UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Суміш МОМЕНТ СТЯЖКА

Код товару: 000000078

142 грн.

Додати в обране

Опис

Суміш «Момент Стяжка» призначена для влаштування стяжок підлоги на жорсткій основі (товщина шару - від 30 мм). Стяжка може вкладатися на розділовий шар (гідро-, тепло-, звукоізоляція) - в цьому випадку товщину шару потрібно розраховувати залежно від жорсткості тепло - або звукоізоляційного матеріалу і ступеня впливу механічних навантажень, але мінімальний шар повинен бути не менше 40 мм. Суміш також може застосовуватися для вирівнювання і ремонту існуючих бетонних і цементно-піщаних стяжок. На шар суміші «Момент Стяжка» можна вкладати легковиривнювальни суміші «Момент-Рівна підлога», Ceresit CN 69.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Суміш МОМЕНТ СТЯЖКА

Підготовка основи: Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих ознак руйнування. Перед застосуванням суміші основу необхідно очистити від пилу, бруду, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію розчину до основи. Всі неміцні ділянки слід видалити. Тріщини розширити і поглибити механічним шляхом (глибина - 1/2 товщини основи, ширина - 5 мм), обробити грунтовкою «Момент Грунт» і заповнити сумішшю «Момент Стяжка». Після цього основу потрібно повністю заґрунтувати ґрунтовкою «Момент Грунт». Висновок суміші Момент Стяжка »на грунтовку потрібно здійснювати не раніше ніж через 4:00 після її нанесення. При влаштуванні плавких стяжок на розділовому шарі товщина шару повинна бути не менше 40 мм.

Виконання робіт: Суху суміш затвориты чистою водою (температура води від +15 ° C до +20 ° C) з розрахунку 0,13-0,15 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або мішалки. Суху суміш слід поступово додавати у воду, потім витримати її протягом 5 хвилин, після чого знову перемішати. Застосування суміші можливо протягом 60 хвилин з моменту приготування. Готову суміш викласти на підготовлену основу. Після укладання суміші слід рівномірно розподілити і вирівняти її за допомогою рейки-правила, напівтерки або іншого інструменту. Остаточне вирівнювання і загладжування для подальшої облицювання або вкладення ковроліну / лінолеуму слід виконати з допомогою пластикової / пінополістирольної терки або іншого інструменту. Під час перерви в роботі більш ніж на 60 хвилин інструменти промивають водою і очищати від суміші. Затверділий розчин можна видалити тільки механічним шляхом. При нормальних кліматичних умовах (температура + 20 ± 2 °C і відносна вологість повітря 55 ± 5%) технологічне пересування по поверхні можливо через 24 години. Шар розчину потрібно берегти від швидкого висихання і при необхідності зволожувати розпиленням води. Керамічну плитку можна укладати ковролін через 7 діб за умови, що вологість стяжки становить не більше 4% (для лінолеуму - не більше 3%).

Примітка: Роботи слід проводити при температурі від +5 °C до +30 °C.

Рекомендації: На площах понад 30 м2 в покриттях із суміші «Момент Стяжка» потрібно виконувати деформаційні шви. На засадах з такими швами їх необхідно дублювати. Крім викладеної вище інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами налаштування підлоги. У випадку використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника.

Технічні характеристики:

Склад

суміш цементу з мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами

Кількість води для приготування сухої суміші

3,25 – 3,75 л на 25 кг сухої суміші

Час використання сухої суміші

до 60 хвилин

Температура використання суміші

від +5 °C до +30 °C

Готовність до технологічного пересування

через 24 години

Пристрій покриттів з металу, лінолеуму, ковроліну

через 7 діб

Потужність зчеплення з основою (повітряно-сухі суміші)

не менше 0,2 МПа

Межа потужності (через 28 діб) на:

- розтягування при згині

- стисненні

 

не менше 3,5 МПа

не менше 15 МПа

Усадка

не більше 1 мм/м

Витрати сухої суміші

Близько 2,0 кг/м2 на 1 мм товщини шару