UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Чорнова Стяжка С-43 АРТИСАН

Код товару: 219

48 грн.

Додати в обране

Опис

Чорнова Стяжка С-43 - призначена для влаштування стяжок підлоги по бетонних основ товщиною шару від 15 до 35 мм (згідно з чинними нормативними документами) усередині житлових і громадських будівель.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Чорнова Стяжка С-43 АРТИСАН

Підготовка основи: Підготовку основи необхідно проводити згідно СНиП 3.04.01-85 та ДБН Ст. 2.6 - 22-2001. Основа повинна бути очищеною від пилу, бруду, масляних, бітумних та інших плям, які знижують адгезію стяжки до основи. Тріщини необхідно розшити, зашпаклювати, підстава прогрунтувати грунтовкою глибокого проникнення «Артісан №7» або, в разі необхідності, «Артісан №8». Вологість підстави не більше 4%. Порушення правил підготовки підстави при - водить в подальшому до відшарування укладається шару, утворення тріщин та інших дефектів.

Виконання робіт: Суху суміш розчинити чистою водою кімнатної температури з розрахунку 2,8 – 3,2 літра на 25 сухої суміші і перемішати до отримання одне - рідний маси (без грудок). Залишити на 5 хвилин і знову перемішати, після чого розчин готовий до застосування. Потім розчинову суміш вилити на підготовлену основу і розподілити за допомогою спеціальних інструментів. На площах понад 20 м2 необхідно виконувати деформаційні шви у відповідності з діючими будівельними нормами і правилами. Технологічне пересування можливе через 1 доби. Повна навантаження через 28 діб. ! Надмірна кількість води спричиняє зниження міцності розчину і може призвести до його розшарування, виникненню тріщин і зміни фізико-механічних показників. Всі технологічні показники дійсні при стандартних умовах (температура +20 C° с і відносна вологість 60%). Виробник не несе відповідальності за не - правильне використання матеріалу, а також застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.

Техніка безпеки: Суміш містить цемент, який при змішуванні з водою утворює луг. Необхідно бігати потрапляння розчину на шкіру та слизові поверхні. Обов'язково працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння розчину на шкіру та в очі, необхідно ретельно їх мити проточною водою.

Термін придатності: В сухих умовах і герметичній упаковці 12 місяців від дати випуску продукції.


Технічні характеристики:

Склад: суміш білого цементу з мінеральними добавками  
Кількість води для замішування суміші, л/кг 0,40/1
Час використання, годин до 1
Температура виконання робіт, C° від +10C° до +30C°
Технологічне переміщення, годин 24
Витрата кг/м2/мм 0,2-1,1

Суміш "Артисан" Ц. 1.РШ1