UGO
Провідний постачальник будівельних матеріалів в Кіровоградській області
Вибране
0 товарів
Переглянути
корзина покупок:
0 товарів
Оформити замовлення
Вхід для клієнтів
Реєстрація
контактний телефон:
(095) 642-22-88
(098) 642-22-88

замовити дзвінок
RUUA

Мінеральна штукатурка "Короїд" С-34 АРТИСАН

Код товару: 229

147 грн.

Додати в обране

Опис

Високоякісний мінеральний штукатурний розчин для виконання декоративної фактури вручну. Застосовується для виконання вручну зовнішніх і внутрішніх декоративних штукатурок. Можна наносити на всі рівні мінеральні основи, такі як бетон, цементно-вапняні штукатурки, гіпсокартонні плити, а також як декоративний захисний шар в системі утеплення «Артисан-тепло». Мінеральна штукатурна суміш виготовлена на основі кварцової та мармурової крихти до 3,5 мм. Завдяки гідрофобним добавок має водовідштовхуючий ефект, стійка до зовнішніх впливів навколишнього середовища.

Гарантія Повернення Оплата

Застосування і технічні характеристики для Мінеральна штукатурка "Короїд" С-34 АРТИСАН

Застосування: Застосовується для виконання вручну зовнішніх і внутрішніх декоративних штукатурок. Можна наносити на всі рівні мінеральні основи, такі як бетон, цементно-вапняна штукатурка, гіпсокартонні плити. Штукатурний розчин може служити як декоративний шар (білизна не менше 85%), як основа під фарбування, а також як захисний шар в системі утеплення "АРТИСАН-ТЕПЛО". Мінеральна штукатурна суміш виготовлена на основі мармурової і кварцової крихти до 2,5 мм. Завдяки гідрофобним добавок, має водовідштовхуючий ефект, стійка до зовнішнього впливу навколишнього середовища.

Підготовка основи: Поверхня стіни, на яку наноситься штукатурний розчин, повинна бути попередньо очищена від жиру, старих фарб, відшарування штукатурки, пухких підстав. Всі тріщини, вибоїни і нерівності повинні бути зашпакльовані. Для додання шорсткості і щоб уникнути смуг і плям на штукатурці, основу слід попередньо покривати ґрунтуючою фарбою "Артисан Ф-6". Основа повинна бути відповідно міцною і рівною, очищеною від пилу, бруду, вапна, олій, жирів, воску, залишків крейдових і вапняних розчинів, залишків олійних і емульсійних фарб. Малярні та штукатурні шари потрібно видалити, а нерівності вирівняти розчином «Артисан С-30». Підстави заґрунтувати «Артисан грунт №7», або «Артисан грунт №8» в залежності від вимог до основи. На гладкі підстави (для надання шорсткості) або основи з неоднорідних матеріалів (у уникнення смуг і плям на штукатурці), а також в системі утеплення «Артисан-тепло» основи слід попередньо покривати ґрунтуючою фарбою «Артисан Ф-6».

Виконання робіт: Суміш засипають у воду і розмішують механічним способом до отримання необхідної консистенції розчину. Залишити на 5 хвилин, ще раз перемішати. В процесі роботи рекомендується час від часу розмішувати розчин для одержання однорідної маси. Штукатурка наноситься на підготовлену основу, товщиною шару фактурного зерна, за допомогою гладкої нержавіючої тертки. Поверхня затирається або круговими рухами; або вздовж по горизонталі; або вздовж по вертикалі до отримання бажаної фактури. Терка для обфактурювання може бути або пластикова або стиропленовая: у будь-якому випадку, слід перевірити на окремій ділянці, який теркою майстру зручніше робити фактуру "короїд". Також слід зауважити, офактурювання виконується через деякий час після перевірки початку схоплювання (розчинна суміш не повинна налипати на інструмент). Час відкритої роботи (час між нанесенням штукатурки і затіркою) залежить від поглинаючої здатності основи, температури навколишнього середовища і консистенції розчину. Під час штукатурення, а також висихання штукатурки, поверхню необхідно оберігати від прямих сонячних променів, впливу вітру і дощу. Слід експериментально (для даного типу основи і даної погоди) встановити максимальну поверхню, яку можна обштукатурити в одному технологічному циклі (нанесення і офактурювання). Штукатурку потрібно стикувати методом "мокре на мокре", не допускаючи висихання оштукатуреній площі, інакше місця з'єднань будуть помітні. Технологічні перерви плануються з запасом (наприклад: в кутах і вигинах будівель, під водостічними трубами, на стику кольору і т. д.) Усі рекомендації дійсні при температурі +20 °С й відносній вологості 60%. ! При несприятливих погодних умовах (висока температура, сухий вітер, прямі сонячні промені) час використання нанесеного на поверхню розчину може значно скорочуватися. ! При зниженні температури використання розчину, час схоплювання збільшується. При проведенні робіт слід керуватися будівельними нормами і правилами. Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.

Техніка безпеки: Суміш містить цемент, який при з'єднанні з водою утворює луг. Необхідно уникати потрапляння розчину на шкіру та слизові оболонки. Обов'язково працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння розчину на шкіру та в очі, їх необхідно ретельно промити водою.

Термін придатності: В сухих умовах і герметичній упаковці 12 місяців від дати випуску продукції.

Упаковка: Суха суміш розфасована в мішки по 25 кг

Технічні характеристики:
 

Склад: суміш білого цементу з мінеральними наповнювачами і спеціальними добавками.

Кількість води для замішування

5-6 л на 25 кг суміші

Щільність суміші

до 1,5 кг/дм3

Температура для застосування

від +5 до + 25 °С

Час споживання

до 1,5 годин

Міцність зчеплення з основою

не менш 0,6 МПа

Витрата (в залежності від товщини

нанесеного шару)

3,5-4 кг на 1 м2