UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Полімерцементна шпаклівка армована CERESIT СТ 29 25 кг

Код товару: 000000054

242 грн.

Додати в обране

Опис

Полімерцементна шпаклівка армована СТ 29 призначена для ремонту, вирівнювання та підготовки бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних основ під оздоблення всередині і зовні будинків при товщині шару від 2 до 20 мм за одне нанесення. Ефективна при усуненні тріщин, каверн і інших дефектів на поверхні основи. Не застосовувати для ремонту підлоги!

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Полімерцементна шпаклівка армована CERESIT СТ 29 25 кг

Підготовка основи: Основа повинна бути сухим і щільним, без видимих руйнувань. Перед застосуванням розчинової суміші підстава очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Всі нерівності і не міцні ділянки основи слід видалити. Основи з елементами біологічної корозії обробляються спеціальним складом Ceresit CT 99 або видаляються механічним шляхом. Поверхня очищеного основи необхідно зволожити. Щільні, гладкі бетонні основи перед нанесенням шпаклівки обробляються адгезійним шаром (10 кг СТ 29 + 0,8 л СС 83 + 2 л води). Адгезійний шар наноситься на поверхню за допомогою жорсткої кисті. Нещільні, з високою всмоктуючою здатністю підстави (блоки з ніздрюватого бетону, ракушняка, шлакобетону, неміцна штукатурка, керамічна цегла низьких марок) шпатлюются сумішшю (100 кг СТ 29 + 1,45 З 85 + 24 л води) через 4 години після обробки поверхні грунтовкою Сeresit CT 17.

Виконання робіт Суху суміш розчинити чистою водою (температура води від +15°C до +20°C) з розрахунку 0,24 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або за допомогою мішалки. Кількість води (5,5–6,5 л на 25 кг) може регулюватися в цих межах залежно від типу виконуваних робіт і матеріалу основи. Для заповнення раковин, каверн, тріщин розчинна суміш повинна бути густою, а для вирівнювання та шпаклювання менш густий. Потім розчинна суміш витримують 5 хвилин, після чого знову перемішується. Використання розчинової суміші можливе протягом 1 години. Ceresit СТ 29 наноситься за допомогою нержавіючого шпателя, терки або напівтерка та інших інструментів. Розчинову суміш слід наносити на поверхню до необхідної товщини. Максимальна товщина вирівнюючого або шпатлевочного шару не повинна перевищувати 20 мм за один шар. З метою отримання рівних поверхонь під фарбування, шпаклівку у момент початкового схоплювання (від 5 до 30 хвилин, залежно від основи й умов застосування) необхідно ретельно затерти поверхню за допомогою пластикової терки. Після затірки поверхня не шліфується. У разі необхідності підстава зволожується водою методом розпилення або пензлем. При нормальних кліматичних умовах (температура +20°с і відносна вологість повітря 60%) і хорошої вентиляції до фарбування, обклеювання шпалерами, нанесення декоративних покриттів можна приступати через 24 години.

Примітка: Суміш містить армуючі мікроволокна. Добити я рівномірного розподілу волокон у розчинової суміші при заутворі великої кількості можливо тільки за допомогою низькообертового дриля з насадкою. Пропорцію води необхідно визначити дослідним шляхом у залежності від способу застосування і всмоктуючої здатності підстави. Шпаклівка містить мікроволокно, тому не підлягає шліфуванню. Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +30°C. Усі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20°C і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання та окоркованія може змінитися. Суміш містить цемент і вапно, при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти гла за і шкіру. У випадку попадання розчинової суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря. Забороняється змішувати суміш з іншими наповнювачами, заповнювачами і в'яжучими речовинами.

Рекомендації: Для приготування розчинової суміші використовується дриль з насадкою з оборотами не більше 600 об./мін. з метою уникнення аерації розчинової суміші. У період висихання і тужавлення розчинової суміші її необхідно оберігати від прямих сонячних променів і впливу негативних температур, а вчасно виконання робіт виключити попадання опадів. Крім вище викладеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у даному технічному описі. У випадку використання матеріалу В інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника.

Технічні характеристики:

Склад:

 

Суміш цементно-вапняна з мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами

Витрата води для приготування розчинової суміші:

6,0 л води на 25 кг сухої суміші

Температура застосування розчинової суміші:

від + 5 °C до + 30 °C

Температура експлуатації:

від - 50 °C до + 70 °C

Товщина шару за одне нанесення:

від 2 до 20 мм

 

Тріщиностійкість:

відсутність тріщин у шарі товщиною 20 мм

Час використання розчинової суміші:

не менше 60 хвилин

Морозостійкість:

не менше 50 циклів

Паропроникність:

не менше 0,05 мг/(м•год•Па)

Міцність зчеплення з основою (повітряно - сухі умови):

не менше 0,3 МПа

Межа міцності

(через 28 діб) на:

- розтяг при згині:

- стиснення:

 

 

не менше 2 МПа

не менше 7 МПа

Витрата* сухої суміші:

 

близько 1,8 кг/ м2 на 1 мм товщини шару близько 1,8 кг на 1 л заповненого обсягу

Гарантії виробника Виробник гарантує відповідність Ceresit СТ 29 вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, які наведені в даному технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

Зберігання: У фірмовій закритій упаковці, в сухих приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.