UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Білосніжна шпаклівка Acryl-Spachtel DUFA 1,5 кг

Код товару: 000000807

58 грн.

Додати в обране

Опис

Акрилова шпаклівка для шпаклювання і фінішного вирівнювання поверхонь всередині приміщень. Дозволяє отримати ідеально гладку білу поверхню. Стійка до впливу вологи і механічних впливів. Призначена для покриття цементної і гіпсової штукатурки, бетону, гіпсокартону, пофарбованих основ, ДВП, ДСП, QSB і OSB, дерева.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Білосніжна шпаклівка Acryl-Spachtel DUFA 1,5 кг

Фасовка: 1,5 кг; 3,5 кг; 8 кг; 16 кг

Витрата: 1,6 кг/м2 при товщині шару 1мм

Колір: білосніжний

Щільність: 1,82 кг/л

Нанесення наступного шару: 4-6 годин

Висихання: 12 годин

Зберігання: 12 місяців

Застосування: Готова до використання акрилова шпаклівка для шпаклювання і фінішного вирівнювання поверхонь всередині приміщень. Дозволяє отримати ідеально гладку білу поверхню. Стійка до впливу вологи і механічних впливів. Призначена для покриття цементної і гіпсової штукатурки, бетону, гіпсокартону, пофарбованих підстав, ДВП, ДСП, QSB і OSB, дерева.

Підготовка основи: Поверхня повинна бути чистою, сухою і міцною. Відшарування, забруднення, висоли, старі покриття ретельно видалити. Підстави, вкриті алкідними та олійними фарбами, зашкурити наждачкою. Тендітні основи обробити глибокопроникаючою грунтовкою торгової марки dufa. Уражені грибками місця очистити і обробити антисептичним грунтовкою dufa Grund Antiseptik D613 згідно інструкції.

Нанесення: Перед використанням перемішати. Наносити сталевим шпателем або теркою шаром до 3 мм При необхідності створення покриття з більшою товщиною наносити в кілька шарів. Після затвердіння шпаклівки незначні нерівності вирівняти шліфуванням абразивною сіткою або наждачним папером. Може наноситися за допомогою штукатурних станцій. Можливо нанесення методом безповітряного нанесення, використовувати сопло 1,092 мм і тиск 150-180 бар. Попередньо зняти фільтра з пістолета.

Час висихання: Час висихання - 4-6 годин, повне твердіння і здатність сприймати навантаження - 12 годин при температурі +20 ° С і вологості повітря 65%, в інших умовах час твердіння може змінитися.

Температура нанесення: Не наносити при температурі повітря та основи менш +5°С або вологості повітря понад 80%.