовні будівель і споруд, при новому будівництві та реконструкції. Наноситься з боку впливу води. Забезпечує надійну гідроізоляцію конструкцій як при постійному, так і при періодичному зволоженні, а також при гідростатичному тиску водяного стовпа висотою до 20 м. Ефективна для влаштування гідроізоляції перед облицюванням штучними або природними матеріалами. Може застосовуватися в системі «тепла підлога». Еластична суміш Ceresit CR 66 при товщині шару 2 мм сприймає деформації при ширині розкриття тріщини до 0,5 мм. Матеріал також застосовують для захисту бетонних і залізобетонних конструкцій від атмосферних опадів і впливу вуглекислого газу.
Властивості:
• Високоадгезійна
• Зручна при виконанні робіт
• Гідрофобна після висихання
• Для місць змінної форми поверхонь: стиків, примикань, кутів
• Витримує гідростатичний тиск водяного стовпа висотою до 20 м
• Стійка до впливу розчинених у воді солей, лугів, кислот
• Екологічна дозволено контакт з питною водою.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Суміш гідроізоляційна (двокомпонентна) CR 66 CERESIT 17,5 кг + 5 л

Підготовка основи: Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212: 2016. Основа повинна бути сухою, міцною і рівною. Поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію. Невеликі нерівності і неміцні ділянки основи слід видалити і відремонтувати матеріалами ТМ Ceresit відповідно до призначення. Поверхня повинна бути рівною і шоpсткою. Всі зовнішні кути слід згладити, а внутрішні - закруглити розчинної сумішшю Ceresit CX 5 або Ceresit CN 83 з додаванням 3-процентної емульсії Ceresit CС 83 з радіусом не менше 3 см. Місця підтікання води в будівельних конструкціях або тріщини більше 0,5 мм необхідно розшити і заповнити матеріалом Ceresit СХ 5. У цегляній кладці шви повинні бути заповнені нарівні з цеглиною. Перед застосуванням Ceresit CR 66 поверхню необхідно зволожити, не допускаючи появи суцільної водяної плівки. Час витримки основ з бетону, цементно-піщаної штукатурки і цегляної кладки - не менше 28 діб. Міцність поверхні повинна бути не менше 15 МПа. 

Виконання робіт: Приготування розчинної суміші: в чисту ємність налити компонент B з розрахунку 0,26-0,29 л на 1 кг сухої суміші (4,55-5 л на 17,5 кг), поступово додати компонент А і перемішати низькообертовим міксером до отримання однорідної маси без грудок. Витримати розчинну суміш 5 хвилин, після чого знову перемішати. Необхідної консистенції розчинової суміші підбирають залежно від поверхні і способу нанесення.Вікорістання розчинної суміші можливо протягом 2 годин. Залежно від умов експлуатації, а також інтенсивності впливу води вибирають метод нанесення розчинної суміші. Захист від періодичного зволоження: 1 шар обмазувальної гідроізоляції завтовшки до 2 мм. Захист від постійного зволоження: 2 шари обмазувальної гідроізоляції завтовшки 2,5 мм. Захист від гідростатичного напору до 20 м водяного стовпа: два шари обмазувальної гідроізоляції завтовшки 3 мм. Приготовану суміш розчину тонким шаром за допомогою кисті або макловиці наносять на вологу, але не мокру поверхню рівномірно, в одному напрямку, без пропусків. Наступні шари наносять з дотриманням методу "мокре на мокре». Нанесений шар необхідно оберігати від швидкого висихання. Кожен наступний шар наносять в перпендикулярному напрямку до попереднього. Для надійної експлуатації рекомендується поверхню свіжовлаштованоі гідроізоляції захистити від механічних пошкоджень, впливу хімічно агресивного середовища і ультрафіолету шляхом влаштування оздоблювального шару (полимерцементной штукатурки, облицювання плиткою і т.д.). 

Примітка: Гідроізоляційні роботи слід виконувати при температурі основи від + 5 ° С до + 30 ° С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі + 20 ± 2 ° С і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах технологічні параметри застосування можуть змінюватися. Застосовувати виключно з компонентом B. Еластична гідроізоляційна суміш Ceresit СR 66 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У разі потрапляння суміші в очі необхідно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря. 

Рекомендації: Крім викладеної вище інформації про застосування еластичною гідроізоляційної суміші, необхідно керуватися діючою нормативною документацією на пристрій полімер-цементної гідроізоляції. У разі використання матеріалу в умовах, не зазначених в технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника. 

Умови зберігання: У фірмовій закритій упаковці в сухих умовах. Не допускати заморожування компонента В! 

Термін придатності: 12 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Утилізація: 

компонент А

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття, а упаковку - як побутові відходи.

компонент В

Сухі залишки і порожню тару утилізувати як будівельні відходи. Рідкісні залишки матеріалів можна здати в пункт збору вторинної сировини або пересувний пункт збору шкідливих відходів. Якщо здати залишки як вторинну сировину неможливо, від відкрийте кришку ємності з продуктом, дайте йому висохнути і утилізувати як будівельне сміття. Додавши в матеріал невелика кількість гіпсу або цементу, ви прискорите висихання.

Упаковка: Двокомпонентне еластичну гідроізоляційну суміш Ceresut CR 66 випускають в мішках по 17,5 кг (компнентов А) і в упаковці на 5 л (компонент В).

Технічні характеристики:

Склад:

- компонент А:

- Компонент В:

- суміш цементу з мінеральними наповнювачами та модифікаторами

- водна дисперсія полімерів

Пропорції суміші:

1:3,5 за масой або 17,5 кг компонента А на 5 л компонента В

Строк придатності годности розчинної суміші:

не меньше 120 хвилин

Технологічне пересування:

через 3 діб

Вплив води можливий:

через 7 діб

Температура використання розчинної суміші:

від +5 °С до +30 °С

Стійкість до атмосферних опадів:

через 24 години

Потужність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови):

не меньше 0,5 МПа

Водонепроникність за 24 години:

не меньше 0,2 МПа

Морозостійкість:

не меньше 50 циклів

Еластичність при згині:

не меньше 20 мм

Витрати*:

від 3 до 5 кг/м2

Призначення гідроізоляції:

Товщина шару, (мм)

Витрати Сeresit CR 66, (кг/ м2)

Періодичне зволоження:

2,0

3,0

Постійне зволоження без тиску води:

2,5

4,0

Постійне зволоження з тиском води до 0,2 Па:

3,0

5,0

 Гарантії виробника: Виробник гарантує відповідність гідроізоляційної суміші Ceresit СR 66 вказаним технічним характеристикам при виконанні правил зберігання, приготування і нанесення, наведених в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.