UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Самовирівнююча суміш для підлоги CERESIT CN 69

Код товару: 000000025

287 грн.

Додати в обране

Опис

Самовирівнююча суміш Ceresit CN 69 призначена для вирівнювання бетонних основ і стяжок підлоги з цементно-піщаних розчинів, легкого бетону з подальшим укладанням таких покриттів, як лінолеум, ковролін, ламінат, керамічна плитка, плитка ПВХ та інших покриттів в житлових, громадських, адміністративних та побутових приміщеннях з малою інтенсивністю впливу рідин. Самовирівнююча суміш Ceresit CN 69 застосовується для влаштування підлог з підігрівом.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Самовирівнююча суміш для підлоги CERESIT CN 69

Підготовка основи: Основа повинна бути сухою і міцною. Підстави з легкого бетону, цементно-піщаних розчинів, бетонні основи необхідно очистити від пилу, бруду, масляних, бітумних та інших плям, що знижують адгезію. Всі неміцні ділянки основи слід видалити. Тріщини в підставах розшиваються, грунтуються ґрунтовкою Ceresit СТ 17 і закладаються розчинною сумішшю Ceresit CN 69 з додаванням суміші Ceresit CC 83 (2 л СС 83 на 25 кг сухої суміші). Потім вся поверхня покривається шаром ґрунтовки Ceresit СТ 17. Через 4 години поверхня готова для нанесення самовирівнювальної суміші.

Виконання робіт Суху суміш розчинити чистою водою (температура води від +15°C до +20°C) з розрахунку 0,15–0,17 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або за допомогою мішалки. Суху суміш необхідно по мірі перемішування поступово додавати у воду. Потім розчинна суміш витримують 5 хвилин, після чого знову перемішується. Використання розчинної суміші можливо протягом 30 хвилин з моменту приготування. Приготовлену розчинову суміш вилити на підготовлену основу і розподілити по поверхні за допомогою гумової мірної планки зубчастого шпателя або інших інструментів. При виконанні робіт на великих площах для видалення бульбашок повітря з розчинової суміші необхідно провести деаерацію, використовуючи жорсткий голчастий валик. Для подачі розчинової суміші можна використовувати поршневий або шнековий насос. При перервах у роботі більш ніж на 25 хвилин інструменти і машину слід промити водою і очистити від розчинової суміші. Отверділий розчин можна видалити тільки механічним шляхом. При нормальних кліматичних умовах (температура +20°с і відносна вологість повітря 60 %) через 8 годин можливо технологічне пересування по поверхні. Пристрій покриттів з використанням клеїв на водній основі можливо через 72 години, при застосуванні клеїв на органічних розчинниках – через 7 діб.

Примітка: Надмірна кількість води спричиняє за собою погіршення властивостей, а також знижує міцність покриття і може призвести до його розшарування, що неприпустимо. Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +30°C. При виконанні робіт освіта в приміщенні наскрізних повітряних потоків неприпустимо. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20±2°C % і відносній вологості повітря 55±5%. В інших умовах технологічні параметри розчинової суміші розчину може змінитися. Суміш Ceresit CN 69 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи необхідно берегти очі і шкіру. У разі потрапляння суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації: На площах понад 20 м2 необхідно виконувати деформаційні шви. На підставах, мають такі шви, необхідно провести їх дублювання в самовыравнивающемся покритті. Крім вищевикладеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами по влаштуванню підлог. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у даному технічному описі. У випадку використання матеріалу в умовах, не розглянутих у даному технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за консультацією до виробника.

Технічні характеристики:

Склад:

Суміш цементу, гіпсу з мінеральными наповнювачами та органічними модифікаторами

Витрата води для приготування розчинової суміші:

3,75 - 4,25 л на 25 кг

сухої суміші

Температура застосування

розчинової суміші:

від + 5 °C до + 30 °C

Час використання

розчинової суміші:

не менш 20 хвилин

Готовність розчину до технологічного пересування:

через 8 годин

Пристрій покриттів:

- з керамічної плитки:

- з використанням клеїв

на водній основі:

- з використанням клеїв на органічній основі:

 

через 48 годин

через 72 годин

 

через 7 діб

 

Міцність зчеплення

з основою (повітряно-

сухі умови):

не менше 0,8 МПа

Межа міцності на

розтяг при вигині

(через 28 діб):

не менше 4 МПа

Межа міцності

на стиск:

- через 3 доби:

- через 28 діб:

 

 

не менше 5 МПа

не менше 15 МПа

Усадка:

не більше 0,5 мм/м

Витрата сухої суміші:

близько 1,8 кг/м2 на 1 мм товщини шару