UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Суміш "Рівна підлога" МОМЕНТ 25 кг

Код товару: 000000077

141 грн.

Додати в обране

Опис

Суміш "Рівну підлогу МОМЕНТ" призначений для вирівнювання бетонних, цементно-піщаних і ангидритовый основ підлоги з подальшим укладанням лінолеуму, ковроліну, ламінату, керамічної плитки, плит з ПВХ та інших полімерних покриттів в житлових, громадських, адміністративних будівлях, а також на об'єктах соцкультпобуту з малою інтенсивністю впливу рідин. Суміш не застосовується в якості підлогового покриття.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Суміш "Рівна підлога" МОМЕНТ 25 кг

Підготовка основи: Основа повинна бути достатньо міцною, щільною, чистою і сухою, без видимих руйнувань, вологість - не більше 0,5%. Її необхідно ретельно очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію суміші до основи. Великі нерівності і ділянки поверхні, які неможливо очистити від жирів, масел та бітумінозних речовин, а також вивітрені та неміцні ділянки (в тому числі вкриті цементним молоком) слід видалити механічно. Тріщини в підставі потрібно розшити на глибину і ширину до 5 мм і закласти ремонтною сумішшю Тhomsit RS88.Характеристикы міцності підстави повинні бути не нижче, ніж у розчині вирівнюючої суміші. Вік стяжок з бетону повинен становити не менше 3 місяців, а з цементно-піщаних розчинів - не менше 28 діб.Поглинаючу пористу (гігроскопічну) підстава необхідно обробити ґрунтовкою «Момент Грунт» в 2 шари. Непоглинаючих гладку основу потрібно обробити грунтовкою Thomsit R 766.Ангидритову основу необхідно ретельно очистити, відшліфувати і загрунтувати грунтовкою Thomsit R 777. Перед нанесенням вирівнюючої суміші грунтовка повинна повністю висохнути.

Виконання робіт: Суху суміш затвориты чистою холодною водою температура води від 15 ° С до 20 ° С) з розрахунку 0,13-0,17 л води на 1 кг сухої суміші. Поступово ввести суху суміш в водута перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового мішалки (швидкість обертання не більше 600 об / хв). Необхідно зробити технологічний перерву на 3-5 хвилин для попереднього дозрівання суміші і знову перемішати. Під час дозрівання суміш загусає, але після перемішування знову переходить в легкотекучих стан і залишається в ньому близько 20 хвилин. Не додавати зайву воду під час технологічної перерви! Суміш вилити на основу і розподілити по всій поверхні за допомогою жорсткого віника, гумовою планки зубчастого шпателя або подібного інструменту. Для видалення бульбашок повітря поверхню свежевыложенной суміші рекомендується про катати голчастим валиком. Для подачі суміші можна використовувати поршневий або шнековий насос. Суміш добре вирівнюється, і потреби в подальшій шліфуванні не виникає. До укладання покриття на шар вирівнюючої суміші можна приступати через 24 години при товщині шару до 5 мм, через 72 години - при товщині шару від 5 до 10 мм і через 7 діб - при товщині шару від 10 до 30 мм. Під час перерв у роботі більш ніж на 20 хвилин інструменти слід промивати водою. Затверділий розчин можна видалити тільки механічним способом.

Примітка: Робіт слід виконувати при температурі основи від +5 °C до +30 °C.

Технічні характеристики:

Склад

гипсоцементная суміш з мінеральними наповнювачами та органічними добавками

Фізичний стан

порошок

Кількість води для замішування

3,25 – 4,25 л на 25 кг сухої суміші

Час використання

близько 20 хвилин

Готовність до технологічного пересування:

- для товщини шару до 5 мм

- для товщини шару 10 мм

 

 не більше 4 годин

не більше 8 годин

Можливість укладання покриттів:

- при шарі від 3 мм до 5 мм

- при шарі від 5 мм до 10 мм

- при шарі від 10 мм до 30 мм

 

через 24 години

через 72 години

через 7 діб

Потужність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови)

не менше 0,8 МПа

Межа потужності (через 28 діб) на:

- розтяг при вигині

- стисненні

 

не менше 3 МПа

не менше 15 МПа

Усадка

не більше 0,5 мм/м

Використання стільців на роликах

допускається (при товщині шару не менше 5 мм)

Температура використання суміші

від +5 °C до +30 °C

Витрати сухої суміші

близько 1,8 кг/м2 на 1 мм товщини шару