UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Суха гіпсова суміш для шпаклювання Fugenfuler KNAUF 25 кг

Код товару: 000000340

148 грн.

Додати в обране

Опис

Суха гіпсова суміш для шпаклювання для внутрішніх робіт. Шпаклівка для швів Фугенфюллер виготовлена з гіпсу з добавками, що сповільнюють схоплювання і утримують воду. Призначена для закладення швів (у комбінації з армуючою стрічкою), утворених гіпсокартонними плитами, а також для закладення в них тріщин і дефектів; - монтажу і шпаклювання пазогребневих плит КНАУФ для перегородок (КНАУФ ПГП); - приклеювання гіпсокартонних плит і комбінованих панелей до рівних поверхнях; - закладення швів, раковин і нерівностей збірних бетонних виробів; - для шпаклювання поверхонь з бетону і пористого бетону. Нешкідлива для здоров'я, не має запаху.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Суха гіпсова суміш для шпаклювання Fugenfuler KNAUF 25 кг

Підготовка поверхні: Основа повинна бути сухим з температурою не нижче +5°С. Поверхню очистити від бруду, пилу і відшарувань, з бетону видалити залишки опалубної мастила. Усунути великі нерівності, металеві елементи захистити від корозії. На сильно вбирають вологу поверхні, наприклад, гіпсокартонні плити, нанести за допомогою кисті або розпилювача ґрунтовку Тифенгруд.

Порядок роботи: Засипати шпаклівку у чисту холодну воду у співвідношенні приблизно 1,3:1, рівномірно розподіляючи по поверхні до утворення сухих «острівців», витримати 2-3 хвилини і перемішати шпателем до консистенції сметани. Використовувати чисті ємності й інструмент. Брудні ємності й інструмент скорочують час користування розчином. Час від моменту засипання шпаклівки в воду до початку схоплювання - близько 30 хвилин. Роботи слід проводити, коли в приміщенні не буде відбуватися значної зміни температурно-вологісного режиму, щоб виключити будь-які лінійні зміни. Мінімальна температура в приміщенні при проведенні робіт +10 °с. Якщо в приміщенні передбачається пристрій наливної або асфальтового статі, то шпаклювання слід проводити після укладання підлоги. Шпаклювання виконувати за допомогою шпателя, бажано з рукояткою, пристосованої для загвинчування виступаючих шурупів. Місця установки кріпильних елементів необхідно також шпаклювати. Виявлені після висихання нерівності видалити за допомогою шліфування. По закінченні робіт ємності й інструмент ретельно вимити.

Технічні дані:
Витрата матеріалу. З 1кг суміші Фугенфюллер отримують близько 1,3 кг готового розчину. Приблизний витрата при шпаклюванні швів (кг/м2 ):

Товщина

плити, мм

 

Стеля

 

Стіна

Суха

штукатурка

12,5

0,4

0,6

0,3

2х12,5

0,6

1,0

0,5

Форма постачання/зберігання
Мішки 25 кг
Мішки 10 кг
Мішки 5 кг
Мішки зберігати в сухому приміщенні на дерев'яних піддонах. Матеріал з пошкоджених мішків слід пересипати і використовувати в першу чергу. Строк зберігання в непошкодженій упаковці 6 місяців.