UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
UARU

Шпаклівка фасадна фінішна світло-сіра CERESIT СТ 225 25 кг

Код товару: 000000055

639 грн.

Додати в обране

Опис

Шпаклівка Ceresit СТ 225 призначена для підготовки бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних основ під оздоблення всередині та зовні будівель. Ефективна при ремонті тріщин, раковин, виїмок та інших дефектів на поверхні підстав глибиною до 3 мм Рекомендується для обробки фасадів та інтер'єрів з створенням різних фактур.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Шпаклівка фасадна фінішна світло-сіра CERESIT СТ 225 25 кг

Підготовка основи: Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням розчинової суміші підстава очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Всі нерівності і неміцні ділянки основи слід видалити. Основи з елементами біологічної корозії обробити спеціальним складом Ceresit CT 99 або видалити механічним шляхом. Поверхня очищеного основи необхідно зволожити. Підстави з хорошим водопоглинанням (ніздрюватий бетон, цегла та інші підстави такого типу) слід зволожити за 2-3 рази. Неміцні підстави заґрунтувати ґрунтовкою Ceresit CT 17 і витримати не менше 4 годин.

Виконання робіт Суху суміш розчинити чистою водою (температура води від +15°C до +20°C) з розрахунку 0,35–0,37 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або за допомогою мішалки. Потім розчинна суміш витримують 5 хвилин, після чого знову перемішується. Використання розчинової суміші можливе протягом 1 години. Ceresit СТ 225 наноситься за допомогою нержавіючого шпателя, терки або напівтерка та ін. інструментів. Розчинову суміш необхідно наносити на поверхню до отримання необхідної товщини. Максимальна товщина шпаклювального шару не повинна перевищувати 3 мм за одне нанесення, а оздоблювального – до 5 мм. При нормальних кліматичних умовах (температура +20°с і відносна вологість повітря 60%) до шліфування (за потребою) можна приступити через 24 години; до фарбування, нанесення декоративних покриттів на водній основі можна приступити через 72 години.

Примітка: Суміш містить армуючі мікроволокна, тому домогтися рівномірного розподілу волокон у розчинової суміші при заутворі великої кількості і більш ефективно за допомогою низькообертового дриля з насадкою. Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +30°C. Усі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20°C і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання та окоркованія може змінитися. Суміш містить цемент і вапно, при взаємодії з водою настає лужна реакція, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У випадку попадання розчинової суміші в очі негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря. Забороняється змішувати з іншими наповнювачами, заповнювачами і в'яжучими.

Рекомендації: Для приготування розчинової суміші використовувати дриль з оборотами не більше 600 об./мін. з метою уникнення аерації розчинової суміші. У період висихання і тужавлення розчинової суміші її необхідно оберігати від прямих сонячних променів і впливу негативних температур, а вчасно виконання робіт виключити попадання опадів. Крім вище викладеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у даному технічному описі. У випадку використання матеріалу В інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Технічні характеристики:

Склад:

 

Суміш цементу з мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами

Витрата води для приготування розчинової суміші:

8,75 – 9,25 л води на 25 кг сухої суміші

Температура застосування розчинової суміші:

від + 5 °C до + 35 °C

Температура експлуатації:

від - 50 °C до + 70 °C

Товщина шару:

до 3 мм (шпаклювання)

до 5 мм (обробка-набризку)

Тріщиностійкість:

відсутність тріщин у шарі товщиною 5 мм

Час використання розчинової суміші:

не менше 30 хвилин

Морозостійкість:

не менше 75 циклів

Паропроникність:

не менше 0,05 мг/(м•год•Па)

Міцність зчеплення

з основою (повітряно - сухі умови):

не менше 0,3 МПа

Межа міцності

(через 28 діб) на:

- розтяг при згині:

- стиснення:

 

 

не менше 1 МПа

не менше 7 МПа

Усадка:

не більше 1,5 мм/м

Витрата* сухої суміші:

близько 1,4 кг/ м2 на 1 мм товщини шару близько 1,4 кг на 1л заповнення обсягу

Гарантії виробника Виробник гарантує відповідність Cerеsit СТ 225 вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, які наведені в даному технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

Зберігання: У фірмовій упаковці, в сухих приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.